💫 Ханде Ерчел и Керем Бюрсин 💫 "Друг човек" и след "Ако обичаш силно" /Тема 29/

  • 33 728
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 017
Преди малко ми попадна инфо, че Фокс няма да пуска нов сериал до края на годината.
След Нова година ще се решава съдбата на ДЧ.
И една чудесна новина

# 61
  • Мнения: 3 433
Здравейте!

Благодаря за новата тема.
Идвам да се запиша и досега четох какво сте писали, защото от Събота до снощи нямахме ток и вода и беше някакъв кошмар, чувствахме се като пещерняци.
Попринцип не е нещо кой знае какво и не е чак такава драма , но като си свикнал с удоствата в днешно време и си се разглезил , става доста тегаво. Аз ако знаех, че ще бъде така, нямаше да почвам да пържа кюфтета и после да се чудя Понеделник как да ходя на работа вмирисана на кюфтета и един флакон парфюм в опит да елеминирам миризмата и некъпана ... И такива дни има ...

Като Ви прочетох, новия епизод, който е бил излъчен вчера, доста скучен ми звучи , но ще разберем.. Само едно ще кажа. За мен не е нито Кенан, нито Доан, а вече е Бурак/Юсуф. Трети човек е, хващам бас!

Надявам се днес или утре да имаме фраг ...

Сега отивам да гледам последният преведен епизод от Вас пчелички и после ще дойда да дам мнение и да коментирам.
Благодаря за труда Ви!

# 62
  • Кърджали
  • Мнения: 10 383
Поли (ме ми се връща да цитирам поста), благодаря, приемам поздравленията лично - все едно аз имам нещо общо със сериала. Ама гордея се с тях

Аз се чудих защо не ми излизат известия, а вие сте минали в нова тема.
За рейтинга... Вече работата е "колкото толкова" . И да го мислите и не... Все тая. .

# 63
  • Мнения: 10 538
Инфо:
"Обявиха кои са най-популярните актриси в социалните мрежи! (14-20 ноември)"

Grinning

Кенан - ..... ? Stuck Out Tongue Winking Eye

Sunglasses
АЛ в действие Wink

Yellow Heart

П.С.
Алекс, да ти е честита наградата Trophy
Скрит текст:

P.S.2
Според мен под 20 епизода няма да сме. Така, че ми е спокойно, не се ядосва и си чакам Доан да се появи официално в понеделник и да раздвижи малко действието ... и гледайте как качваме Wink Sunglasses

# 64
  • Мнения: 3 017
Конкуренцията на КенДоЮ

Лейла и Юсуф

И Доан за Миси и Благи.. и останалите, които му симпатизират 😀

# 65
  • Мнения: 314
„Да има къде да се прибереш - това е дом. Да има кого да обичаш - това е семейство. Да имаш и двете - това е благословия.“

 Дона Хеджис

Честит празник, момичета!
Благословени бъдете със здраве, топъл дом и обично семейство!

На всички вас, момичета, които  изпълвате нашия дом с настроение, цвят и смисъл: Благодаря!


Алекс, честито! Много се радвам за целия екип на "Присъда".

# 66
  • Мнения: 5 203
Честито на Алекс и Присъда. Тези, които следят сериала, гледат твоя превод и преди съм знаела, че е трудоемко, пък сега направо ти се чудя как издържаш да превеждаш толкова епизоди, тук-там някой филм като този на Айча и Екин, който гледах с твоя превод. А и ние те занимаваме всяка седмица. Satisfied Благодаря ти. Flowers Hibiscus



Рейтингът на Дизилах ми е бил винаги много неприятен и самото чакане да излезе. Тогава ми беше, сега е поносимо вече. Ще е жалко Фокс да спре сериал с главен актьор, който ще печели международна награда. Социален рейтинг в Adba и влизане всяка седмица в Топ 10 на Somera няма да има. Никой освен нас не е влизал последните седмици от сериалите на Фокс. Спокойна съм и да са 15 епизода. Гледа ми се, но не зависи от мен.

За наградите в Лондон ме съмнява да вземем. Повечето сериали, които са номинирани са приключили и са със значително голям брой епизоди. Нас ни номинираха с няма и 10 епизода. Самата номинация си е вид постижение, но да сме победители накрая едва ли.

# 67
  • Мнения: 3 433
Изгледах епизода!
Благодаря за труда Ви!
Изключително много ми хареса и съм възхитена, както и впечатлена от епизода!

Сцените с Тахир много ми допаднаха , как той определено си е научил урока и иска да бъде добър, разбра истината и разбра, че Гьокхан не му е никакъв приятел. Отиде и застана мъжката, каза на Лейля - на сестра си! Браво! Така се прави, а не като баща й , обича я , пък нищо не й каза! Но някой тук писа ... , аз също мисля, че Тахир няма да е дълго с нас и ще изгърми много скоро ... ,а точно започна да ми става симпатичен като персонаж.
Дори си въобразих, че може би старата любов ръжда не хваща и може би... ще се събере отново с Ясемин?

