цветни лещи на FreshLook или Bausch&Lomb

  • 117 790
  • 793
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 914


 Wink И аз искам да си купя, затова ще следя темата  Wink
Някой ще спомене ли нещо за цени  newsm78
Е , хубава работа , искаш , а още не си ме посетила в Ситито  Mr. Green
Сега прИмоция
Бауш - 61.20 за комплект
Фреш Лук - 68 за комплект

Цените са същите , дори и да има дпт

Каква оптика сте там? Няма ли по- наблизо  Cry

# 16
  • Мнения: 7 723
писна ми , честно да ти кажа, докато писах този пост, за тебе си мислех.  Wink Аз диоптер нямам, може би цатова в оптики не влизам, та съм много непросветена  Embarassed

mina33 , за по- подробна информация не съм и мечтала, тенк ю   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 229
Май се навих да си взема зелени лещи. Crazy
Някой знае ли къде в София има такива израелски, за които спомена БУБА? А ако има и Bausch & Lomb и Freshlook на едно място още по-хубаво. Mr. Green
И откъде сте доволни и сте си купували? Не искам да отида някъде, където да си лепна нещо при пробването. Confused

# 18
  • София
  • Мнения: 900
За израелски ще се поинтересувам в понеделник  Peace

А иначе във всяка една прилична оптика предлагат и Бауш и Фреш.

Не смея да ти препоръчам конкретно оптика  Mr. Green

Съдружниците ми са собственици на една от най-авторитетните вериги-оптики,
а почти всяка квалитетна оптика са ми .................. клиенти  Peace

Надявам се разбираш защо се въздържам от конкретна препоръка  smile3521
И в двете оптични вериги, в които аз съм работила,
на всеки 10 дни се почистваха всички пробни лещи
и това е правило!!!

Разбирам притеснението ти и си е напълно основателно.

# 19
аз имах лещи на Fresh Look и не бях особено доволна  Sad  постоянно се разместваха и се виждаха кафявите ми очички а иначе лещите бяха цвят Jade. сега искам да си купя пак на израелски моля ако някой знае каде в Пловдив има от тях да пише  Grinning

# 20
  • Мнения: 274
извинете, че се повтарям но наистина ако някой знае нещо повече за лещите SOFLEX(израелските,които има Буба) и дали знае къде се продават в Пловдив да пише,защото не ги намирам из оптиките Weary

# 21
  • София
  • Мнения: 1 914
Май се навих да си взема зелени лещи. Crazy
Някой знае ли къде в София има такива израелски, за които спомена БУБА? А ако има и Bausch & Lomb и Freshlook на едно място още по-хубаво. Mr. Green
И откъде сте доволни и сте си купували? Не искам да отида някъде, където да си лепна нещо при пробването. Confused

Мен ме интересуват абсолютно същите неща  Peace

Ех, много маймуни станахме на клона за тея израелски лещи  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 229
Ех, много маймуни станахме на клона за тея израелски лещи  Grinning

Ами аз се сетих че много отдавна ми се мяркаше една тема за израелските лещи, но тогава не ме интересуваше много, сега я намерих обаче и я изчетох от до! Като гледам как ги хвали БУБА поне искам да ги пробвам, да видя как на мен ще ми седят. Crazy Ама нали съм от София, информацията там не ми върши работа...но пък няма начин във Варна да ги има, пък в София никъде. newsm78
Ще изчакаме понеделник, ако mina33 разбере нещо за тях ще е супер! Hug

# 23
  • Мнения: 747
Бауш са ми фаворити за цветни лещи, пред фреша.
... 38% минимум е чудесен за коктейл, но в никакъв случай за ПС.

Лошото при цветните лещи е, че винаги се вижда цвета на окото около ириса и това е абсолютно нормално. Все пак това са лещи за бар или купон и като се разшири зеницата, трябва да има нормален взор, а не цветна мътнина.

