Номинации за най-голяма муня (тема 7)

  • 75 163
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 734
От обяд зареждам лаптопа. Включвам ги, но батерията е на минимум. Сериозно се притесних, защото е на една година, даже се чудих къде може да съм сложила гаранцията. В крайна сметка видях, че не съм включила в контакт. Може ли да съм такава бяла птица?!
Не си сама, цяло ято има Simple Smile
Навремето синът ми работеше при интернет доставчик и каза, че първото, с което започва разговора по телефона по оплакване на клиент, че нямал сигнал, е да си види включен ли е в мрежата. Изненадващо за мен (не и за него), повечето не били се включили, ама чакали интернет  Simple Smile

# 691
  • Мнения: 3 306
      Предишният ми компютър по едно време не искаше да "лови" wifi. Всичко пробвах, интернет има, с рутера всичко е наред, настройки търсих да не съм изключила някакви. Няма причина. На нашата улица има един сервиз за компютри, там човекът цъкна едно копче и се оправи... Имало механично копче, на самия корпус, On/Off. Умрях от срам. Интересно, сегашният ми няма такова копче. Абсолютно същото станало след време с майка ми. Да беше ми се обадила, щях да й кажа. Тя се обадила на интернет доставчика, дошло едно момче и й цъкнало копчето. Ама тя му се оправдала, че е бабичка, черпила го с курабийки и "момченцето" било много мило Simple Smile.

   Иначе майка ми е баба само когато й изнася. Много се обижда, ако някой се отнася към нея "като към някаква бабичка". Една фризьорка си беше навлякла гнева й, защото я подстригала бабешки Simple Smile. Аз голяма разлика с предишната прическа не видях, но благоразумно си премълчах.

# 692
  • Мнения: 306
Сетих се за една много весела случка от преди мноого години. Тогава, обаче никак не ми беше весело. Отиваме на гости на роднини на морето, те ни отстъпват техен апартамент, в който да се настаним. Всичко добре, но...входната врата всъщност са две врати, оригиналната и допълнително поставена метална. Вратата на банята е до входната. И отгоре на всичко същата като визия. Не затваряхме тази въпросна втора врата. Събуждам се аз през нощта, всъщност на развиделяване и отивам до нулите. Да, ама там се получило едно"ветрило" от врати. Входна, на баня, външна...не знам какво правя, но сънена отварям някаква врата от това ветрило, хлопвам друга и вместо в банята виждам, че съм се отзовала на стълбищната площадка на блока. Аз не съм като тази актриса, която твърди, че спи облечена само с две капки парфюм. Спя без нищо. Нямах нито една капка, както и нито една дрешка на себе си. Първоначална паника, но и оптимизъм, започнах да звъня на звънеца с идеята ММ да се изтръгне от дълбокия си сън. Попарване, звънецът не работи. Тогава започна истинската паника. Сама, в 5.30 седя на стълбищната площадка чисто гола, само с едни обеци. Излизам навън, започвам да се оглеждам в просторите на съседните дворове. Хората са си прострели кърпи, после ще ги върна, пък и нудиския плаж е наблизо, може да закърпя положението. И изведнъж, прозрение. Ние сме на първия етаж. Започвам да се катеря по улука към парапета на балкона с идеята, че няма да има някой ранобуден съсед, който да ми гледа голия з@дник и да прави клипчета. Успешно се качвам и констатирам, че вратата към стаята е отворена. Преди няколко часа самата аз я отворих, въпреки указанията, че не трябва да се отваря тази врата. Отдъхнах си. С влизането закрещях като луда на ММ. Ти защо не ми отваряшшшш!!?? Горкият, лудата му жена се прибира от някъде  гола през балкона и му крещи...

# 693
  • Мнения: 3 734
Сетих се за една много весела случка от преди мноого години. Тогава, обаче никак не ми беше весело. Отиваме на гости на роднини на морето, те ни отстъпват техен апартамент, в който да се настаним. Всичко добре, но...входната врата всъщност са две врати, оригиналната и допълнително поставена метална. Вратата на банята е до входната. И отгоре на всичко същата като визия. Не затваряхме тази въпросна втора врата. Събуждам се аз през нощта, всъщност на развиделяване и отивам до нулите. Да, ама там се получило едно"ветрило" от врати. Входна, на баня, външна...не знам какво правя, но сънена отварям някаква врата от това ветрило, хлопвам друга и вместо в банята виждам, че съм се отзовала на стълбищната площадка на блока. Аз не съм като тази актриса, която твърди, че спи облечена само с две капки парфюм. Спя без нищо. Нямах нито една капка, както и нито една дрешка на себе си. Първоначална паника, но и оптимизъм, започнах да звъня на звънеца с идеята ММ да се изтръгне от дълбокия си сън. Попарване, звънецът не работи. Тогава започна истинската паника. Сама, в 5.30 седя на стълбищната площадка чисто гола, само с едни обеци. Излизам навън, започвам да се оглеждам в просторите на съседните дворове. Хората са си прострели кърпи, после ще ги върна, пък и нудиския плаж е наблизо, може да закърпя положението. И изведнъж, прозрение. Ние сме на първия етаж. Започвам да се катеря по улука към парапета на балкона с идеята, че няма да има някой ранобуден съсед, който да ми гледа голия з@дник и да прави клипчета. Успешно се качвам и констатирам, че вратата към стаята е отворена. Преди няколко часа самата аз я отворих, въпреки указанията, че не трябва да се отваря тази врата. Отдъхнах си. С влизането закрещях като луда на ММ. Ти защо не ми отваряшшшш!!?? Горкият, лудата му жена се прибира от някъде  гола през балкона и му крещи...
Мразя първи етажи, но в такива случаи са направо спасителни. Все съм се чудила що за вкус да си отбелязваш в къщи (не в обществена сграда и не в дворец, в който да се луташ до беля) вратата на тоалетната с пишкащо момченце/момиченце, сякаш не знаеш къде е, а гости винаги може да упътиш, ама в твоето приключение провидях голяма полза от това Simple Smile

