90 Day Fiancé / 90 дни до сватбата Тема XVIII

  • 26 427
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 36 662
Мисля, че Георги е на 32 години, не знам със сигурност.

# 61
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
М, да, определено си е правил устните и има филър в скулите. За ботокс знам, че слага, но той не "подува" така. Много ми е странен с тия филъри. 🙄

# 62
  • Мнения: 788
Darcey Silva / Age
49 years (September 23, 1974)
---------------------------------------------------------
Георги е роден през април 1987 г.

# 63
  • Мнения: 11 203
Някой гледа ли снощи финала на "Преди 90-те дни"?
Крисчън се оказа голям з*дник. А най-жал ми стана за Тайрей, този, който се е представял за Кармела му е искал и интимни снимки. И има опасност да ги прати на роднини или колеги на Тайрей, което е ужасно. Но като метод за изнудване работи перфектно, за съжаление. Оказа се, че и Тайрей му е пращал пари, около 2000 долара.
Друг е въпросът защо за 5 години комуникация Тщайрей не е настоявал да ГОВОРЯТ НА КАМЕРА? Как ще пращаш пари на човек, когото не си виждал на камера? Снимки може всеки да изпрати.

Идната събота от 21.00 започва нов сезон на "90 дни до сватбата"

# 64
  • Мнения: 36 662
Преди малко гледах повторение на един от новите епизоди (този в който Сарпер драматично хвърли близалката на Шекина на земята). Много са смешни двамата - мислят се за тинейджъри...

Тайрей до голяма степен сам си е виновен - толкова време и дори не са разговаряли! Вярно, че имаше и други балъци, като Дейвид и Цезар, но те поне са разговаряли с жените от снимките.

# 65
  • Мнения: 11 203
Нормалните сезони на "90 дни до сватбата" са ми малко... като с изрязано начало. Имат предистория, някои са с връзки от няколко години, срещали са се, виждали са се, били са заедно.. и ни ги дават вече като започнат 90-те дни. Май повече ми харесва "Преди 90-те дни", когато ги дават за първи път как се срещат по летищата. Първа жива среща.

Снощи гледахте ли Tell All? Вайълет "пометнала". Джасмин продължи да излага Джино за сексуалните му неволи. Крисчън се изложи тотално. А Никола го бъзикаха заради девствеността на тези години. Пускаха и неизлъчвани кадри от сезона. Например как Крисчън се сваля с една, разменят си инстаграмите...

# 66
  • Мнения: 36 662
Да, видях го това.
Според мен е малко вероятно Вайълет да е била бременна, обаче няма как да се докаже. Но тя и Райли едва ли ще се съберат, така че няма значение.

А тоя Крисчън е такова мекотело - чудя се как му се връзват тия жени...

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 26 498
🫣😱🤢


# 68
  • Мнения: 1 166
Леле!!! 🤐

# 69
  • Мнения: 36 662
Извънземни! Scream

# 70
  • Мнения: 3 765
Все по-голям ужас стават. Мисля, че вече няма на къде, но те те изненадват.

# 71
  • Мнения: 36 662
Сега и Георги и Флориан ще си направят такива физиономии Joy

# 72
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Хора, отварям сутринта с кафето темата и направо щях да се задавя.. 😳

# 73
# 74
  • Мнения: 36 662
Откакто Джибри се раздели с Миона, нещо се е побъркал. Май прави магии в оризището?!

Общи условия

Активация на акаунт