Как ви викат на галено по време на бременост?

  • 3 421
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 683
И моят май не е много изобретателен...Не е измислил нищо интересно Sad

# 16
# 17
  • Мнения: 4 784
И моят май не е много изобретателен...Не е измислил нищо интересно Sad

Ааааа, много сте забавни!

# 18
  • Мнения: 766
Последните обръщения са Какалашка и Шушулчица  Blush

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Маминце  Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 4 589
Както ми вика по принцип. Всъщност понякога ме нарича   слонче - нищо интересно.

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 18:18 от passion

# 21
  • София
  • Мнения: 276
Измежду многото имена, с които ме нарича мъжа ми, най-смешно ми се струва "бебеноска"  Joy

# 22
  • Мнения: 198
Топчо  Twisted Evil , а като излезе рекламата , се майтапехме ,че ме дават по елевизията Sunglasses Laughing

# 23
  • Мнения: 29
Бамзе (като мечето) Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 819
Мъжа ми никак, ама зет ми беше особено изобретателен, умирах от смях - дириджабъл и търбух бяха най- употребяваните Laughing

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ха-ха навя ми забравени спомени  Laughing  Тъй като бях напълняла доста и бузите ми бяха станали големи ,милото ме наричаше "бузанка"...

# 26
  • Мнения: 8 505
Нямало е специални обръщения по време на бременност.Благодарна съм му за това,защото не биха ми били по вкуса.

# 27
При нас са много...но наи-актуално за момента е БУШОН щото явно на това съм заприличала напоследък Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Мъжа ми не ми измисли нищо,но снаха ми ми викаше ДУНДИ.Връща си го от когато тя беше бременна и аз и виках така
И сега си ни остана това ДУНДИ помежду ни - странното е че тя е като скелет,а аз ...леееекичко закръглена още Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 153
Много сладки обръщения, изключително забавна темичка!

Моя мъж постоянно ми измисля такива именца, преди за забременея ме наричаше "чушка", а сега съм "пълнена чушка", но най-сладкото е "kinder surprise" 

Общи условия

Активация на акаунт