Професионални серии за коса - Тема 162

  • 92 098
  • 1 288
  •   1
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 2 452
Casual, Иля е показала шампоана(синия).Пробвай го,мисля че няма да съжаляваш.

Иля,благодаря за офертата,но не съм в БГ Flowers Hibiscus
Много ми е интересно,как български фирми се сдобиват първи с продукти,за които "развитите държави" са чели само по реклами,или изобщо не са и чували...С Лалга беше същото преди години

# 1 201
  • Мнения: 120
Момичета, някой да е смесвал боя с оксидант 6% в съотношение 1:1, при записани указания за съотношение 1: 1,5 ....по- наситен цвят ли се получава ?

Без да чета инструкциите бях разреждала боята си 1:1, а според тях трябва 1:1,5 и цвета не се получаваше какъвто трябва, след като започнах да го разреждам правилно нямах повече проблеми. Според мен трябва да се водиш по инструкциите

# 1 202
  • Мнения: 1 348
Момичета, ако някой следи цената на този продукт, може ли да ми каже дали това е добра цена?

# 1 203
  • Някъде там
  • Мнения: 4 874
Ани, като пробваш маската на Нугела, ще ми е интересно да споделиш и при теб как се държи.

# 1 204
  • Мнения: 260
Здравейте ! И аз с въпрос: купих си ДПШ на Милк шейк, но не зеления , а бял с жълти букви - почиства страхотно, но косата ми е като изпрана след него , въпреки, че ползвам протеинов балсам след това - какво толкова по-различно съдържа той, че така има такъв ефект по дължините?

# 1 205
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Здравейте боята за коса Андрея дава .че е намалена в Златна рибка,но като сложа в кошницата намалението изчезва?
Да не би да има код към намалението?
Мерси

# 1 206
  • Мнения: 466
Здравейте боята за коса Андрея дава .че е намалена в Златна рибка,но като сложа в кошницата намалението изчезва?
Да не би да има код към намалението?
Мерси
Не изчезва намалението, предполагам сте добавила оксидант и затова така Ви изглежда. В кошницата излиза една цена (не е разделена на боя и оксидант).

# 1 207
  • София
  • Мнения: 5 752
Извинявайте, какъв оксидант трябва да си купя за моята боя , която е тъмно кафява, а естествената ми коса е много светла?

# 1 208
  • Мнения: 2 006
Момичета, ако някой следи цената на този продукт, може ли да ми каже дали това е добра цена?
Добра е, аз по малко от 73 лв. не съм го засичала

# 1 209
  • виртуално
  • Мнения: 2 871
Здравейте ! И аз с въпрос: купих си ДПШ на Милк шейк, но не зеления , а бял с жълти букви - почиства страхотно, но косата ми е като изпрана след него , въпреки, че ползвам протеинов балсам след това - какво толкова по-различно съдържа той, че така има такъв ефект по дължините?
Не знам кое е правилното, но аз след ДПШ винаги ползвам хидратиращ балсам или маска

# 1 210
  • Мнения: 233
[quote author=♥ Димяни ♥ link=topic=1604269.msg47776028#msg47776028 date=1710946981]
Извинявайте, какъв оксидант трябва да си купя за моята боя , която е тъмно кафява, а естествената ми коса е много светла?
[/quote]
Доколкото знам процента оксидант зависи от до колко имате бели коси и колко по светъл тон от косата искате да постигнете ....във вашият случай искате по тъмна от вашата, ако нямате бели коси избирате от по малките проценти.
Аз нещо не мога да се разбера с цветовете на тази боя ....бях с цвят 66.0 тъмно русо..то си е направо тъмно кафяво, днес реших да взема 77.0 уж по- светъл цвят, ами същият се получи ....ама никаква разлика ....а мерих всичко точно да е.....

# 1 211
  • Мнения: 140
Здравейте момичета.Който е ползвал маската на L’alga CPR без отмиване,може ли да сподели мнение!Аз я използвах на 3 поредни миенета на косата,като нанасях по две помпички(с тънка и не дълга коса съм)но явно или нямам нужда от такъв тип силна козметика ,или аз не правя нещо както трябва🤔
Имам и чисто нова К 18,но ако може да направите съпоставка между едната и другата ще съм благодарна!Тази ще отиде може би за размяна или продажба,в другата група

# 1 212
  • Мнения: 2 452
Здравейте ! И аз с въпрос: купих си ДПШ на Милк шейк, но не зеления , а бял с жълти букви - почиства страхотно, но косата ми е като изпрана след него , въпреки, че ползвам протеинов балсам след това - какво толкова по-различно съдържа той, че така има такъв ефект по дължините?
Изпрана какво значи?
По-скоро последващите продукти не са подходящи.Вероятно от хидратация си имала нужда,или от силна маска...

Тифани,66.0/77.0 би трябвало да са много наситени,може би, затова ти се получава много тъмен цвят.Пробвай с 6.0/7.0

Забележи разликата

# 1 213
  • София
  • Мнения: 7 858
Здравейте ! И аз с въпрос: купих си ДПШ на Милк шейк, но не зеления , а бял с жълти букви - почиства страхотно, но косата ми е като изпрана след него , въпреки, че ползвам протеинов балсам след това - какво толкова по-различно съдържа той, че така има такъв ефект по дължините?

ДПШ са силно измивни, изтъргващи и изсушаващи, след такава процедура косата се нуждае от нещо омекотяващо.
Моята система- ДПШ само едно измиване , второ с хидратиращ шампозна и задължително следва хидратиращ балсам/маска.

# 1 214
  • Мнения: 30
Здравейте, има ли някой с впечатления от Kerastase Premiere серията?

Общи условия

Активация на акаунт