Стерилизиране???

  • 1 397
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 769
Слагала съм и в студена и във вряща вода. След няколко месечно изваряване, шишетата ми на Камера се напукаха. Започнах да използвам течност за студена стерилизация на Чико. Тази на Амукина, тъкмо излизаше на нашия пазар и беше с пъти по-скъпа от течността на Чико.
Но течността е в шише от 1 литър, така че ако ще ти трябва за по-кратък период от време таблетките са по-добрия вариант, аз съм виждала да ги продават и на бройка.

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Аз също си ги изварявам за 10 минути  на котлона,слагам ги в студената вода заедно с бибата и само вечер и за сега на шишетата им няма нищо. Misc Baby Bottle newsm32 pacifier

# 17
Момичета, много ви благодаря за съветите! Страшно ми помогнахте. Радвам се, че ви има!  bouquet

# 18
  • Мнения: 150
Става и в микровълнова: в ейнски съд, затворен - за 10 мин. на най-висока мощност. Аз даже преварително си сварявам вода с тези бързосваряващите кани, изсипвам я при шишетата и тогава в микровълновата. Супер е, защото има таймер и не дебнеш минутите. Peace

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 70
 Hug препоръчвам ти да си вземеш таблетки за студена стерилизация на chico много са удобни ,разтваряш една таблетка в 5л.вода и слагаш шишетата за 23-30мин. след това изплакваш.Разтвора можеш да използваш в рамките на 24ч.Таблетките не са скъпи около 0.40-0.50ст.Има ги в аптеките ,поискай си упътване и готово.Ако стерилизираш на котлона ,особено пластмасови шишета е по -опасно да ги деформираш,по-лесно е с таблетките. Laughing

# 20
  • Мнения: 3 069
Подреждаш всичко за стерилизиране в тенджерата, заливаш с каквато и да е вода, похлупваш с капак и ги вариш 10 минути.

Общи условия

Активация на акаунт