доведе гадже в къщи

  • 4 582
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси и още повече ще дръпне бъди сигурна, смени ли училището, вече ще се чувства по голям.
Виж сега колко бързо се развиват.


защото подозирам,4е ще се притесни и ще последва лъжа.А той не умее да лъже и винаги го хващам.Това би имало обратен ефект и вероятно ще провокира още лъжи newsm78Искам да е спокоен за да си каже сам когато прецени.Но дали е правилно?Обикновенно съм спокойна и го предразполагам,но сега незнам как да постъпя Thinking


За това си права и не трябва да се пришпорва изкопчването на инфо.
А сам дали би ти споделил на този етап или го е срам?

срам го е ,гаранция CrazyА до скоро ми викаше:"пак нови косми имам,сърбят ме краката,......."Споделя си ина4е,не е затворен,но явно сега е по-разли4но Wink
Ти разбираш ли,4е ве4е е 175 см.,носи обувки 44  Twisted Evil..........и ме подтупва по главата с :"о майко,как си?" Heart Eyes..........
В4ера казал на мъжа ми:" тате,кво гадже имаше на курса,гледахме се през цялото време Crazy"Представяте ли си,ходи на курс да решава зада4и,а  акъла къде му е Mr. Green

Филм мога да направя ве4е Party
а как  ли е с другите му връстници?

# 61
  • Мнения: 5 140
Пораснало ти е ДЕТЕТО. bowuu
Да ти е жив и здрав. Hug  bouquet

Последна редакция: сб, 03 фев 2007, 13:10 от sineo4ka

# 62
  • Мнения: 5 622
Е, Роси той ако има да сподели нещо и иска, мисля, че ще го направи.
А защо не ти е удобно да го питаш, смяташ че ще ти се обиди или няма да ти каже това което искаш ти.
Питам защото ми е интересно. Hug

защото подозирам,4е ще се притесни и ще последва лъжа.А той не умее да лъже и винаги го хващам.Това би имало обратен ефект и вероятно ще провокира още лъжи newsm78Искам да е спокоен за да си каже сам когато прецени.Но дали е правилно?Обикновенно съм спокойна и го предразполагам,но сега незнам как да постъпя Thinking
Боже,за последните 6 месеца така дръпна това дете Twisted Evil

Абсолютно си права! Притискането ще доведе до лъжа, защото зане какво вие искате да чуете и ще го направи за да ви успокои...Но пък и вие сте му показали, че сте отворени към тези промени(съвсем естествени) и трябва да му покажете, че ако не сега, то скоро ще стане(секса), така, че няма от какво да се притеснява и да крие....И въпреки това тази тема винаги е малко деликатна...  Thinking

А ти от какво точно се тревожиш, Роси?

# 63
  • sofia
  • Мнения: 7 477
притеснявам се Бубе да не се изложи нещо пред момето Wink

по -скоро ми е странно цялото това положение Rolling Eyes........Да води гадже в къщи,да се затварят в стаята Crazy
Понеже сефте се слу4ва и вероятно за това е цялото това 4удене и умуване Simple Smile

# 64
  • Мнения: 14
ех, при мен е по-сложно. Аз преподавам в училището на моя, така че криене от мене няма, ама то пък няма какво да се крие... Значи като го гледам, заключвам, че биологичните му родители са били страшно красиви хора. Черна, ама черна коса и страшно тъмни кафяви очи, светла кожа, нежни черти и е страшно висок. На 15 е, а вече е 1.82. Нашия си има фенклуб ...  Rolling Eyes  на вратата ми се звъни всяка събота и неделя, да го търсят разни госпожици, на които преподавам. "Г-жо, Ейдън вкъщи ли си е?" Аз се усмихвам любезно: "Тийнейджър! Търсят те едни госпожици!" Чувам го как изсумтява от хола и се провиква: "Няма ме." Аз се обръщам и се усмихвам отново, знаейки, че са чули, а те тогава питат: "А, госпожо вие проверихте ли есетата?" И по телефона непрестанно се звъни. Нашия иска да си сменя номера на мобилния, защото "Непрестанно ме притесняват некви лигли!" А аз седя и го бъзикам: "Ех, да си Ейдън в тоя живот. Хиляди обожатели да ти търчат по петите, а ти пет пари да не даваш!" А по едно време преди няколко месеца вече започнах да се тревожа, нашия да не би да няма интерес към момичета. Аз нали много притеснена, подхващам: "Абе, тийнеджър, ти да нямаш, така де други интереси..." Той седи пронизва ме с онзи кръвнишки поглед и след минута мълчание отговаря: "Аз съм асексуален."
Аз седя, гледам, гледам, мигам на парцали. Ама свикнах, а пък и съм уверена, че ще му мине... В крайна сметка, искам внуци.