Нурай, много ми е тъжно за нея. Плаче, страда , обича го ... много е жестоко да бъдеш изоставен и зарязан , както и заменен и забравен заради друг/а. Сърцето ме заболя , как започна да плаче, да го прегръща и да му се моли да не я оставя.. В нея чувствата се борят, иска да бъде силна и да не се показва слаба , а в същото време е нестабилна, защото губи всичко .. Бори се със самата себе си и тя .. Надявам се, някак си да се оправят нещата за нея и се надявам да има добър край. Просто тя ми е в пъти по симпатична , отколкото Шахинде. Няма как една убийца на собственият си съпруг да ми се издигне в очите от тази, която не е посегнала на никой ...

Много силни сцени имаха Доан, Кенан и майка им. Мисля , че май се простихме с Доан , а ми се иска да го видя още .. Нямам представа обаче от какво се умори, от какво се отказа, защо се оттегли и си замина завинаги? Наистина ли завинаги си тръгна или ще се върне в някой момент!?
Турците май четат БГ мама, защото доктора каза Не става въпрос за Лейля , а става въпрос за Доан. Ами ако Лейля види Доан с друга жена? " ...

Кенан пък много ме подразни с това , че не му стигна смелостта да каже нищо на Лейля, така ли се постъпва с човек , който обичаш?! То по тази логика , даже и на родителите си не трябваше да казва нищо и да им споделя! Страшна логика.. за едните може всичко да знаят, за другите не може.

Странно ми се стори обаче , че случаят е приключен и всички са заловени, включително и Неджат ? Според мен, по-голямото зло иде ... То именно заради това явно следващата серия, която Вие пчелички, предстои да превеждате явно е била мега скучна и без действие , а само приказки , но да видим ...

Все пак ще чакам с нетърпение фраг.

Много мога още да пиша за тази серия , наистина останах без дъх . Забавлявах се, смях се, плаках, разтърсих се , ядосвах се и какви ли не още емоции изпитах. Страхотен епизод от всички излезни до момента !

# 68
  • Мнения: 10 538
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един успешен ден, изпълнен с много положителни емоции и  добро настроение Wink

Purple Heart

Gift Heart

# 69
  • Мнения: 5 203
Здравейте! Flowers Hibiscus

Кенан преди лечението и след него. Вие виждате ли подобрение, защото аз не. Той е все така нещастен без Лейля. Накрая се оказа, че неговото спокойствие и изцеление, щастието му, всичко е обвързано с нея. Невин в последната сцена от страх да не го загуби, решава че ще го остави да прави каквото сам реши. Ако иска да търси истинското си семейство, да ги търси. Ако иска Лейля, да й кажел, нищо че малко преди това е сцената, в която се бил изморил от очакванията й към него. Satisfied



Чакам с нетърпение фраг, но хубав, по-интересен. Доан чакам, Доан. Satisfied



Промяната, ако я има.

# 70
  • Мнения: 2 498
Аз не видях Невин да казва на Кенан да си търси семейството, даже напротив. Каза на Туран, че се страхува, че ще започне да ги търси и понеже сега ги мрази ще направи всичко възможно, за да започне да ги свързва с нещо хубаво, така че е готова на всичко и за това отиде и му каза, че искала да знае какво иска той. А той иска само Лейла, така че тя му каза да отиде при нея и да й каже, че я обича. И това само и само да е щастлив и да не си търси семейството, защото не е готова да го загуби и няма да го преживее. Същата тази, която заедно с докотра и Туран му обясняваха, че трябва да зареже Лейла и то без да й каже дума.
Цялата тази дружинка не ги понасям. И аз чакам Доан. Въпреки че, той какво ще прави нямам идея.
За сега нищо не казват за Сайгън, убиеца на бащата се намери, Елиф е спасена.
Кенан ще ревнува от новия. Може пък Доан да се намеси и да го прати да почива Grinning
Няколко епизода Мама М ще се навърта около Кенан, но пък Туран вече знае, коя е, така че подозирам, че ще се намеси по някакъв начин.
Шаха и Нурай ще страдат, защото са фалирали.
Честно казано нямам идея, на къде ще поемат. И аз чакам фраг, и ако може да не е такъв депресарски, някой да гръмнат, да го запалят, да го отвлекат. Кендо, Юсуф и Доан да направят една среща, да обсъдят нещата, да си изградаят стратегия, нещо такова Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 5 203
Невин наистина не иска Кенан да търси истинското си семейство. Но думите й не бяха ли, че каквото и да иска Кенан, каквото и да реши, тя е до него. Реших, че ако той иска да търси родителите си, тя ще го подкрепи. Или може би няма и би му пречила? Наивна съм си аз на моменти, вярвам в доброто в хората. Satisfied Че не са станали толкова лоши.

От сета

# 72
  • Мнения: 3 017
Новият цял ден е на сет

# 73
  • София
  • Мнения: 2 648
Здравейте! Flowers Hibiscus



Ново, но какво Thinking





Nature Zap
https://twitter.com/thebursinguncel/status/1724442876120113169

Националната телевизия на Италия @tg2rai с клип - репортаж за Керем Бюрсин. /14.11.2023/
https://twitter.com/i/status/1724442876120113169

# 74
  • Мнения: 4 685
Много ми харесва да чувам Керим как говори на английски.
 

 

 

 



Мелиса с екрания партньор Халил
 

Общи условия

Активация на акаунт