Шейново или МД

  • 1 297
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 483
Където и да е, плати си за V I P ако имаш възможност, ще си спестиш много нерви и неудобства.
Иначе аз родих в Шейново.  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 981
И двете си деца родих в Шейново със секцио,не по мое желание.Не съм плащала нищо.
Лекарите са страхотни,много добри специалисти.И отношението към майките е добро.
Каквото и да решиш Успех   bouquet
 

# 17
  • Мнения: 596
Според мен по- важен е изборът на лекар, отколкото на болница. Успех!   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 455
Шейново! И двете деца там родих лекарите са страхотни Peace

# 19
Аз родих преди две седмици в Шейново и съм много доволна, както от условията там, така и от персонала. Всички са много мили. Аз по принцип съм доста критична към хората, но нямам никакви забележки относно компетентността на докторите - и АГ, и неонатолози...Първото ми дете стоя при мен, докато бях в болницата, но определено смятам, че е по-добре в родилното да ти го носят на 3 часа, за да се възстановиш по-бързо. Ако имаш възможност, си плати за ВИП стая....
Успех!

# 20
  • София
  • Мнения: 903
Аз раждах в Шейново и съм много доволна. Това, че бебетата не са при теб е само предимство - така ще можеш по-добре да си починеш. Аз например първия ден спах почти през целия ден и бях много уморена - представям си да имаше едно бебе до мен, да ми реве и да трябва да ставам през 2 минути с такова силно кръвотечение. УЖАС.

В Майчин дом съм лежала за задържане ( направих аборт)  и не бих отишла отново. Голяма болница, много лекари, никой не ти обръща внимание. А и непрекъснато си обект на наблюдение от любознателни студенти - чувството никак не е приятно.

Това че в МД са по-големи специалисти според мен не е вярно.

Лесно и успешно раждане, където и да решиш да отидеш.  bouquet

# 21
  • Мнения: 5 401
Шейново!  Simple Smile

Решението си е само твое, а така зададен въпрос предизвиква отговори в полза и на двете б-ци.  Wink

Леко раждане и прекрасно бебче!   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 356
Против Шейново съм.Нямам личен сблъсък,но мои близки и познати преживяха не много приятни неща там.
Родих в МД.Преди ремонта Mr. Green.Но съм доволна 100% .

# 23
Първото си дете родих в Шейново с избор на лекар, но поради това, че този лекар вече не работи там сега ще раждам в МД-София, защото там ме оперираха преди 2 год.и останах много доволна.Разбира се ще търся лекаря който ме оперира, иначе не бих се доверила

# 24
  • Мнения: 83

  ШЕЙНОВО разбира се!

# 25
  • Мнения: 5 140
Шейново  Peace, на 100%

# 26
# 27
 newsm78  И аз много се чудя между "Шейново " и "МД" ,но със сигурност по- големия проблем е да се уговаряш ли с доктор или не . Аз мисля да не търся доктор , а да се доверя на дежурния персонал в болницата .Тук прочетох доста добри отзиви за дежурните екипи ,което ме радва и успокоява. Hug

# 28
  • Мнения: 487
Аз пък мисля, че това че бебетата в Майчин дом са при майката е предимство! Можеш когато искаш да го накърмиш, да го гушнеш и т.н., а не да ти го носят под час и гърдите да ти се препълват... Най-добре според мен е бебчетата да са при майките си от самото начало. Дори само поради тази причина съм за Майчин дом. Аз бях с избор на лекар и съм доволна. Мисля, че наистина най-добрите специалисти са там.

Общи условия

Активация на акаунт