# 65
  • Мнения: 1 470
    Когато бях малка гледах някакъв документален филм зая французите,ставаше въпрос именно за възраста на първата любов...Тогава в България нямаше наркотици и секти и...Та французите казваха че предпочитали,детето да бъде в съседната стая с гаджето си,отколкото да се чудят къде е и какво прави!Това ми хареса!И съм го запомнила!Бях решила да го използвам във възпитанието на своите деца,и още мисля така.
   А моичките макар и малки,вече ги нападат мацки,та съм се видяла в чудо...Пък и се карат,и се клюкарят...абе щуротии.Лятото едно момиченце казало на средният ми син:
   -Ние с Коко ще се целуваме...-"...и какво направи ти?!"питам Тасе,а той ми вика:
   -Еми отидох да поливам цветята на тате. hahaha Joy baby_neutral

# 66
  • Мнения: 3 271
Работата става интересна  Crazy Сигурна съм, че всички ние, с малките деца си казваме само "какво ни чака"  ooooh! Притеснява ме факта, че вече не тие така весело. Но и аз мисля, че най-важното е, че са у дома. Мноооого по-добър вариант от това да се чудиш къде и какво прави. Сега те тревожи само 2-рата част Simple Smile
Дано намира време и да чете Simple Smile

# 67
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Работата става интересна  Crazy Сигурна съм, че всички ние, с малките деца си казваме само "какво ни чака"  ooooh! Притеснява ме факта, че вече не тие така весело. Но и аз мисля, че най-важното е, че са у дома. Мноооого по-добър вариант от това да се чудиш къде и какво прави. Сега те тревожи само 2-рата част Simple Smile
Дано намира време и да чете Simple Smile

снощи пак се  бяха закотвили в стаята му............
абе,незнам ве4е newsm78

незнам колко 4ете(4ете уж,ходи и на уроци),но скоро ще си носим шапките за това,4акам бележника Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 1 470
   Животът е много несправедлив!!!Човек трябва да избира бъдещето си,точно тогава когато най-малко му е до това...!!!Е няма начин!Съчувствам му на синът ти,но ще трябва да наблегне малко и на другата част.А ти още повече!!!Успех!!! Peace

# 69
  • Мнения: 6 767


В4ера казал на мъжа ми:" тате,кво гадже имаше на курса,гледахме се през цялото време Crazy"Представяте ли си,ходи на курс да решава зада4и,а  акъла къде му е Mr. Green

Филм мога да направя ве4е Party
а как  ли е с другите му връстници?
[/quote]       Роси с всички е така,не се притеснявай. И моя беше същия-точно когато трябваше да  кандидатства,да учи ,той само за момичета мислеше Mr. GreenНо пак си влезна където искаше Wink,така че няма страшно -всичко по реда си! Grinning

# 70
  • Мнения: 3 271
Роси, предполагам, че добре чете. И аз съм си го мислела това как в най-съдбовните години ни удря хормона, какво да се прави. Синът ти е сериозен млад мъж, а и с такава готина мама като теб мисля, че ще се справите успешно със ситуацията Hug
Татко му явно трябва да се намеси в мъжките разговори като с равен. Предполагам това ще помогне   bouquet

# 71
  • Мнения: 2 040
Абе може да са УЧИЛИ децата заедно уроците си, пък ние филм правим тука ...  Laughing

# 72
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Хора, смятате ли за нормално и редно 13-14 годишни деца да правят секс помежду си? Та давате съвети да се купуват презервативи успокоени, че ще ги ползват под майчиния покрив?
Аз не. Смятам, че на тази възраст е рано, и е грижа на родителите да говорят с децата си и те да го разберат. Това, че момчето получава ерекция не го прави готов за секс. Не и емоционално.
Смятам, че Лавендер греши отдавайки толкова голямо значение на гостуването на момичето. Дано да го прави само тук в нета а не и пред сина си. Място пък за притеснения относно секс няма никакви, не вярвам да са толкова нагли да правят каквото и да е по видело и на крачка от нея.
Както и да е, я аз да си гледам моите.

# 73
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Абе може да са УЧИЛИ децата заедно уроците си, пък ние филм правим тука ...  Laughing
Хе-хе, да бе да........ Mr. Green

# 74
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Флаш,аз се питам какво правят,а не дали правят секс newsm78

добре де,какво могат да правят 2 4аса на тъмно?питам съвсем сериозно.........Него не съм го питала

опитвам се да разбера как да подходя правилно,а не да се правя на интересна Naughty
Нормално е и да си правим майтап тука,но не мисля,4е някой го взима насериозно(майтапа де).

знам каква възраст е,но искам и да съм разбран родител,а не свекърва Twisted Evil
Ттутов,за съжаление бележника не му е цветущ,а си изприказвахме приказките от незнам колко време CloseИдея нямам какво му е в главата newsm78Говори,говорим...............А ина4е,то гаджето незнам от кога е,но от седмица го показа.......
Ма,той все е зает с у4илище,уроци......кога му остава време ,незнам newsm78Винаги знам кога и къде е ,с кого е......И изведнъж-те ти булка Спасов ден Mr. Green

не се майтапя хора,сложно взе да ми става.С баща си постоянно говорят..........

Общи условия

Активация на акаунт