Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 55

  • 68 072
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 1 889
За бърз запис, за да не търся темата, една доматена тортила с гауда, чедър, крема сирене с билки и босилек

и зелева салата с краставици и домати

# 76
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
Пиле в еърфраера и гъбки с царевичка.



# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 253
Пържолки - месни и постни. Grinning


Много вкусен печения карфиол, все не събирах смелост да направя.
Салати - зелена, рачешки рулца и морковена.






# 78
  • София
  • Мнения: 1 429
Velikova1, прекрасно меню! 🤩
Нашето меню две вечери и един обяд е почти еднакво.
Кюфтета от пуешко месо, кашкавал и яйце, а оризът със зеленчуци ми се получи много добре с видът  Басмати.


Скрит текст:


# 79
  • Мнения: 1 823
Постен боб и салата домати



# 80
  • Бургас
  • Мнения: 16 578
Пилешка супа със запръжка,за по наситен цвят. За пръв път правя супа със запръжка 😂

# 81
  • София
  • Мнения: 3 572
Каквото успях снимах (липсват един пилешки пържолки на скара и зелена салата с репички):

Едни бързи сурови бонбони с бадеми и фурми, че нищо сладко няма вкъщи. Шоколадът отгоре хич не се получи, ама така е като бързах:


А вчера първи мой опит за картофи соте към вечерята:

# 82
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 423
Пилешко филе с гъби и  вместо крема сирене - сметана. Ами не ми хареса с нея Angry

Сирос, преди няколко страници беше показала пилешко със сметана, би ли споделила как го правиш.
Имам 2 рецепти от тук, и двете са чудесни, но искам нещо по-различно, че това 'бяло' месо ми в мъка....

# 83
  • Мнения: 6 060
Мъфини от червена леща |без глутен|

# 84
  • София
  • Мнения: 15 510
И шкембе/джолан чорба се вари.





Последна редакция: ср, 08 ное 2023, 16:27 от Тайна

# 85
  • Под сянката на разлистените кактуси
  • Мнения: 1 443
Пиле тика масала

# 86
  • Мнения: 1 930
Честит празник на всички именници! 🤗 Малкият ми син Ангел също празнува и по този повод приготвих тези много вкусни тирамису топчета, които се топят в устата и заслужават да бъдат опитани. 😋😍👌
https://inthebeniskitchen.com/2023/11/08/%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B … 0%B5%D1%82%D0%B0/

# 87
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
Супа от карфиол и картофи, с маулташенчета и наденичка

# 88
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 024

Пилешка кавърма

Бъркани яйца с гъби, свински гърди и праз

Салата Цезар

Значи известно е това, че аз кексове НЕ мога да правя и това ми и голяма мъка, но днес във темата тук някой в спойлер постна една рецепта на майка си за кекс и аз викам, ще я пробвам и за първи път, чудо - ста на... Та, хваля се. Simple Smile Сори, че не помня кой го пусна Simple Smile
Поправям се - Фортуна го е написала и и благодаря ❤️

# 89
  • Мнения: 6 948
Ехаа, milmich, чудесно ти се е получил. Рецептата е на свекърва ми. Радвам се, че ти е допаднала рецептата. 🤗
Бени , честит именик! Да е жив и здрав, много щастлив! Да има много успехи във всяко начинание! 🤗

Телешки език със сос приготвих за вечеря. Ползвах рецептата на Пепчо за соса. Вкусно се получи, домашните любимци са доволни.
В темата за бързи въпроси и отговори получих още рецепти, ще пробвам и тях. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт