Рожден ден в заведение-Варна-къде?

  • 2 068
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Племеницата ми става на две годинки скоро и сестра ми се чуди къде да празнуват. Бихте ли ми препоръчали някое заведение, подходящо за детски рожден ден. Имаше подобна тема преди и беше споменато "При Кейти", но така и не разбрах къде се намира.

# 1
Защо не пробвате в Макдоналдс? Аз лично не го харесвам, но явно се радва на голяма популярност сред дечицата...

# 2
А знам и една сладкарничка,където правят детски рождени дни-мисля,че на ъгъла на "Ген.Столетов" с "Княз Н.Николаевич" беше (грубо казано зад ВИНС-а), не й помня името и нямам лични наблюдения-само като инфо. А и зависи къде живеят.

# 3
  • Мнения: 5 713
Пицарията " Old city " до Черно море. Знам, че има много голям детски кът.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Мдааа, и аз казвам "При Кейти" Wink , нищо, че съм от София. Wink

# 5
  • Мнения: 8 769
"При Кейти" за сега не работи.

# 6
  • Мнения: 5 241
В к-с Хоризонт , Делфинариума,п-я Донатело,Приказките,KFC,Макдоналдс

# 7
  • Мнения: 17 401
В Маестро също има детски кът.

# 8
  • Мнения: 76
V gactro king ce namira to4no na uliza.Georgi nzmirlev61

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Туфи
"При Кейти" за сега не работи.


 Sad  Sad ами не знаех Sad  Sad съжалявам.

# 10
  • Мнения: 844
Цитат на: Radina
В к-с Хоризонт , Делфинариума,п-я Донатело,Приказките,KFC,Макдоналдс

Моля те, дай малко повече инфо какво има в Хоризонт, Дрлфинариума и Донатело. Другите две места са ми познати. Какво предлагат като забавления и за каква възраст на децата са подходящи. Имам познато момченце, което ще става на 5 г., а и моята мома напролет ще и и правим сефтето с детско парти навън.
Благодаря!

# 11
  • Мнения: 5 241
Ами чесно казано незнам,чувам приятелки с по големи деца че празнуват на тези заведения.От Делфинариума на 20 февруари ще кажа лични наблюдения  Simple Smile В Хоризонт като съм била и е имало рожденни дни,един клоун(пират) се разхожда с децата и ги забавлява. Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 322
Кръщелницата ми (на 5 г.) в неделя беше на детски рожден ден в КFC. Безкрайно доволна и щастлива. Не знам, обаче, доколко ще е подходящо за вашия случай, явно децата са по-малки. Условията са долу-горе следните: най-малко 7 деца, по едно детско меню за около 6 лв., има детски кът, за децата се грижи една кака, явно добре ги забавлява. Имало нещо като торта от заведението и накрая обща снимка.
Ако трябват повече подробности ще питам.

# 13
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Някой ще ме светне ли къде е това "При Кейти",че колкото и да се напрягам,не мога да се сетя Embarassed Нищо че сега не работи,просто ми стана любопитно Wink

# 14
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Питайте в Къщата със слънцето ( до Историческия музей ) -правят и представления в един отделен малък салон.

Общи условия

Активация на акаунт