💪"Игри на волята: България" - сезон 5, тема 12 (22.11 - 27.11)

  • 71 463
  • 1 712
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 192
Денислава нещо много изнагля. Много започна да че дразни напоследък. Чак не мога да повярвам, че Мартин ми е симпатичния.

# 1 336
  • Берлин
  • Мнения: 4 699
МишИтУ отидЕ
Обособих се

# 1 337
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Ралица - иииииииии, Мартин - “изненадата на сезона“.
Мдааа, определено е изненада, това че толкова явно похабихте ценни хора заради един покерджия, който трябва да стигне ТОП3 вероятно, а защо не и по-напред.
И сега какво - РалиЧка ще използва познатия похват, за да разсее Момчи? Толкова ли се изчерпа продуцентската немощ, че не може да измислят нещо друго, за да бутнат любимеца си за първия имунитет?

# 1 338
  • Мнения: 4 693
Обаче, като се замисля, Рълев добре го изигра - жертва се уж за Виолета, като не си даваше зор, защото знаеше, че и да си даде, пак щеше да загуби вероятно. А така тя се чувства предпазена и задължена и може да му осигури удобен противник.

Иначе е прав, че Виолета лесно би отпаднала с всичките си контузии, но за кога иска да я пази? За себе си на финала ли? Или и там е бил решил, че ще се жертва за нея?

# 1 339
  • Мнения: 1 901
Тъкмо си пуснах клипове от епизодите в които Мартин и Денислава си избраха да спят в една стая и как говореха и двамата против Мастагарков. И всичкото им хихи михи. Противно ми е.
И така неусетно взех отново да симпатизирам на Мартин. Изобщо трите "М"- та: Мастагарков,  Момчил,  Марто. Ненавиждам предатели. Топ противни са ми Денислава, майка й и Дунев.

# 1 340
  • Мнения: 105
Аре разкарайте го този Дунев бе

# 1 341
  • SF
  • Мнения: 21 564
А пък Ралица: Дунев загуби дъщеря си в битка.
Мишо загуби брат си Радо.
Момчил загуби брат си.
Рълев загуби брат си на Чистилището...
Кой тъп сценарист й написа анонсите??????????????

# 1 342
  • Мнения: 487
тая Денислава е толкова куха лейка, просто е тук благодарение на залюхани мъже край нея. Вчера Виктория щеше да я отнесе, ако Мишо не се беше направил на мъж да я пази... Много го харесвам Мишо, ма вчера исках Вики да го очатка, та да му дойде акъла в главата

# 1 343
  • Мнения: 2 958
Това, че играе с продукцията (смисъл, че е част от екипа) не го прави добър в нито едно отношение. Видя се и на отношение към другите и как се справя в игрите. Дават му трасета като за него, опоненти, които би могъл да победи... Айде нема нужда да се хвали нещо очеИзвадно нагласено. Един застаряващ нарцисист, който е влязъл за да си прави реклама, изрично договорено участие с определено отношение към него. Не случайно 90% негови синхрони пускат, че той си е разказвача на този сезон. Гатьо малко в началото го застъпваше, но след това е само той с вечното му "аз, аз, аз" и "абсолютно" с типичния му неприятен патос и леко фъфлене. Наистина ако беше попаднал сред друг тип хора (може би над 30 с повечко критична мисъл) и не в нагласено предаване, хората нямаше да се заблуждават нито че е добър играч, нито че е голям стратег. Grinning

За човек, който не е спортист, Мартин се представя много добре на игрите, даже учудващо добре. И не мисля, че човек на 38 години може да бъде наречен "застаряващ". 😄
За неговите среди и себемнение си е застаряващ отвсякъде Grinning А като ти дават лесни за теб игри, нормално да се справяш добре.

Оле шоуто му продължава... Дрън дрън, мрън мрън егати досадата! Някак ми напомня на Кулагин...

Аз не го познавам лично и не знам в неговите среди дали като станеш на 38 си вече стар, може и така да е. 😄 А колкото до физическите игри, доста по-слаби участници има от него.

# 1 344
  • Другата България
  • Мнения: 37 862
Ръльо саботирал, за да спаси мама? Ти да видиш, не се прави така, момче, големите спортисти и победители не правят така, но всъщност не съм изненадана - по подобие на Мартин и на него в главата са му само грошове и сметки.
Да стигна до там все пак де....

# 1 345
  • Мнения: 1 528
Рълев пусна на тъщата, и я пази със зъби и нокти.
Дени пак употребена! Рълев няма приятелка!

# 1 346
  • SF
  • Мнения: 21 564
Ами ето какво ще гледаме сега. Тета Виолета и Дени предат.

# 1 347
  • Мнения: 4 690
Много хубаво обръщение направи Вики и като цяло беше много адекватна през цялото си участие. Жалко, че влезе във вече сформирани лагери, няма как да знаем каква би била социалната и'  игра при друго положение. Като цяло за мен остава като една от най-силните жени, участвали в предаването, дори води пред Ванчето на база плуване. Липсваше ми само малко блясък, малко повече хъс, остана някак в миманса и нещо не и достигна.

Дени, колкото и да е силна, колкото и да е лъчезарна,  с това си поведение доста ми развали впечатленията за нея. Бързо забрави как беше най-довереният човек на Мартин и взимаше дейно участие във всички заговори с него и присмехулни коментари за Дунев и Благо. Всъщност Дени забрави, Дунев и Благо и те удобно забравиха, но зрителят помни.

Каквото и да си говорим, Рълев има и грошове, и множество други снаражения, чиито имена не помня, та да се рискува само от алчност за други, та той и наличните едва ли ще употреби.
За мен е смело, леко безразсъдно и много цветно. Извървя много дълъг път от аутсайдера в класа до безапелационния лидер на племето си. Не предаде верния си другар Радо (колкото и да се спекулираше с това, Радо сам си каза, че многократно се е опитал да го разубеди за това капитанство, уви, безуспешно) Единствено двете му последни коалиционни партньорки не одобрявам, но трябва да се играе играта.

# 1 348
  • Мнения: 5 499
Отвратителен изказ има Мадам Виолета.
Самочувствието ѝ към този момент е  нагло направо.

# 1 349
  • Мнения: 192
Застаряващ бил на 38 😀 Той е мъж, мили хора, тепърва влиза в апогея си. Да не е жена да не “става след 35”.

Общи условия

Активация на акаунт