Привлича ме друг мъж

  • 13 328
  • 212
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 322
Както казват руснаците:
"Если нельзя, но очень хочется, то можно" (Ако не трябва, но много ти се иска, тогава може).
Просто ми е смешно, как колежките ги сърбяло, сън не ги лови, през деня се движели на полуоргазъм (както обясняваше един мой приятел механик). Обаче са сигурни, че нямало да изневерят.
Щото отсрещния не е разбрал, че може още малко да е по-инициативен. И тогава да видиш как гори бенгалски огън.

# 61
  • Мнения: 6 706
Не зная от времето в което живеем ли, или от нещо друго, но по лични наблюдения доста хора, че даже и жени Wink предпочитат да живеят в измислен, виртуален свят. Свят на фантазии - дали техни лични или спуснати от социалната конюнктура - това според възможностите за фантазиране.
Факт е, че да се живее в преобладаващата реалност е сиво, скучно и често тъжно занимание.
Не давам оценка, нито съвети на хората как да си живеят живота. Със сигурност с фантазии е по-цветно, ярко, емоционално. Два момента обаче са съществени - неналагане на собствените фантазии другиму и незалитане в крайности.
Съвети е неуместно да се дават. Ена констатация все пак. Жените сте облагодетелствани в тази тема. Първо - нямате нужда от съвети за практическо решение на проблемите, второ - получавате облекчение от изговаряне, споделяне на споменатия проблем.
Мъж - мечтател, освен ако не е някой гений, е тъжна гледка, трагична. А жена мечтателка - приятна гледка Simple Smile
Да пием за фантазьорките Simple Smile

# 62
  • Мнения: 6 307
Нещо от фейса, като стана дума за фантазии

# 63
  • Мнения: 20 400
Шат на патката главата. Joy

# 64
  • Мнения: 3 861
Това пък някой мъж да гледа на сестрата на жена си като сексуален обект ми е много противно!
Директно ми пада в очите!

# 65
  • Мнения: 6 307
Нали знаеш, балдъзата е най добрият приятел на човека Simple Smile
Все и викам на моята да имаше една сестра, много готино щеше да е

# 66
  • Мнения: 3 861
Добре, че нямам сестра!😂

# 67
  • Мнения: 5
Е, стига с тези грозни изрази, де.
Никога ли не ви се е случвало ?
О, нека позная - сами си го насаждаме в главата, мислите ни да текат към едни човек. Хайде, хвърляй камъните, не ни е срам, грешници такива.
Както казват руснаците:
"Если нельзя, но очень хочется, то можно" (Ако не трябва, но много ти се иска, тогава може).
Просто ми е смешно, как колежките ги сърбяло, сън не ги лови, през деня се движели на полуоргазъм (както обясняваше един мой приятел механик). Обаче са сигурни, че нямало да изневерят.
Щото отсрещния не е разбрал, че може още малко да е по-инициативен. И тогава да видиш как гори бенгалски огън.

# 68
  • Мнения: 7 553
Те форумните мъже, повечето са Ангели, заченати непорочно.
На тях такива неща ,не могат се случат.

# 69
  • Мнения: 5
Дори не бях обърнала внимание, че е мъж. Но грубия изказ вече си идва на място.

# 70
  • Мнения: 2 322
Верно ли съм груб?
Честно питам.

# 71
  • Мнения: 3 861
Къде са грозните думи?

# 72
  • Мнения: 6 307
Аууу, грубиян такъв

# 73
  • Мнения: 9 932
Дори не бях обърнала внимание, че е мъж. Но грубия изказ вече си идва на място.
Коя част намери за груба?

# 74
  • Мнения: 6 706
Цялата част която не ѝ отърва. Откакто истината е определяна (вече и юридически) като женомразство, не бих се учудил ако на мъжете тук им бъдат повдигнати криминални обвинения за изказване на мнение, несъвместимо с политкоректната линия на актуалния социум Wink

Общи условия

Активация на акаунт