💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 11 (13.11 - 20.11)

  • 154 549
  • 3 673
  •   1
Отговори
# 75
  • SF
  • Мнения: 21 469
Pupitka, нищо няма да стане. Ще се съюзят.

Мила Атова, а пък това преди цитата ми, все едно, че аз съм го писала. Simple Smile

Telesilla, над твоето мнение има едно, което определя повечето хора  като интелигентни.

# 76
  • Мнения: 1 268
Очаквам Виолета да се кротне, заради Дени. Ще се съобрази с играта ѝ с Марто. След обединението щерката пак ще има нужда от него.

# 77
  • Мнения: 4 567
Мишо е рожденик днес. 

# 78
  • SF
  • Мнения: 21 469
И аз очаквам Вили да си направи сметката, че ако стане чудо и всички са докретали до обединеното племе, Мартин ще й бъде чудесна патерица. Защо да я чупи и хвърля сега. Да вземе Мартин тактически да се огледа у Мастагарков и да й отмъкне Рълев.... По-добре да си го опитоми, да му погали егото, да го намаже с масълце и да си го запази за дени. Пък ако нещо стане и се сродят с Джанъм, толкова ли ще й е зле?! Значи за Емануела може, а за тях двете с Дени да не може???

Аууу Мишо е скорпион!!! Водата му отива!
Наистина има една скорпионска енергия около Мишо. В погледа, в присъствието... Браво, Мишо, въпреки че си ми в топ 5 чак!

# 79
  • Мнения: 1 727

Мартин с неговата злопаметност няма да пропусне изказването на Теди за давенето му в реката.

Но с неговата хитрост, ще се направи на незлопаметен.
Освен това, той вижда, че Теди не е някаква огромна конкуренция за грошове, саби, словесен двубой дори. Няма да влага излишна енергия да се разправя с Теди. Тя сама ще си отпадне по пътя към победата. Ще й подметне шеговито, че помни и знае как се е изпуснала, но хахо-хихи, ще играят заедно, ако се налага. Естествено, в името на Играта! Simple Smile

А дали Мартин наистина знае как се е изпуснала? Той беше далеч и трудно можеше да чуе какво каза Теди. Ако някой не му каже, не виждам как ще разбере. Може да е разбрал едва когато го е видял по телевизора.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 447
Да ви кажа, почнах да съмнявам, че сеирът, за който точим лапки, ще бъде оправдан Sad Белият зъб вече го е измислил, шА сА разберат с Виолета набързо. Жалко Cry

# 81
  • Мнения: 1 286
Аз да се върна малко на битката със Зорито. Тя в крайна сметка написа правилнафа фраза малко преди другото момиче. Поне на мен така ми се видя. И не разбрах защо не вдигна ръка, че е готова. Не беше сигурна ли, искаше пак да провери ли, какво стана? Тя казвала ли е нещо по въпроса на интервютата, които сте гледали с нея?

# 82
  • SF
  • Мнения: 21 469
А дали Мартин наистина знае как се е изпуснала? Той беше далеч и трудно можеше да чуе какво каза Теди. Ако някой не му каже, не виждам как ще разбере. Може да е разбрал едва когато го е видял по телевизора.

Съмнявам се, че го е чул. И да го е чул, няма да се впечатли. Ще каже, че на нейно място и той би казал такова нещо.
Виолета, Рълев, нито пък Мастагарков ще се занимават.
То няма нищо кой знае какво в такава реплика. В яда си кой знае какви по-злобни неща си подмятат. Теодора просто много рядко се включва и затова в темата тази закана е направила впечатление.
Много е хубаво, че Теодора мълчи, защото когато проговори, за моите уши става страшно.

# 83
  • София
  • Мнения: 7 168
Благодаря за темата!
Интересно ще стане довечера с тройната коалиция- орел, рак и щука..

# 84
  • Мнения: 6 495
Мила, Зори може да си е написала първа сентенцията, но ако не е наредила правилно черните мъниста, нямаше да ѝ се признае, а тя мисля, че не беше ги подредила.
На момичетата вместо да им редят по два гердана на масата(не разбрах на правилните места ли са били), защото минават трасето 4 пъти, а не като мъжете 6, можеха да им сложат по два наниза в торба и да минат трасето само 3 пъти. Нямаше да се мъчат с това влачене на количката по пясъка, а и битката щеше да е по-оспорвана, не Зори да я затвори тази спортистка с близо 2 обиколки.

# 85
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 271
Не съм гледала съботната кастинг битка, но разбрах резултатите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ами к'вот тако'а.
Сега ми се иска на териториалната Гладиаторите да загубят, за да не е Марто на луксозното. TrollfaceJoyJoyJoy


Дяволо, благодаря за темата!

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 1 449
Да, трябваше да се нареди ребусът с герданите, а не просто да се познае фразата.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Аз не съм гледала под/надкасти и т.н с Изабела и Зори, но чувам, че Изабела се държала зле, подценявала успехите в спорта на Зори.
Ми работата е, каквото повикало, такова се обадило. На терена в началото Зорница го даваше надувка

# 88
  • Мнения: 1 268
Прави сте, че Марто сигурно не е чул Теди. Подведох се по коментара му след излъчването на епизода. Щях да напиша, че сигурно не я е забелязал като участник, но той  е отчел, че щом тя още е в играта явно е в коалиция със силните.

# 89
  • Мнения: 1 286
Cafelate, Сиена, разбрах. Аз мислех, че трябва да просто да познаеш фразата, независимо с или без използването на ключ. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт