Сполучливи имитации на маркови парфюми - 53

  • 47 592
  • 764
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 74
Еха, много полезно, жалко, че в ДМ до нас има само 3 номера 😆, трябва да се поогледам. С удоволствие бих пробвала неща, на които имам оригиналите, за да видя как се представят.

# 736
  • София
  • Мнения: 470
Не знам дали това е точно за тази тема, но предвид, че някои от оригиналите, които ще спомена, ги има вече и като имитации, мисля, че ще е от полза. Поръчах си някои минита и съм в шок от повечето, ама не в добрия смисъл на думата Joy Ще спомена само три.

Divine на моята кожа е пълен абсурд, чай от лайка и в драйдауна някаква лека сладост. Никакви бели цветя, камо ли диня, ужасен ужас Joy

Twilly Tutti Hermes тук залагах много надежди, предвид, че това е любимата ми марка, но това недоразумение не знам как да го коментирам. Дано на нечия кожа наистина се появи аромат на парфюм, защото аз усещам терпентин с евтино плодово сокче тип пи.ня. Накрая за разкош избива на пот. Не знам какво се случва, другите Тюлита са страхотни. В потрес съм от този "парфюм".
И да завърша положително Burberry Goddes - очаквах безумна сладост, но е абсолютно премерена. Не мислех, че лавандулата и ванилията  могат да са в синхрон, но определено явно именно лавандулата дава необходимата свежест, но без да се натрапва. Много ми харесва! Не помня кой го предлагаше в имитация, ще се разровя. Но бих си взела и оригинал.
Туй то!

# 737
  • Мнения: 2 452
sliver Дивайн имат Burberry Goddes
Явно наистина сме много различни,лавандулата изобщо не я усещам(и слава богу),а за свежест и дума не може да става Grinning

Monadirs както не веднъж съм казвала,ти си ми ориентир за имитации и най-вече на Дивайн.На 80-90% се припокриваме.Ще го пробвам тоя Vanila Vibes
Много мразя да се занимавам с връщане,при нас не идват от вкъщи да ги вземат,трябва да отида до пощенския клон Confounded

Последна редакция: чт, 11 яну 2024, 23:06 от VanessaDE

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 1 208
Няма да го връщаш, повярвай ми. Много интересен и лесен за харесване аромат е.

# 739
  • Мнения: 105
Няма да го връщаш, повярвай ми. Много интересен и лесен за харесване аромат е.
За кой става въпрос, на коя фирма?

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Аз все пак се изкуших и преди два дни пуснах поръчка от Дивайн. Преразгледах пак всичко и махнах за сега Xerjoff More Than Words, че от коментари усетих може би прекалената сладост и сила за моя вкус. Simple Smile

Установих обаче, че в британския им сайт под някои от ароматите има отзиви и това ми помогна. Убих се да ровя и чета коментари в youtube под видеа. Единствено нищо не открих за Armani Figuer eden, но реших да дам шанс. За оригинала казват повечето че не е много траен, други обратното. Ще го върна в случай че не е траен и при мен.

Ta така.... поръчах тези 222, 364, 274, 785, 314, 685, 606 и ще видим дали ще ми харесат. Големи хвалебствия пишат за Louis Vuitton Atrrape Reves и го сложих в кошницата. Бил страховен за феновете на пачули и божур. Да видим дали и аз ще го одобря. Simple Smile

https://www.fragrantica.com/perfume/Louis-Vuitton/Attrape-Reves-51016.html

# 741
  • Sofia
  • Мнения: 1 208
Няма да го връщаш, повярвай ми. Много интересен и лесен за харесване аромат е.
За кой става въпрос, на коя фирма?
Vanila Vibes - Giuliet has a gun от Дивайн

# 742
  • Мнения: 210
sliver мнението ми за посочените е същото, изобщо не ми харесват тези нови творения, особено за Divine имах такива големи очаквания, за мен е плажно масло с някаква гадна тревиста нотка. За това и изобщо не тръпна в очакване на имитациите им, които няма как да не пуснат предвид хайпа около тях. Чакам си имитация на Guidance аз, защото много го харесвам, едно момиче беше писало по-назад, че е взела някаква, но никакъв отговор след това. Също очаквам Alien Goddess на Гиза, дано са го барнали. Делината им нещо не ме впечатли.

# 743
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Подариха ми Mugler - Angel, закупен от групата на Борис във фейсбук (имам спомен, че не го долюбвате тук, затова не пиша името на групата). Проблемът е, че ароматът не ми допада, аз си падам по сладникави, ванилови парфюми. Ако някой го иска, нека ми пише. Пръснала съм 2 пъти за проба.

Не намерих тема за размяна на имитации, а само на оригинали, затова пиша тук.

# 744
# 745
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Благодаря много! 💐

# 746
  • София
  • Мнения: 490
Да похваля Рефан-133 Libre Le parfum- стана ми любим и днес си взех  още 50мл. да си имам. И ЛМ го отбеляза като хубав, а иначе е пестелив на мнения, даже и когато поискам такова. И е свеж, и е леко сладък и прекрасно се представя като трайност и шлейф. Мисля, че и във Фрагрантика го бяха номинирали, като един от най-добрите за 2023г.

# 747
  • София
  • Мнения: 681
Здравейте! Аз да питам, турското MUSCENT F153 имитация на Swarovski Aura ли е или на Mugler Aura?

Търся имитация на Сваровски, ако някой се сеща...

# 748
  • Мнения: 4 768
Мисля, че в Заг го мирисах

# 749
  • Истанбул
  • Мнения: 310
Здравейте! Аз да питам, турското MUSCENT F153 имитация на Swarovski Aura ли е или на

Търся имитация на Сваровски, ако някой се сеща...
T.Mugler Aura е този muscent.

Общи условия

Активация на акаунт