собствено или под наем?

  • 3 556
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 336
В собствено мое,и сме сами, но ще видим как ще се оправим като се роди бебока живи и здрави Simple Smile

# 61
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 334
Ние също живеем на квартира. Били сме и при моите, и при неговите родители. Иска ни се да си имаме собствено, но за момента ни е невъзможно. По повод това, че е по-добре да изплащаш нещо свое, отколкото наеми и накрая нищо, съм напълно съгласна. Но на този етап, можем да отделяме по 220 лв. /толкова ни е наема/ за квартира, но ме можем да отделяме по 500-600 лв. за ипотека. Дано всички вие и ние, които живеем на квартира, успеем да се сдобием със собствени жилища.  Praynig  Wink

# 62
  • Мнения: 4 965
Понеже не можахме да се разберем дали да живеем в моето собствено (доста по-малко) или в неговото собствено (голямо, но в съсобственост с малката му сестра), теглихме кредит и си купихме наше.
С малко "стискане на зъби", с отделени от преди това пари, с разни други наследства и с огромната помощ на баща ми, го изплатихме за няма и 6 месеца и сега поне сме спокойни.

# 63
  • Мнения: 1 202
В собствено и сами. Laughing

# 64
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373

 Peace

# 65
  • Мнения: 3 268
в собствено,при родителите.
Мисля,че при родителите съвсем не е собствено newsm78Собственото жилище означава самостоятелност и свобода,а това и при най-готините родители го няма.До преди 2 години бяхме под наем,сега сме в собствено на изплащане,значи има време да стане собствено .

# 66
  • Мнения: 94
В собствено,сами(негово).

# 67
  • София
  • Мнения: 676
Под наем при две собствени, но се надявам скоро да се преместим...

# 68
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Имаме собствено жилище, но преди закупуването му живяхме известно време под наем.

# 69
  • Мнения: 936
Собствено, с родителите на мъжа ми.

# 70
  • Мнения: 289
Собствено, моето.
Но все по-сериозно се замислям за по-голямо жилище  Thinking обнадеждава ме колко хора успешно изплащат кредити  Peace

# 71
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Под наем. Можем да вземем кредит, но едва ли ще живеем изцяло и само в БГ, така че няма смисъл.
В Щатите мъжа ми изплаща къща на кредит - остава само още една година и е негова.

# 72
  • Мнения: 872
Под наем.

# 73
  • Мнения: 1 564
В собствено и сами. Peace

# 74
  • Варна
  • Мнения: 246
В собствено вече,ама няколко години живяхме под наем. Много е хубаво човек да си има свое гнезденце. Честно казано вноската по един кредит е колкото едноомесечен наем!

Общи условия

Активация на акаунт