💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 10 (06.11 - 13.11)

  • 105 835
  • 2 340
  •   1
Отговори
# 2 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 589
Diavolo, за мен е странно прехласването ти по Зорница, но не търся обяснение.
Твоето усещане за човека е такова и приемам изборът ти.
Що за равносметка и крайни изводи правиш?

# 2 101
  • Мнения: 2 958
Рълев е много силен играч, но след като се коалира със стринка, а както се вижда ще се коалира и с Мартин, няма шанс да бъде любимец на зрителите. Очаквам здрав хейт към него след коалицията с Мартин. Дано не стане Денислава номер 2. 😄

# 2 102
  • Sofia
  • Мнения: 1 457
Интелектуалната немощ на мен ми е по-неприятна от физическата такава.

Не разбирам това очакване, че в ол-старса заслужават да попаднат само най-достойните, силните, умните... Ще бъдете разочаровани, защото ще има всякакви типажи. Отново. Просто ще вземат звезди от различните типажи.
Пак няма да бъде състезание по заслуги, а сюжет с конфликти, антигерои и шутове, наред с "добрите машини".
На мен ще ми е любопитно и го чакам с нетърпение.

По традиция завършвам с Animal Lion Heart

Последна редакция: нд, 12 ное 2023, 11:48 от Сиена М.

# 2 103
  • София
  • Мнения: 27 402
Мат в четири хода?
Мат е когато играта приключи. Ако Мартин отпадне следващата седмица тогава ще е мат. В момента е само шах. Дори и шах не знам дали е, защото Мартин се опасяваше, че следващата седмица ще е номиниран.
И реално Момчил друг правилен ход нямаше. Който и друг да беше изпратил щеше да е грешка.
Откъде тръгнаха тези легенди за някакъв гениален ход? Мне. Простичко е. За 1234 път залагащият избра да заложи на старото куче. За всичките кастинг битки този сезон само веднъж беше заложено срещу стар участник и се провалиха със залога.
Това е, елементарно е.

# 2 104
  • София
  • Мнения: 5 551
За мен Рълев е играч на седмицата с цяла обиколка пред всички останали. И играч на Фаза 2 също така до този момент поне.
Рълев е играч на сезона, не го мисли. Grinning Момчил е добър човек, силен атлет и пасивна личност. За мен това да си добър човек е един от най-големите комплименти и най-добрите постижения на човек, и в пъти предпочитам зрителят да величие някого, защото е добър човек, отколкото да опрощава недостатъци, защото някой е добър атлет. Моята единствена критика към Момчил е, че той наистина не е интересен за подобен тип формати / социални експерименти.

Ами явно Рълев не е харесван масово, затова. Много по-елементарен е от Момчил, ако и да е достоен на арената.

JoyJoyJoy

# 2 105
  • софия
  • Мнения: 3 425
Дяволче,  ако анкетата беше преди съботния епизод, щях да гласувам за Рълев.  С пращането на Мартин в другото племе Момчи просто рестартира играта. Няма как да не гласувам за него.
 И да се ядосваш и да не се, масово хората се радват на Момчи.

# 2 106
  • Мнения: 1 344
Не гледах епизода, но като ви чета ми харесва развоя! Щом Зори е паднала, няма да я има в Ол Старс 😎 Ще е търпимо за гледане. Дано не поканят голямата Виктория!


Охх и аз всяка събота се моля да не извикат това отвратително същество (съжалявам, че така говоря, но си заслужава това определение). Наистина дори в реалния живот не познавам такъв ужасен човек. Дори Виолета и Джаферович не са толкова дразнещи в сравнение с нея.

Абсолютно! От всичките сезони Виктория ми е най-омразния участник. Гледах я в „Черешката на тортата“ и там тя се показа със съвсем друго лице – оказа се, че умее да готви и е доста оправна в кухнята, много добре се вписа в компанията и т.н., НО това, което направи в предния сезон не мога да го забравя.

