За едно чувство да ви питам

  • 3 235
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
мога да нося на майтап но в норми

# 46
  • Мнения: 2 697
Шехина, на туй му се вика остроумие. Grinning

Мдам, обаче не всяко остроумие води до смях.  Wink А аз говоря точно за тази му разновидност - свежо остроумно чувство за хумор  Peace

# 47
  • Мнения: 1 517
Има даже в излишък. Бял, черен...както дойде.

# 48
  • Мнения: 843
  Касиди, с тази точно тема ... имаш!!!   Ти го имаш чувството, слънче.


     Но, ако очакваш някой да е достатъчно мъдър и да си признае, че няма чувство за хумор......остави. ooooh!
      Чувството за хумор е нещо , което не се отдава  на дисекция.  Всички мислим че го имаме.   Някои го нямат / нямаме...
        При някои напира от ушите... направо   
             При някои -  е ирония... и ирония със себе си.
                При някои е автоирония....
                  Някои  просто се смеем на всичко това.


         

# 49
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Да кажеш, че имаш чувство за хумор е все едно да твърдиш, че си много добър, много искрен човек или нещо подобно. Звучи добре, но не звучи достоверно.

Успявам да разсмивам себе си достатъчно често. Чувството ми за хумор е често неразбрано, но не е единственото, така че съм свикнала и отдавна не обръщам внимание. Уча се да казвам нещата с по-кратки и по-понятни думи, в по-кратки изречения.

# 50
  • Мнения: 15 619
 Усмихвам се с повод и без повод.
Усмивката дава крила, лекува, врати отваря и стопля деня ми.
Смея да вярвам, че улавям смешното, наслаждавам му се, но дотук.
Ако трябва аз да разсмея някого,... най много човечецът искрено да се смее на нескопосните ми опити да сътворя нещо... Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 473
Имам. И чернее понякога.

Тоже. Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 1 775
Имам, но умерено чувство за хумор Party. Забавлявам се, но гледам да не е за чужда сметка .

Последна редакция: ср, 28 мар 2007, 15:40 от Lovi

# 53
  • Мнения: 8 999
Да имаш чувство за хумор означава да можеш да разбираш хумора и да го оценяваш, А НЕ ДА ГО ПРОИЗВЕЖДАШ! Да можеш да разсмиваш  хората е най-трудното нещо, особено ако те нямат чувство за хумор. Адски се кефя, когато някой от вас ме репликира  Joy Joy Joy
Наскоро се опитах да разсмея едни майки от "кърмаческия отдел" и .... Смея да твърдя, че ИМАМ ЧУВСТВО за хумор, защото се светвам кога някой говори на шега и обичам да се смея. Понякога дори успявам да произдведа шега, но това е въпрос на остроумие и на ситуация.

# 54
  • Мнения: 3 537
Чувството за хумор ми е средна хубост Simple Smile

# 55
  • в Низината
  • Мнения: 705
Чувстовото ми за хумор е едно от всичките ми хубави качества, а те хич не са малко newsm62 newsm62 newsm62

# 56
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Да имам чувство за хумор и търся повод да се усмихна във всяка една ситуация . Поне приятелите ми твърдят това . Къде си бе Ирена ?? Дай едно рамо .

# 57
  • Мнения: 27 524
Копирам от темата на Вердад, която беше съвсем наскоро, за да не се повтарям:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165566.msg3227893#msg3227893

# 58
  • Мнения: 7 186
Намира се Simple Smile И много черно имам в излишък, но се старая да се въздържам Simple Smile

# 59
  • Мнения: 6 315
Имам умерено... аз съм скромен човек (понякога черен).

Общи условия

Активация на акаунт