Спамо-чат седмична темичка (29.01-04.02)

  • 13 069
  • 633
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 835
Моят плодов пай, се не дигна нещо много, много Confused, ама па ша си го ядем, ко да се прай. ooooh! Свраке, я ми кажи мила, в цената на картата, влиза ли и кабинковия лифт до горе? newsm78 И последно, колко е картата на ден за българе. Thinking

# 601
  • Мнения: 5 370
Моят плодов пай, се не дигна нещо много, много Confused, ама па ша си го ядем, ко да се прай. ooooh! Свраке, я ми кажи мила, в цената на картата, влиза ли и кабинковия лифт до горе? newsm78 И последно, колко е картата на ден за българе. Thinking
Всичко влиза-50 лева на ден.
Половин карта от обяд нанататък-35

# 602
  • Мнения: 3 835
Моят плодов пай, се не дигна нещо много, много Confused, ама па ша си го ядем, ко да се прай. ooooh! Свраке, я ми кажи мила, в цената на картата, влиза ли и кабинковия лифт до горе? newsm78 И последно, колко е картата на ден за българе. Thinking
Всичко влиза-50 лева на ден.
Половин карта от обяд нанататък-35

Аха, значи от тая година българите вече не се водим редовни клиенти, така ли? Confused Защото миналата година цената за българи беше 35лв. за цял ден, защото имаше отстъпка за редовни клиенти (българи демек)

Освен това ми казаха, че децата над 5г. си плащали пълната цена на кабинковия лифт, 16лв. Shocked Понеже само аз карам ски, мъжа ми и детето няма да си взимат карти, и за да се качат с мен догоре, излиза, че трябва да дадем 32лв., за тях дваната, освен моята карта. Thinking Сериозно се замислихме да ходим на Боровец, вместо на Банско. На Боровец картата на Ястребец е 20лв. през седмицата, а полудневната в събота беше 15лв.

# 603
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Миленка заваля ли вече?
....

Опитва се  Rolling Eyes


Ей, Сврако, побърка ме, ма  Mr. Green
Що ма , душата? Mr. Green
От половин час ша одя да се къпя----и са ма напднали на СКАЙПА приятелки и нема оттъване.
ЗЛАТНА-имам снимки само на хотелчето, мъжо не пожела да ме снима на фона на Банско, щото каза:Вече те има многократно, на кого пак ще се Фалиш? Mr. Green
Whistling Тоооооо хубавите хора колкото и да се снимаме все не е достатъчно!
Ама нищо, хотелчето също бива!
Ще се пренесем там, макар и виртуално   bouquet

# 604
  • Мнения: 5 370
Моят плодов пай, се не дигна нещо много, много Confused, ама па ша си го ядем, ко да се прай. ooooh! Свраке, я ми кажи мила, в цената на картата, влиза ли и кабинковия лифт до горе? newsm78 И последно, колко е картата на ден за българе. Thinking
Всичко влиза-50 лева на ден.
Половин карта от обяд нанататък-35

Аха, значи от тая година българите вече не се водим редовни клиенти, така ли? Confused Защото миналата година цената за българи беше 35лв. за цял ден, защото имаше отстъпка за редовни клиенти (българи демек)

Освен това ми казаха, че децата над 5г. си плащали пълната цена на кабинковия лифт, 16лв. Shocked Понеже само аз карам ски, мъжа ми и детето няма да си взимат карти, и за да се качат с мен догоре, излиза, че трябва да дадем 32лв., за тях дваната, освен моята карта. Thinking Сериозно се замислихме да ходим на Боровец, вместо на Банско. На Боровец картата на Ястребец е 20лв. през седмицата, а полудневната в събота беше 15лв.
Обещавам утре като си доде мъжо да ти дам инфо от извора от-до.
Но принципно на Банско никога не е бивало особено евтино, а с тия , новите съръжения, сега нали требе да ги избият. ooooh!
Аз също исках да се кача веднъж с мъжото, ама се отказах.
Той и Жоро принципно джитка на Боровец, но в годината си отпуска 5-6 дена, в които "гъзарее". Mr. Green
Освен това хитрягите идват от 12 нататък....за да плащат по 35 само.