# 694
  • Мнения: 459
Сетих се за една много весела случка от преди мноого години. Тогава, обаче никак не ми беше весело. Отиваме на гости на роднини на морето, те ни отстъпват техен апартамент, в който да се настаним. Всичко добре, но...входната врата всъщност са две врати, оригиналната и допълнително поставена метална. Вратата на банята е до входната. И отгоре на всичко същата като визия. Не затваряхме тази въпросна втора врата. Събуждам се аз през нощта, всъщност на развиделяване и отивам до нулите. Да, ама там се получило едно"ветрило" от врати. Входна, на баня, външна...не знам какво правя, но сънена отварям някаква врата от това ветрило, хлопвам друга и вместо в банята виждам, че съм се отзовала на стълбищната площадка на блока. Аз не съм като тази актриса, която твърди, че спи облечена само с две капки парфюм. Спя без нищо. Нямах нито една капка, както и нито една дрешка на себе си. Първоначална паника, но и оптимизъм, започнах да звъня на звънеца с идеята ММ да се изтръгне от дълбокия си сън. Попарване, звънецът не работи. Тогава започна истинската паника. Сама, в 5.30 седя на стълбищната площадка чисто гола, само с едни обеци. Излизам навън, започвам да се оглеждам в просторите на съседните дворове. Хората са си прострели кърпи, после ще ги върна, пък и нудиския плаж е наблизо, може да закърпя положението. И изведнъж, прозрение. Ние сме на първия етаж. Започвам да се катеря по улука към парапета на балкона с идеята, че няма да има някой ранобуден съсед, който да ми гледа голия з@дник и да прави клипчета. Успешно се качвам и констатирам, че вратата към стаята е отворена. Преди няколко часа самата аз я отворих, въпреки указанията, че не трябва да се отваря тази врата. Отдъхнах си. С влизането закрещях като луда на ММ. Ти защо не ми отваряшшшш!!?? Горкият, лудата му жена се прибира от някъде  гола през балкона и му крещи...
Доста се посмях, но и си представих ужаса ти. Браво на теб, че си се оправила със ситуацията.

# 695
  • Мнения: 24 840
Печелиш приз за най-голяма муня!

# 696
  • Бургас
  • Мнения: 16 618
Това си е, голата истина!😉

# 697
  • Мнения: 6 434
Една година взехме да кичим мартеници и ми стана много тъпо като видях, че елхата стои. Затова задължително в последния ден на февруари или най-късно в тъмните часове на 01.03. елхата се прибира. Но една елхичка за декорация, но не стикер, със звънящи камбанки и свещички в основата остана цяла година на перваза на прозореца, защото не можах да измисля къде да я прибера след като кутията за новогодишна украса беше пълна догоре и не ми се разваляше подредбата за да търся място на забравената елхичка.

# 698
  • Мнения: 1 468
До 12 ден след Коледа трябва всичко да се махне, тоест, до 6 януари. Не че мойте не са още в хола, вече са в кутии, прибрани, но не складирани в мазето; елхата също стои там, само казвам как трябва.
За пръв път чувам. Защо трябва? Пише ли го някъде? Да не решите, че се заяждам, питам с интерес.

# 699
  • Мнения: 4 514
И на мен ми е интересно.
А нашата украса пазим до Старата Нова година,  т.е. до вчера.

# 700
  • София
  • Мнения: 8 182
Кой знае какви химии има в мокрите кърпички!

Чистят и блажна боя, между другото.

# 701
  • Мнения: 3 734
Не знам мунщина ли е това в чист вид, ама на мен точно на такова ми заприлича.
Правя снощи тиквеник, една част заминава по предназначение на момента, една част слагам в кутия за ММ за работа и една част остава в тавата завит. Обикновено го прибирам в друг съд още след изстиване, ама този път реших, че така и така в СМ не остана място за тавата, да си стои там, пък на другия ден според количеството ще му търся съд.   
Тази сутрин почвам операцията - качвам се на стълба, изравям си разните метални кутии, които точно миналия ден разместих на високо (за мен високо е втори ред на горни шкафове), за да направя място на нов сервиз, меря на око размера, избирам си кутия, застилам я с хартия и нареждам нарязан тиквеника. Затварям с капака, връщам обратно останалите кутии, прибирам стълбата и след 10 минути ме обхваща един такъв тормоз  -  пред очите ми вървят ароматни захаросани отгоре парченца тиквеник, не ми дават да чета и ми се пречкат. Решена да сложа край на тормоза, вземам кутията, прехвърлям в чиния и изяждам целия тиквеник, след което нареждам съдовете в СМ. Е, не можеше ли да го прехвърля в чинията от тавата?!

# 702
  • София
  • Мнения: 1 168
Вчера за 3ти път купувам балсам вместо шампоан от ДМ и го установявам при къпане.. май трябва да сменя марката хаха  / балсама и шампоана са една и съща опаковка, но балсама е по - малко мл и съответно по-ниска бутилка /

# 703
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Кубратова, отдъхнах си. Като прочетох, че пак си правила сладкиши и ми прималя. Че и стълба спомена... Имам травма от теб Grinning

# 704
  • Мнения: 12 241
paranoir, въртеше се един хак, в темата за хитринките миналата година, за миене на коса само и единствено с балсам/маска за коса. Много съфорумки бяха доволни.

Общи условия

Активация на акаунт