Какъв е цвета на очите на бебоците ви?

  • 3 135
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 433
На Максим са кафяви, и двамата с мъжа ми имаме кафяви очи.

# 16
# 17
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Дъщеря ми е със страхотни сини очи.
Малкият и той в момента е със същия цвят очи, не нзам дали ще се променят.
Аз съм със зелени, тати е със сини, както и бабите и вуйчото.

# 18
  • Мнения: 2 609
Ами на Яна очите са сиви-сини(неможах да гласувам),ако мога така да ги определя,но предполагам,че ще станат пъстри като на тати Party

# 19
  • Мнения: 193
Баткото се роди със страхотни ярко сини очи. За съжаление вече се промениха и в момента е със зелени. Малката също се роди със сини очи и още и са такива. Аз съм с кафеви, а мъжа ми със зелени.

# 20
  • Мнения: 76
Бебе Калоян е със сини и се надявам да си останат такива, като на мама, а баткото е с много големи тъмнокафяви, като на тати, разбира се. Grinning

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Бимбото вече е с почти кафяви очи - имами нещо леко зеленикаво, ама бият към кафяво повечко. Когато се роди беше с тъмносини очи, минаха през сиво-зеленикави и така. Аз съм с тъмнозелени, а баща му с много светло и наситено зелени.

# 22
  • Мнения: 1 289
Маслинено кафяви, ама не знам на кой прилича. Моите са зелени, а на мъжа ми са пъстри. Ама родовете ни са с преобладаващо кафяви. А майка ми е блондинка.

# 23
  • Мнения: 2 529
Сини като на баща му Grinning

По-хубави очи не съм виждала естествено Heart Eyes

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А защо няма отговор  -сиви ?

# 25
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: irenka
А защо няма отговор  -сиви ?

Ами защото, не се сетих Embarassed  странното е че последния отговор беше. Различен на двете или повече деца, но не излезе  Thinking

# 26
  • Мнения: 1 464
СИНИ! И аз съм със сини,а нейните са по-светли от моите така че не вярвам да се променят.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 857
ха аз съм първата гласувала с отговор "черни"...
 Laughing ние сме с маслинки - като на тати и мама

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
И аз не мога да гласувам. Sad
На Влади са СИВИ, а на баткото - Тъмно КАФЯВИ.

# 29
  • Мнения: 2 567
На Диана засега са сиви, предполагам обаче, че ще станат кафяви като на баща й. Моите са зелени.

Общи условия

Активация на акаунт