Чуствахте ли се отпаднали и в 9 месец???

  • 16 394
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
При всеки е различно,на мен въобще не ми се спеше,само гледах да не скучая,а да съм някъде навън,да извършвам някаква дейност,макар,че тогава в края на бременоста не са много нещата които можеш да правиш.Не спях спокойно последните дни около термина,просто бях в непрекъснато очакване.Пожелавам ти леко раждане и след като ти се спи си спинкаи,че като се появи бебо newsm32,няма да имаш много време за сън.

# 16
  • Мнения: 1 975
Аз бях отпаднала в края на осми и началото на девети м., при мен причината се оказа нисък хемоглобин, което не е задължително да е и при теб.

И аз така smile3521

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз бях отпаднала през 8 и 9 месец. Направо на моменти се чувствах като парцал.Беше ми омръзнало да не мога едно нещо да си свърша вкъщи. Само лежах и мързелувах. И накрая като видях какво показва кантара щях да припадна. ooooh!

# 18
  • Мнения: 2 159
чувствах се огромна, но отпаднала не, нямах търпение да се видя с беба Hug

# 19
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Чувствах се страшно отпаднала в 9-и месец. Безсънието ме мореше по нощите, а през деня само спях и нищо не ми се правеше. Чувствах се точно като кит на сухо Mr. Green Но с раждането минава Peace така че ти желая бързо и лесно раждане и скоро да се гушкате с бебчо

# 20
  • Мнения: 8 505
Не съм се чувствала отпаднала.Но като цяло карах невероятно лека бременност.
Устискай още малко,вижда му се края Simple Smile

# 21
  • Мнения: 750
И аз съм в 9-я месец...след 2 седмици съм на финалната права Party!И ако ти кажа 4е си проспах цялата бременност Crazy!Кога минаха 9 месеца незнам Laughing!Спи ми се...спа си!Спа цяла ве4ер...с изклю4ение на това,4е ходя 5 пъти до тоалет!Ама отивам с едно отворено око...вървя и спа Joy!Ставам на обед...хапвам и лягам да спинкам Whistling,а като си помисля за раходка...ужас Sick,мързел голям!Така 4е...като ти се спинка...ами спи и по4ивай,4е скоро като запла4е бебока... #Crazy!

# 22
  • Мнения: 2 616
Аз се чувствах така преди няколко дни и лекарката ми ми каза, че или ми е нисък хемоглобина или правя авитаминоза, така че няколко дни вече съм на огромни количества цитруси и сок от червено цвекло+моркови (вдига хемоглобина)-сега се чувствам много по-добре. Опитай може и на теб да ти помогне.

# 23
  • Мнения: 270
В 9 месец изобщо не можех да спя.Все ми беше неудобно.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 079
И аз не бях от спящите - определено будувах, гледах тв, висях на комп-а, а и бебо много ме риташе и както и да се обърнех ми беше едно такова неудобно и тежко... А за ходенето до 00 направо не искам да си спомням - разхождах се през 15 мин.  Sick
Няма лошо, че ти се спи. Използвай максимално да си починеш, че няма после. Laughing

# 25
  • Мнения: 750
Аз от скоро съм така, даже днес се оплаках в отчетни, само че примен става някак бързо, не ми се спи през цялото време , а изведнъж започвам да се чувствам отпаднала и гледам да полегна, проблема е че още съм на работа и  всъщност се старая да не падна от стола  Mr. Green няма как да си поспинкам, така че си спи спокойно и си направи изследване за хемоглобина

# 26
  • Мнения: 262
На мен ми беше така само в първите месеци. И аз в 9 месец си страдах от безсъние. То спи ли се с този корем и вечно ритащо бебче. Пък и като легнех не можех да дишам като хората имах кисилини абе въобще гадост. Така че максимално се възползвай от това предимство че ти се спи и го практикувай непрекъснато когато ти се отдава възможност, защото в най-скоро време те чакат доста безсънни дни Laughing. Леко раждане!

# 27
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
От седми месец умората се върна пак при мен и аз си спях до края като къпана, нищо не ми пречеше, само на възглавница ми миришеше. Спи си сега, че после сънят става оскъден  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 360
Не можех да се наспя и все ми беше уморено и отпаднало...Абе ,гадна работа WinkИ тези мисли в главата-мира не ми даваха Rolling Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 3 408
Да, тежеше ми много накрая.

Общи условия

Активация на акаунт