Първи бемки-от кога?

  • 4 441
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 999
На Мими и излезе когато беше на 7-8 месеца.

# 16
  • Мнения: 1 701
Не помня точно, но някъде към 3-ти, 4-ти мес. се появи първата бенка на Кали и съм сигурна, че няма да е последна, защото аз имам много...  Confused Не съм се консултирала с лекар, защото мисля, че е нещо нормално, пък и е много сладко...  Heart Eyes малка бенчица в горния край на едното краченце...  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 192
Калина е на 9г. и няма нито една. А и аз и баща й си имаме достатъчно...

# 18
  • Мнения: 1 272
На бебка й излезе първата бенка преди месец, на 10 месеца.

# 19
  • Мнения: 1 040
На моя юнак първата бемка му излезе на около 11 месеца и половина, а след нея веднага излезе и втора - та за сега има 2.

# 20
ние сме на 5 месеца и имаме една на дупето,която се появи втория месец.Сладко е,но трябва да се наблюдава големината и цвета.

# 21
  • Мнения: 480
Моето момченце още нямя бенки, но на племенницата се появихя преди да стане не 1г.Сега е на 1г.10м., а има 3 или 4.

# 22
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
За бемките със сигурност има генетично предразположение. И двамата с таткото сме със светли кожи и бемки, така че на беба едва ли ще и се разминат. Първата се появи на 5м. Това, което може да се направи е мацотене със слънцезащитни кремове, за да не стават твърде много и да няма усложнения...

# 23
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз съм се родила с 2 бемки, които растат с мен и сега са релефни. Затова бебка като се роди я огледах обстойно, успокоих се, че няма но на 1 година и 10 месеца и излезна първата на гръбчето, сега два месеца по-късно я усещам, че е взела да става леко релефна, макар че е още мъничка. Много ме е яд, защото сигурно ще се наложи да я махаме като поизрастне, че е точно на мястото където минават колани и ластици на гащи  Close

Общи условия

Активация на акаунт