Математически турнири 1-4 клас. Тема №62

  • 46 597
  • 767
  •   5
Отговори
# 1
  • Мнения: 172
Дъщеря ми е 4 клас с 28 т- сребро.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 235
2 клас-29т. злато

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 409
Моята е трети с 32, злато.

# 4
  • Мнения: 1 639
Здравейте, знаете ли кога излизат резултатите на СМТ 2023? Питам защото ни е за първа година и никъде няма информация.

# 5
  • Мнения: 1 005
ЕМТ ли е състезанието за влизане в национален отбор?

# 6
  • Мнения: 27
За 3.клас от 21 до 25 т. бронзов медал, от 26 т. сребърен - за МБГ.

    # 7
    • София
    • Мнения: 627
    ЕМТ ли е състезанието за влизане в национален отбор?

    Едно от няколкото за допускане до разширения отбор. След това има контролни и тогава се определя отбора на България

    # 8
    • Мнения: 7
    Здравейте, дали някой разполага с условията на задачите от МБГ есен 2023 за втори клас?

         Предварително Ви благодаря!

    # 9
    • София
    • Мнения: 11 489
    При нас дадоха работите.
    28 точки, 4 клас, сребърен медал.

    # 10
    • Мнения: 317
    Здравейте!
    Моля за помощ за задача в 4 клас:
    В магазин за детски играчки срещу 102 лв. може да си купите 5 кукли, 4 плюшени мечета и 2 комплекта за игра на тенис. В сьщия магазин срещу 238 лв. може да си купите 3 кук-ли, 16 мечета и 8 комплекта за игра на тенис. Ако си купите ед-но мече и един комплект за игра на тенис, ще платите общо 17 лв. Ако знаете, че магазиньт не дава отстпки от цените, то как-ва е цената на едно мече? А на една кукла? А на един комплект за игра на тенис?
    Не го докарвам и не го докарвам. От Умник - Математик 2021 е. Благодаря на всички!

    # 11
    # 12
    • Мнения: 9 876
    Здравейте, дали някой разполага с условията на задачите от МБГ есен 2023 за втори клас?

         Предварително Ви благодаря!
    имам ги. Но ми трябва имейл, за да ги изпратя . Тук само снимки може да се качат, а са ми в пфд формат. Опитах се да ти изпратя съобщение, ама си си направила забрана за получаване на лични съобщения.

    # 13
    • Мнения: 89
    Момичета, искам да попитам в интернет пространството може ли някъде да се намерят разработени темите по състезателна математика, със систематизирани задачи с отговори подредени по отделните теми  в pdf формат.

    # 14
    • Мнения: 7
    Здравейте, дали някой разполага с условията на задачите от МБГ есен 2023 за втори клас?

         Предварително Ви благодаря!
    имам ги. Но ми трябва имейл, за да ги изпратя . Тук само снимки може да се качат, а са ми в пфд формат. Опитах се да ти изпратя съобщение, ама си си направила забрана за получаване на лични съобщения.

    Здравейте, изпратих мейл на лично съобщение.

    Общи условия

    Активация на акаунт