# 605
  • Мнения: 3 835
Ние сме големи фенове на Банско, ама те вече минават всякакви граници. Аз по принцип най- обичам там да карам, но 50лв. на ден за карта, плюс още 32 да се качат с мен, май са твърде много. Shocked Освен да се качваме с колата, но не знам дали може, т.е. да не е затворен пътя, и колко е паркинга горе. newsm78 Извинявам се, че занимавам всички ви с моите проблеми, ама понеже ми е болен проблем. Tired Hug

# 606
  • София
  • Мнения: 900
Тео, ич да ти не дреме  Hug
Спамо-чатче рожбе!!!
Ако ще и с пъпчица на дъто да ни занимаеш, пак ша ти се кефим  Peace

А зашо не ходиш на Добринище?!
11км е от селото до лифта на х.Г.Делчев, а и пистата си я бива.

Както знаеш аз само чайче маам там, а и съм връзкарка на Безбог, но казват, че е най-дългата писта  newsm78

# 607
  • Мнения: 5 370
Веднага ти отговарям-само с паркинг, нагоре не може. 5 лева на ден е. И после хоптала на лифтата-и арееееейййй.
Тео-обещавам да ти дам утре конкретни отговори, ако искаш-пусни един скайп да не си гоним тука отговорите! Peace Heart Eyes
А иначе твоите хора, ако не настояват, може и долу из Банско да си джиткат.
Аз така правя, обикалям си, гледам, слушам, просто релаксирам.....и ми е много кеф.

# 608
  • Мнения: 3 835
А иначе твоите хора, ако не настояват, може и долу из Банско да си джиткат.
Аз така правя, обикалям си, гледам, слушам, просто релаксирам.....и ми е много кеф.

И така го мислих, ама нали ще се мъча тая дребната да я правя скиорка... Tired Та ми се иска и те да се качват горе. Иначе то мъжа ми, ако го питаш, цял ден ще си висят на басейна, на някой хотел. Mr. Green Той едно време, така правеше. Crazy Абе тъпото е, че чак сега разбирам, че тая година българите не се водим редовни клиенти. Трябвало да те има в някакъв кАмпютър, че си бил там, миналата година примерно. Аз едно време, открих лифта там (като го пуснаха), и съм седяла по два месеца на Банско (всяка зима, преди да родя), ама сега, не съм редовен клиент, 'щото не съм ходила от няколко години. Thinking

# 609
  • Мнения: 3 835
Мина, благодаря ти за съвета мила, ама ходих веднъж на Добринище, и нещо не бях въодушевена от пистата. Кой писа, че и там било навалица, ох вече започнах да се обърквам, къде, какво съм чела. ooooh! В интерес на истината, за Добринище нямам никакво инфо, какви са цените на картите. За квартирите имам някаква идея. Rolling Eyes

# 610
  • Мнения: 5 370
Мина, благодаря ти за съвета мила, ама ходих веднъж на Добринище, и нещо не бях въодушевена от пистата. Кой писа, че и там било навалица, ох вече започнах да се обърквам, къде, какво съм чела. ooooh! В интерес на истината, за Добринище нямам никакво инфо, какви са цените на картите. За квартирите имам някаква идея. Rolling Eyes
Aми аз го писах, ама то заради екстрените положения сега.
Иначе и там проучих-мисля, че целодневната карта беше 15 лева, а лифтът пътува 30 мин. в едната посока. Една е май само пистата, ако не ме лъже паметта. Паркинг няма платен, долу-горе кой дето свари.

# 611
  • Мнения: 10 758
Кво, кво?Нищо не разбрах Mr. Green

# 612
  • Мнения: 3 835
Aми аз го писах, ама то заради екстрените положения сега.
Иначе и там проучих-мисля, че целодневната карта беше 15 лева, а лифтът пътува 30 мин. в едната посока. Една е май само пистата, ако не ме лъже паметта. Паркинг няма платен, долу-горе кой дето свари.

Мерсаж голям за Фниманието. bouquet Спирам с тия въпроси, че превърнах хубавата спамаджийска тема в скиорска. ooooh! Hug Благодаря, че ме изтърпяхте. Hug

# 613
  • София
  • Мнения: 900
ОООО Цомбе,
где отвя твойто секси дуп  Whistling

# 614
  • Мнения: 7 723
Минке, ти пак ли очакваш включване, кака  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт