Отговори
# 60
  • Мнения: 2 436
Пенева, косата ти всякак е хубава! Вие с Карен имате толкова благородни черти, че с грим, без грим или с различна дължина коса изглеждате чудесно!
Карен, само може да завиди човек на невероятната ти кожа, на мен също много ми хареса как ти стои този цвят червило.

G&B, благодаря за снимките! Определено Мароко влиза в топ 10 на личните ми желани дестинации след твоите и на Дез снимки.

Лъвичка, много се чудих дали да го напиша, но с най - добри чувства, понеже някак не ми прозвуча добре. Сигурна съм, че съвсем друг вид "скипряне" имат предвид повечето дами за коледните си партита тук. Не става въпрос за грим и по дънки и това се вижда от снимките, нищо че по дамски пишат съфорумките, че са се стреснали от себе си. Ние знаем, че това не може да е вярно, понеже сме ги виждали и никоя не чака повод цяла година за да се нагласи.
Аз нямам фирмено коледно парти, не знам дали е за съжаление или за късмет, но обмислям нещо ново за празнуването у дома. Ужасно много искам и да сменя украсата за елха с друга гама - нещо в екрю и бледо златисто ми се иска, но като се замисля колко неща трябва да накупя и се разколебавам, трябва и да ги държа някъде.
Вие в какви цветове украсявате?

# 61
  • Мнения: 8 163
Аз по стар обичай, като ми иде да си резна глават, си  режа косата Smiling Imp Вчера я скъсих с 10-12 см, пак съм на лаленце, но доста късичко... Щерката ме разкритикува, баща й каза "мммм, като момиченце" Smirk
Без снимка не вярваме:yum:
Ето ме за малко, много съм бледичка, ама... вчера-днес съм така...
...

Следващите дни имам поводи, ще се показвам по-фръц (надявам се) Wink

Последна редакция: пт, 24 ное 2023, 00:04 от peneva_a

# 62
  • Мнения: 2 128
Здравейте, тук ли мярнах преди време мнение за ползване и поръчка на шафран от Амазон? Ако някой се разпознае, моля да се включи. Благодаря!

И за да съм по темата с лайфстайла - продължавам да купувам парфюми и бижута.
При мен последните два месеца на годината винаги са наситени с много лични празници и събития от различен характер - презентации, дегустации, изложби.
Освен това тази година си подарихме и ужасно много театрални постановки и ще бъде истински маратон до нова година. Но го очаквам с нетърпение. Само да сме здрави!

# 63
  • Мнения: 9 232
Агент,
"копират" те от  кралския двор.
Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 2 513
Принчипесата доста е разголила бедро. Иначе червеното палто май не е букле.

# 65
  • Мнения: 1 123
Благодаря за новата тема . Радвам се че ви открих в края на предната тема .
В ежедневието стилът ми е спортно - елегантен , предпочитам дънки или панталон  , защото на работа се налага да съм с екип .
И като типична Везна в момента се колебая м/у тези два модела маратонки 😀




И новото ми пухкаво палто

За съжаление ЕГН то си казва тежката дума и се засилва вниманието върху поддръжката . В момента вливам i.v глутатион ( не съм особенно редовна ) и витамини .

Последна редакция: чт, 23 ное 2023, 15:37 от nkv_sz

# 66
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 082
В холът елхата ще е традиционно злато и червено,тук таме малко бяло/сребърно.
Имам една метална елха в екрю/кафяво-тя пак е в холът,но на друго място (той е доста голям),в на тийнът съм правила в синьо/бяло и розово/бяло, миналата година бе златно,сега ще го мисля,но към червено клоня,в бебешката стая повече на бяло залагам.
Бежовите маратонки ми харесват повече nkv.

# 67
  • Мнения: 1 307
Чакай, чакай Silver pearl, как разбра,че визирам съфорумките ? Аз написах това,въз основа на наблюденията ми през годините за такива събития. Работила съм в банки 30 години, и съм виждала много неща, вкл. и това че за коледен или осмомартенски банкети е имало жени, които точно за повода, ще отидат на фризьор или ще се обезкосмят. Аз пиша в темата и виждам дамите тук, не съм си помисляла, че те са от този вид жени, но факт е, че има много такива. Апропо не се засягам от думите ти, да ,аз ходя всеки ден   с дънки и не ми пука кой какво си мисли за мен. Под "скипряне" имам предвид,че всеки ден полагам грижи за външния си вид, па макар и по дънки.

# 68
  • Мнения: 2 128
Последната година бяхме с жива елха и вече ще купувам само такава /още повече, че се и захвана след като я пресадихме в градината/, имаме бели, червени,  сребристи и златисти украшения. Лампичките са топло бели. Слагаме по 2 или 3 цвята най-много и става много стилна винаги.

Тази година съм купила нови цветни лампички тип Чери и прозрачни декоративни фигурки. Може би ще украсим само с тях.

# 69
  • Мнения: 28 974
Ох, прекрасна е Кейт и така ѝ отива това червено! Heart Eyes
Украсата в хола е традиционна-златно, зелено и червено! Холът ми е брик и ванилия и друго не подхожда. В детската елхата е синьо и сребро. Но тази година детската ще е празна, обитателката и живот и здраве ще празнува в Малага.Purple Heart Елхата /т.е. борът, само това давам да се купува/ традиционно е до тавана по желание на ММ и малката. Дано цялото семейство е в добро здраве и кондиция и да спазим традицията. Hands Pray
nkv светлите маратонки!

Последна редакция: чт, 23 ное 2023, 16:00 от mimi.7299

# 70
  • София
  • Мнения: 12 011
Аз съм от тези, които ходят на фризьор специално за коледното парти.
Ходя достатъчно редовно и през останалото време, къса коса няма как да се поддържа с ходене от време на време.

Както и да се накифля в ежедневието, няма как да съм в сходен вид и на официално парти.
Не съм част от тълпата, а съм на първа линия. Всички ме виждат. Естествено, че ще се погрижа за по-различна и официална визия.

# 71
  • Бостън
  • Мнения: 13 639
Добре си си дошла, Змия, липсваше ни Hug

Прекрасна е Кейт и това ярко е много нейно червено! Аз никога не мога да сложа такова и да изглеждам добре, което ме води до коментара на Харпи относно червилата. Мила, нали го мъдрихме това в съседната тема - твоето "ярко" далеч не е "яркото" на DX3 да речем. Въпрос на цветотипове и колористика. Популярното 999 също не става за мен, например!

Това палто ми дойде байгън още преди да съм го получила :roll_eyes: И не, не е букле, 2 копирах и 3 пъти гледах - "букле-лайк материя, произведена в Италия", с което визират релефността и (не е гладка!), но била мека.

Силвър - аз ужасно харесвам светли елхи (златно-кремави), a за нашата купувах години наред украшения в зелено и синьо, но децата настояват да сложат всички украшения (стари, нови), та елхата ни не е стилна, а съвсем шарена!

Относно фирмените купони си имам едно правило от време оно - нагласена - да, секси - не. За мен лично това е голямото faux pas, не е това мястото за твърде тясно/твърде късо/твърде ****. Лично мнение и разбира се не особено широко споделено, както и много други мои мнения, свикнала съм да съм напреки!

Последна редакция: чт, 23 ное 2023, 17:14 от Agent Provocateur

# 72
  • Мнения: 1 307
Не ме разбирайте погрешно , никъде не съм написала че дънките са подходящи за коледно парти.  Както споменах по-горе, от много години не обичам да ходя на такива места, просто не е моето.
И това ,че една жена държи на външния си вид, се забелязва определено Simple Smile

# 73
  • Бостън
  • Мнения: 13 639
И все пак си зависи от фирмата и сферата! Има си фирми, в които със дънки на Коледното ще си си съвсем на място, няма нужда на налагаме един дрес код на всички повсеместно!

PS А на мама кожуха беше в тъмно кафяво Simple Smile
Не съм знаела, че в БГ е преекспониран модел, мен ме привлече разкошния цвят, който за капак ми отива:

Последна редакция: чт, 23 ное 2023, 17:10 от Agent Provocateur

# 74
  • Мнения: 1 307
И все пак си зависи от фирмата и сферата! Има си фирми, в които със дънки на Коледното ще си си съвсем на място, няма нужда на налагаме един дрес код на всички повсеместно!

Абсолютно си права за това !

Общи условия

Активация на акаунт