# 2 107
  • Мнения: 16
Здравейте, фенове : )

Ето и моя епизод за седмицата:

https://www.youtube.com/watch?v=s19xS0bOhj4&t=334s

# 2 108
  • Мнения: 4 693
Ами явно Рълев не е харесван масово, затова. Много по-елементарен е от Момчил, ако и да е достоен на арената.
По-елементарен ли? Rolling Eyes

Защото не си почуква по главата ли? Или не прави разни движения във въздуха все едно дере с нокти като сит лъв?

Играта на терена на страна, но Рълев играе много по-интересна и сложна социална игра от Момчил, който се изживява като ... сит лъв ли, някакъв доблестен почетен рицар.

# 2 109
  • София
  • Мнения: 27 402
Diavolo, за мен е странно прехласването ти по Зорница, но не търся обяснение.
Твоето усещане за човека е такова и приемам изборът ти.
Що за равносметка и крайни изводи правиш?

Само че аз не питам, кого харесвате, нали така?
Мислех си, че в тези анкети пристрастията се изключват и се гледа обективно, както би трябвало да е. Поне в моите представи за един перфектен свят.

# 2 110
  • Мнения: 1 694
Утре Момчил капитан?

Много ми се иска Марто да остане извън коалицията, а Мастагарков да влезе в нея, но... Това ако аз трябва да избирам...

Последна редакция: нд, 12 ное 2023, 10:27 от Mama2288

# 2 111
  • Sofia
  • Мнения: 1 457
Ееее, не се ядосвай чак толкова! Фенството рядко се основава на обективност Simple Smile  Вярвам го знаеш.
Аз например, въпреки всички пристрастия, сърца, закачки и глупости за Animal Lion съм гласувала за Рълев в последната анкетата, както и в предишни за други участници. Вярвам, че мнозина също разграничават избора си. Обаче не всички ! Хората сме различни, но всички са тук основно за забавление. Не го взимай чак толкова навътре искам да кажа, Дяволче )) Най-добронамерено.

# 2 112
  • Мнения: 14 843
Бушменчето по Нова

# 2 113
  • София
  • Мнения: 945
Diavolo, за мен е странно прехласването ти по Зорница, но не търся обяснение.
Твоето усещане за човека е такова и приемам изборът ти.
Що за равносметка и крайни изводи правиш?

Само че аз не питам, кого харесвате, нали така?
Мислех си, че в тези анкети пристрастията се изключват и се гледа обективно, както би трябвало да е. Поне в моите представи за един перфектен свят.

Аз гласувах за Рълев за разнообразие, но ти питаш за играч на седмицата. Тук само физически постижения ли трябва да смятаме? Все пак играта не е само на физически качества. Благодарение на Момчил Дунев е в играта и успяха да отслабят червените, махайки Крум. Пак благодарение на него се развали голямата синя коалиция. Еми не виждам защо да не е играч на седмицата.
А щом пъзелите не те вълнуват, интересно ми е какво ти е мнението за Неделчо в All Stars?

# 2 114
  • Sofia
  • Мнения: 3 868
А защо разрешиха на Мастагарков да избере себе си, а на Момчи не разрешиха? Можеше да избере, да отиде той в другото племе.
Това според мен щеше да е правилен ход (за Момчил). И напълно умишлено не съществуваше, като възможност. С Рълев, Момчи и Мастагарков Гладиаторите ставаха бетон, а Старейшините с вожд Мартинчо - с абонамент за "дивата" река. Мартинчо пак щеше да е "цар и господар", и секретарката доволна, и ДуДнев щеше да отнася номинациите - да трупа самочувствие и увереност, не за друго. Направо идилия! Но идва голямото но, "царят" не може да е гладен, трябва да му е мекичко, лекичко и удобничко. И "боговете" решиха, и туй то!

Общи условия

Активация на акаунт