Виждате ли други хора в огледалото?

  • 2 091
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Няколко различни виждам.
Особено ми харесва една: чорлава, със зачервени бузки и устни и доволен поглед  Blush

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Извънземни броят ли се ? ........ Като типичен представител на зодия близнаци ....... или вседствие дългогодишно и упорито промиване на мозъка ми от всякъде, какви са всъщност хората от тази зодия.............. аз наистина започнах да откривам у себе си двама човека ....... готиния го харесвам, мухльото  го гледам лошо

# 17
  • София
  • Мнения: 7 097
Като типичен представител на зодия близнаци .......

Ох, и аз като типичен представител на зодия близнаци съм приютила още няколко образа... Wink Тази зодия май е диагноза... Mr. Green
Естествено, виждам ги и в огледалото...

# 18
  • Мнения: 2 952
Вече свикнах и не се плаша Mr. Green

 hahaha   аха

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Дори да видя някого няма да кажа  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 623
Да, често ми се случва да виждам
хора, които не са ми особено симпатични  Sad
 hahaha На Коледния форумски купон
видях и един човек, който слава Богу
виждах само през въпросната вечер  Joy

# 21
  • Мнения: 1 517
Виждам, ами...то на магистрала е заприличало туй огледало, хора всякакви: голи, облечени, една има кат настъпана жаба  Mr. Green ама тя рядко се явява.

# 22
  • Sf
  • Мнения: 808
Новодомци сме и нямаме огледало. Затова сутрин не се виждам, докато не вляза в асансьора  Mr. Green

Моля, не ми се смейте, но излизали ли сте по чорапогащник и риза, за да си видите косата, викате асансьора, обаче като има човек вътре и се шмугвате обратно в апартамОнта  Mr. Green Добре, че в блока не живеят много хора Simple Smile

Затова вече в огледалото се гледам и се изненадвам как съм уцелила много неща  Laughing За битови цели ползваме иначе едно дамско увеличително от едната страна и обикновено от другата страна огледало  Wink

# 23
  • Мнения: 3 447
Моля, не ми се смейте, но излизали ли сте по чорапогащник и риза, за да си видите косата, викате асансьора, обаче като има човек вътре и се шмугвате обратно в апартамОнта  Mr. Green Добре, че в блока не живеят много хора Simple Smile
Ох  Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
...излизали ли сте по чорапогащник и риза, за да си видите косата, викате асансьора, обаче като има човек вътре и се шмугвате обратно в апартамОнта  Mr. Green

Избрала си готин начин да се представиш на новите си съседи... hahaha Joy

# 25
  • Sf
  • Мнения: 808
Нaти и Dona, с една дума ме наричат и близки и колеги: "наща кросамая" /името ми, де, не бг-мамма ника ми/ Simple Smile Simple Smile

А смазвали ли сте пантите на вратите със спринцовка и зехтин?

Или карали ли сте съседите да ви приберат прането  и проснати одеала при голям вятър, щото "умно и предвидливо" сте простряли точно преди бурята и сте заминали на кино. И докато лирическият герой се опитва да си вкара езика в устата на кахърната лъвица, аз обяснявам къде точно ми е ключът - там вдясно на зелената саксия с шафлерата. Какво е шафлера ли... Едно такова с шарени листа, високо и много зелено, ох, погледни под всички саксии, те са само три на брой... А си бях оставила там ключът, че... Олях се май... Ключ отделен вече си имат съседите Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 091
Ох, успокоих се, че има и други като мен!
виждам, и се чудех - сега докато ме четете, пречи ли ви шумът в главата ми?

# 27
  • Мнения: 822
Не,не виждам.Но други хора са споделяли,че са ме виждали в тяхното...И както изглежда,моят двойник има слабост към остри метални предмети...
Сопранов се сеща,за какво става дума.Предполагам,че снощната ми поява те е накарала да пуснеш тази тема...
П.П.Спирам,че рискувам да те изгоня от този форум,а с това ще натъжа много сърца.Само Барабалекс може да спечели...

# 28
  • Мнения: 490
Последно време виждам само Василиса Прекрасна  Mr. Green
А преди един призрак .... всичко с времето си  Wink

# 29
  • Мнения: 3 423
Виждам само себе си, удрям по
една въздушна целувка, казвам
"Здравей, хубавице!" и хуквам.
Тези, които виждат различни
лица, съветвам да си купят
повече огледала - на лице по
огледало. И да се оглеждат само
в огледалата, в които се харесват.

Пухи, фотографът на аватара ти
Томас Карстен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт