Търся такава чанта ! Моля , помогнете ... !

  • 1 534
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Да , със сигурност ще мина и през Малечко ( близо е до нас ) преди да отида към Самсонайт  Flutter
Благодаря на всички за идеите  Hug

# 16
  • Мнения: 4 668
Тази " пингвинската " бебешка чанта на Самсонайт струва 174 лв.  ooooh! Все се бях настроила да дам около 100 лв. за чанта , ама това ми дойде прекалено вече ...  Crazy

Като гледам май ще си взема на PLAY или на  Bebe Confort и така ... не можах обаче да отида днес до Малечко ... Дано да имат в момента  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 3 479
Pipinka, извинявай, че те подведох с чантата Embarassed, обаче беше написала, че цената няма значение и аз реших да ти предложа тази, защото на мен много ми допадна.

# 18
  • Мнения: 1 186
Аз съм влюбена в тези модели на чанти и незнам как да се сдобия с някоя от тях



# 19
  • Мнения: 4 668
Pipinka, извинявай, че те подведох с чантата Embarassed, обаче беше написала, че цената няма значение и аз реших да ти предложа тази, защото на мен много ми допадна.
Нищо не си ме подвела миличка  Hug Аз наистина мислех да дам до 120-130 лв. за хубава чанта ... просто 174 лв. вече ми се видя множко  Rolling Eyes но не съм се отказала напълно . Лошото е , че тази с пингвина можели само да ми я поръчат , не можах да я видя на място ... и до ден два ще ми се обадят да я погледна все пак .
Истината е , че чантата е много хубава !

IVKA&MIMI - аз имам тази последната на JEEP , само че е светлосиня . Тука ги няма , донесе ми я на мъжа ми брат му - той живее в USA , комплект ми е с лятната количка на  JEEP .
И да ти кажа честно - не е никак удобна  Sad

Аз затова съм пощуряла най - сетне да си купя хубава чанта , защото имам 5 броя и нито една не ми е удобна  Confused

Общи условия

Активация на акаунт