Лидл 179 - ноемврийско-декемврийска

  • 148 956
  • 2 185
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 179
Да попитам за дифузера, който е тази седмица. Става за ползване с всякакви етерични масла, нали? Синът ми кашля 3та седмица и искам да пробвам с дифузиране на масла. Нова съм в това и не ми с иска да хвърлям торба пари за дифузера. Благодаря.
За дифузирите си има масла, скъпите  100 % натурални са супер но запушват филтъра, та се налага смяна. Като спре да изпарява сменяш филтъра .Филтрите са такива , като гледаш по този в аромадифузира за размер https://kupiedro.com/5-broya-filtri-za-aroma-difuzer-filteraroma

Има дифузери без филтри.

# 61
  • Мнения: 4 809
Сауната е от кампанията от края на октомври, но може би има останали. Преди няколко месеца пак я пускаха.

28 лв. е цената.

# 62
  • Перник
  • Мнения: 4 869
...
От тези зимните с тиква при нас (в Пловдив) нямаше. Но и при нас бяха изкарани до касите. Аз взех от летните, изобщо не ми харесаха, та зимните ще ги пропусна.

И за мен летните шоколади не бяха нищо впечатляващо, но все пак ще пробвам и зимните Simple Smile

# 63
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 279
И аз днес ходих в Лидл и трите вида вече коментирани зимни шоколада на Шогетен ги имаше до касите, но не и с тиквата. Специално огледах, за да видя дали нямат и други лимитирани видове. Бях преди час, Лидл (магазин в София).

# 64
  • Мнения: 4 487
Да, продължава да е мистерия като Хелуин този шоколад с тиква, къде се подвизава по родните места. Neutral Face
Май ще е за “малцината щастливци”.

Последна редакция: ср, 08 ное 2023, 14:27 от Tsugumi_

# 65
  • Мнения: 2 396
И аз не намерих с тиква, но си взех бял. Още не съм го опитала.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 299
Получих мейл с линк в него към анкета за персонализиране на купоните - какво предпочиташ, какво не. 🙂
Хубаво ще е ако стане. Има награда при попълване - шоколад за 1 стотинка.

# 67
  • Мнения: 9 593
Получих мейл с линк в него към анкета за персонализиране на купоните - какво предпочиташ, какво не. 🙂
Хубаво ще е ако стане. Има награда при попълване - шоколад за 1 стотинка.

Супер!

# 68
  • София
  • Мнения: 10 334
Шоколада с тиква, някой пробва ли го? Купон за бадеми, няма при мен Simple Smile

# 69
  • София
  • Мнения: 425
Този шоколад има ли го ?


На касите е при нас. Инфо от сутринта.
Къде е "при нас"? Simple Smile

точно този вид го няма в лидъл, но минала гадина имаше в Хит Хипермаркет

# 70
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 096
За съжаление Хит има само в София(а много го харесвам,имат интересен асортимент).
Утре ще ходя до нашия Лидл и ще пиша има ли тук тиквен шоколад.
И аз нямам купон за бадеми.

# 71
  • shumen
  • Мнения: 18 195
При нас с тиква днес нямаше.

# 72
  • Мнения: 811
На черни връх днес също не видях шоколад с тиква.

# 73
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 353
и на Мусала нямаше с тиква. Smiley
другата седмица ще има.

# 74
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Благодаря за темата,  брадичка!
Не намирам време за писане и четене, но пък за бърза справка сканирам информацията редовно.
Взех си страхотно десертче. Спондж кейк възглавнички с вкусен солен карамелите крем и декорация от млечен шоколад. Вървят по 4 в кутийка и са индивидуално опаковани. Изядох 2 и спрях, дано утре им устоя!

Общи условия

Активация на акаунт