КРУИЗИ /Тема 18/

  • 46 210
  • 747
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 159
Sun_and_moon_ точно с този кораб и маршрут гледах предложение на Ocean travel и излиза за 4 нощувки около 1400 лв. с транспорт до Атина и водач. Вие как ще се предвижвате до Атина?  Офертата на celestyal.com не ми се зарежда, дава грешка.

Ние ще пътуваме с тази компания https://celestyal.com/en-cy/search/?language=en-cy&destination=& … 91;]=&ship=343806
Тридневен -Миконос, Кушадасъ, Патмос, Хераклион, Санторини.
Тръгва се от Атина.
С автобус, самостоятелна организация. Това е нашата оферта https://celestyal.com/gb/cruises/iconic-aegean,-3-nights-cruise- … cupancy=2-0-0-0-0

Благодаря! Приятно плаване и много положително настроение Ship

# 631
  • София
  • Мнения: 1 281
3. Колко по-рано от часа на потегляне на круиза е добре да сме на терминала? (От Барселона се качваме, за там има ранни сутрешни полети).
Не препоръчвам да летите в дена на круиза! Всичко се случва с полетите, а и не само, може да си изпуснете круиза!

# 632
  • Мнения: 181
Здеавейте,
на път за Саутхемптън да предложите проверен хотел в града или около гара Виктория в Лондон.
Благодаря.

# 633
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
В Лондон спахме в Холидей Ин Експрес Терминал 4. Имаше и закуска. От там взехме и рейс на National Express до Саутхемптън.

# 634
  • София
  • Мнения: 1 281
Здеавейте,
на път за Саутхемптън да предложите проверен хотел в града или около гара Виктория в Лондон.
Благодаря.
За къде сте се запътили? Споделете, моля!
Ние миналата година за Фиордите си взехме Премиер ин сити център, но тази година съм букнала room2 Southampton Hometel, защото е на по-добро място. Взимаме една нощувка в Саутхемптън, защото е по-лесно сутринта просто да се придвижим до терминала без рискове, а и в Лондон сме били много пъти.

# 635
  • До морето
  • Мнения: 7 149
Здравейте, излезе ми една оферта за репозишън круиз. Освен по-добрата цена, какви са плюсовете и минусите на такъв круиз? Маями - Барселона са двете крайни точки.

# 636
  • Враца
  • Мнения: 2 335
Коя е компанията и кой е корабът?
Чудя се дали трябва да има минуси. След като ти харесва като маршрут, като цена и като условия изобщо- какво те притеснява?
Мога да предположа, че като е репозишън круиз е единичен, ексклузивен, така да се каже. Не го правят всеки ден. Даже може да е плюс, а не минус.
Къде ще спира по пътя? Колко дни е? Колко струва?

# 637
  • До морето
  • Мнения: 7 149
Коя е компанията и кой е корабът?
Чудя се дали трябва да има минуси. След като ти харесва като маршрут, като цена и като условия изобщо- какво те притеснява?
Мога да предположа, че като е репозишън круиз е единичен, ексклузивен, така да се каже. Не го правят всеки ден. Даже може да е плюс, а не минус.
Къде ще спира по пътя? Колко дни е? Колко струва?

На Роял Карибиън е, тръгва от Маями, пристига в Барселона - 2 седмици, под 3000 долара за 2 възрастни и 2 деца.

Очаквам някой да каже, че 2 седмици само на кораб е скучно, еднообразно и прочие. Има ли някакво редуциране на атракциите, обслужването и услугите на кораба? Не знам и аз. Помислих, че е нещо като хотел в края на сезона, където цената е добра, но 40% от нещата вече не работят. И понеже тук има хора с повече опит в круизите, реших да питам.

# 638
  • Враца
  • Мнения: 2 335
Като цена ми се струва приемливо- 200 долара на ден за 4ма човека.
Да разбрам ли, че не спира никъде? Ако да- тогава си е хотел наистина.
Това ако е вярно- ето ти минус. Защото ще стигнете до Маями, което е скъпо удоволствие, и реално до Барселона само ядене и пиене, без гледане на нищо по пътя.
Мнението ми не се базира на лични преживявания за този или подобен круиз, размишлявам си.
И на мен ще ми е интересно да се включи някой с конкретен опит.

# 639
  • До морето
  • Мнения: 7 149
Като цена ми се струва приемливо- 200 долара на ден за 4ма човека.
Да разбрам ли, че не спира никъде? Ако да- тогава си е хотел наистина.
Това ако е вярно- ето ти минус. Защото ще стигнете до Маями, което е скъпо удоволствие, и реално до Барселона само ядене и пиене, без гледане на нищо по пътя.
Мнението ми не се базира на лични преживявания за този или подобен круиз, размишлявам си.
И на мен ще ми е интересно да се включи някой с конкретен опит.


Ами такива са ми притесненията и на мене, но чакам някой, който е бил да каже.

# 640
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
За две седмици от САЩ до Европа не може да не спира никъде. Или тръгва на север и спира някъде из Америка, или спира в Европа, преди да стигне Барселона.

# 641
  • Sofia
  • Мнения: 4 598
И на мен ми се струва, че две седмици е много само за преход по море (освен ако не върви на зиг-заг корабът Laughing).
Аз май най-скоро съм пресичала Атлантическия океан - 6 дни бяхме по море от Барбадос до Тенерифе и после още два до Барселона.
Както съм и писала по-горе, на мен въобще не ми беше скучно.

# 642
  • гр. София
  • Мнения: 4 797
И на мен ми се струват 2 седмици само по море много. Виждала съм за 7 сни само по море от Европа до САЩ.

# 643
  • Мнения: 163
Здравейте! Ако букна гарантирана кабина при Costa , има ли шанс да ми дадат по-добра от тази , която е гарантирана ? Знам, че при MSC има такава вероятност, но не съм била с Коста досега...

# 644
  • Мнения: 181
Ще споделя,разбира се,с най-голямо удоволствие.
Запътили сме се към Канарските острови-края на октомври.
Имахме идея преди круиза два дни да останем в Лондон.Но се отказахме.По тази причина попитах за хотел около гара Виктория.
Една нощ в Саутхемптън преди круиза е по-добър вариант.Ще погледна и споделените хотели.
Да попитам за придвижването от летището до порта как е по-добре-летище-Лондон-Саутхемптън-един трансфер или смяна на автобуса в Лондон.Всяка информация ще ми е от полза.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт