Отговори
# 1 830
  • Мнения: 3 693
Сис, искам всеки път да изглеждам така ужасно като теб.

# 1 831
  • Мнения: 39 775
Само една усмивка ти липсва! Много си хубава!

# 1 832
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 747
Змия , прелестна си, прелестна ❤
Сиска и ужасна в едно изречение не може. Мнооого си хубава.😘 А Мина колкото е сръчна само за Дайсън е. Моята Дария го има от седмица - получи си по рано подаръка , защото в Германия на черния петък имаше страхотни намаления и го взехме за 450 евро. Много е доволна, казва, че косата й става като след фризьор. И поне в Германия тези услуги са скъпички , решихме , че си заслужава инвестицията Simple Smile

# 1 833
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Чудесна си, Сис 😍
Ако това ти е ужасното, не ми се мисли когато ти е wow…., тогава вероятно изглеждаш като за корица на модно списание!

Макадамия, едно по-добро време
Ама няма какво да страдам по отминало време.От днес съм на диета.

# 1 834
  • София
  • Мнения: 3 732
Змия, зяпнах с отворена уста. Страхотна мацка!
Сиска, ще бъда честна. Харесвам те много, но изглеждаш ужасно изтощена. Трябва спешно да се вземеш в ръце.

# 1 835
  • Мнения: 387
Минавам само да кажа - Змия, Сиска, прелестни сте!
А по отношение на дължината на косата - аз постоянно съм със стегнат кок, с малко и уж нежно лице (поне докато бях младичка ), но никога не посмях да се подстрижа късо…, а адски много ми харесва, намирам го дори за секси…Може би защото с моята коса така и да не станах приятелка зс 42 години…
Макадамия , червилата поне на снимка са много красиви!

# 1 836
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
Аз се виждам.Просто се намирам в труден период и докато не взема някакво решение ще изглеждам така.Както и да е.
Ани, дано и Мина се справя, защото аз едва ли ще мога.

# 1 837
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
За тези,които се интересуват от ФДТ на Шисейдо,ето този вече са го спрели от производство или поне Дъглас няма да го внасят.
Скрит текст:

Така ми обясни служителка.А беше страхотен.Пак според нея новият обсъждан тук ФДТ има лека покривност.
^^^ Този го имаше в 2 два варианта - сочен и матов - и двата абсолютно разкошни, и от от двата имам остатъци, които пазя за по-специални случаи!

Мнението ми за френската преса се срина, с тези темпове ще вземе да задмине американската, да попрефразирам Тодор Колев, лека му пръст! Прекрасна жена с много красиво подстригана и направена къса коса през 21 век, за бога, се оказва обект на такива коментари!?!!

Този уред го имам и според децата ми и половината махала техни приятели бил много хубав, но аз не съм го ползвала достатъчно през последните 11 месеца за да си съставя категорично мнение.

Аз си боледувам кротко и гледам руско-украински сериал за ВАНГА по Амазон Прайм.
https://www.amazon.com/Vanga/dp/B092577Y4L

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 00:31 от Agent Provocateur

# 1 838
  • Мнения: 29 242
Макадамия, чакам да те видя с новите червила! Дано ги одобриш! Heart Eyes
Сиси, много си добре, само погледни по усмихнато, всички сме изморени в края на годината, но трябва да се усмихваме!
След робота бях в джъмбо, приискаха ми се коледни джиджавки! Веси, смених подложките!
 






Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 09:57 от mimi.7299

# 1 839
  • София
  • Мнения: 12 039
След 4 часа в Джъмбо миналата седмица исках да си тегля ножа.

# 1 840
  • Мнения: 29 242
След 4 часа в Джъмбо миналата седмица исках да си тегля ножа.
И аз, но толкова бях изнервена на работа, че исках да се разхождам с часове и да гледам блестящо и шарении. Толкова да не ми е коледно, но ще се стегна...чакам МЦ, ям сладко /добре, че не обичам Flushed/ и ще убия някой! Но се въздържам... Joy

# 1 841
  • Мнения: 3 693
Змия??? Четири часа? Да не избира коледна украса за кемпера Simple Smile
Сиска, винаги съм я усещала като много енергична и дейна. Съдейки по ника ѝ имаме 10 години разлика. И понеже се припознавам в нея ( не визуално), не мисля че скоро ще се кротне.
Агент, оздравявай вече! Коледа е след само пет дни. Чакам празнични снимки от теб. Heart

# 1 842
  • София
  • Мнения: 12 039
Магни, всяка година организираме парти за децата на колегите с дядо Коледа и Т.н.
Тази година за подаръци освен играчки от Джъмбо имаше и книги.
А партито бе на Витоша. Дядката дойде на ски и раздаде подаръците, които купихме с колежките.
Децата бяха щастливи, родителите също.

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 09:11 от змия

# 1 843
  • Мнения: 3 693
Ох, че хубаво!
Това е Коледа! Да накараш някой да се усмихне.

# 1 844
  • Мнения: 36 197
Моля някой да пусне нова тема.
Направете я месечна с период, указан в заглавието или пускайте нова на всеки 50 стр. - изборът е Ваш, но не се налага модератор да напомня във всяка тема, че е време за нова.

Общи условия

Активация на акаунт