Имах на Бауш (впрочем оглозганите кокали още се търкалят Mr. Green), обаче те направо ме отказаха от лещо-носенето. Страхотно дразнене. Мина, от постинга ти разбирам, че Бауш са ти фаворити заради ефекта? Иначе водното съдържание май е твърде ниско?
Чудя се дали наново да не пробвам, но с други лещи.
Моят опит: купих първо чифт Бауш /1-годишни/. След няма и 8 месеца, едната се скъса. Купих нова. След известно време, но далеч преди изтичане на 1 год- отново скъсване- пак нова. Съхранявах ги съвсем според правилата.
Защо така не ми понесоха?
Иначе ефектът е умопомрачителен; на мен най-много ми паснаха сините. И посред бял ден събирах очите на мъжовете Mr. Green

# 24
  • Мнения: 2 534
аз имах лещи на Fresh Look и не бях особено доволна  Sad  постоянно се разместваха и се виждаха кафявите ми очички а иначе лещите бяха цвят Jade. сега искам да си купя пак на израелски моля ако някой знае каде в Пловдив има от тях да пише  Grinning
Тц
Лещите с цвят Jade са на Бауш

prascho , както съм написала в по-горен постинг , срокът на годност е от 6 до 9 месеца . В повечето случаи издържат година , но не винаги , зависи какво работиш , по колко време дневно , вида разтвор и т.н

# 25
  • Мнения: 747
prascho , както съм написала в по-горен постинг , срокът на годност е от 6 до 9 месеца . В повечето случаи издържат година , но не винаги , зависи какво работиш , по колко време дневно , вида разтвор и т.н

Доколкото си спомням, на самата опаковка пишеше, че са с едногодишен срок, а и оптичката ми го каза. Странно. А иначе много малко съм ги носила. Страшно ме дразнеха, и очите ми ставаха червени- огън. Не съм работила в някаква агресивна среда... Разтворът- първо ползвах на Бауш, после ФрешЛ. Явно индивидуална непоносимост ще да е.

# 26
  • Мнения: 2 672

пробвай и което го усещаш при мигане,
без движение, но се гледай в огледалото - него си купи  Peace


защо така?

# 27
  • София
  • Мнения: 900
Лещите си имат страна,
Ако не са поставени правилно - вакуума не е добър и се усеща като ръбче под клепача.
За жалост, не винаги, колегите са компетентни, но и не са виновни!!!
Много често няма и кой да те научи!
Последните лещи, които ми донесе моя приятелка,
за да и помогна в практиката със слагането, бяха на Бауш и то 66% хидрофилност.
Няма да споменавам от къде са купени, но се срутих като разбрах, че колега и то компетентен
и бе показал да ги чисти на ръка с "въртеливи движения"?!?!
А така леща се маже, не се почиства.
prascho, това е понякога причината за дразненето.
Лещите се правят в периферията си като "връх на ски", което е технология от 10-15 години.
Идеята е да има постоянен обмен на сълзна течност, за да се избегнат гъбични и други инфекции.
За жалост обаче този обмен води до натрупване на протеин върху лещата!
Самия контейнер трябва да се сменя на всеки 30 дни
или да се изварява, тъй като на дъното му се отлага био филм, който си е своеобразно мърсотията от лещите.
Аз самата бъркам в меда, но не си облизвам пръстите  Mr. Green
За жалост на мен лещи не ми понасят, ама никакви.
Представяте ли си каква карикатура съм била - търговеца не може да си носи продукта!!!
prascho, чукни ми на лични, ще ти пусна скайпа да поговорим.
Ако мога да ти бъда полезна - с удоволствие!!!!

мойри,
гледайки се в огледалото, можеш да усетиш, а и ясно да видиш дали лещите мърдат!
Нормално е да ги усещаш, да ти дразни, да ти пари, но не и да МЪРДАТ!!!

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
БАУШ ЕНД ЛОМБ  Peace

# 29
  • Мнения: 2 926
Бауш и Ломб
Имам сивия цвят.Стоят ми страхотно, много рядко ме разпознават, че съм с лещи.Много добре покриват, а очите ми са много тъмно кафяви.Чудя се кога ще пуснат нови цветове?

Общи условия

Активация на акаунт