OUTLET CITY MODIST – любимата онлайн шопинг дестинация на модните ентусиасти в България

  • 7 507
  • 405
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 149
Най-често купувам чанти, обувки, якета. А любими марки, Armani, Furla, Marc Jacobs,
Michael Kors, Karl Lagerfeld

# 376
  • SF
  • Мнения: 21 564
Най-често купувам чанти. Любима марка - Guess и Furla

# 377
  • Мнения: 1 827
Най-често купувам дрехи и обувки за цялото семейство и за подаръци. Нямам точно любима марка, но харесвам естествени материи.

# 378
  • Мнения: 547
Най-често купувам дамски чанти. Предпочитам Furla, Pinko и Coccinelle.

# 379
  • Мнения: 8 863
Дрехи и чанти купувам най-често.Обувките са ми проблем при избора, има много, а съвсем малко от тях са ми удобни. Затова не гледам марки, а удобство.

# 380
  • Мнения: 845
Какви стоки най-често купувате от аутлети и кои са предпочитаните ви брандове?
Най-често купувам якета и зимни дрехи - пуловери, жилетки, понякога дънки. Харесвам Only, Desigual, Kenvelo, Superdry.

# 381
  • Мнения: 1 055
Дрехи, маратонки, чанти. Любими са ми Найк и Адидас.

# 382
  • Мнения: 138
Най-често купувам обувки- харесвам на  LIU JO и Karl.

# 383
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 543
Най-често купувам обувки, чанти и спортни дрехи.

# 384
  • Мнения: 2 702
Най-често купувам обувки / сандали- лятото/, шапки и шалчета . Харесвам марките Adidas, Esprit, Tommy Hilfiger, Nike, Levis

# 385
  • Мнения: 2 074
Най-често купувам дрехи и чанти. За дрехите няма значение, стига да ми харесват и да ми стават, чанти - харесвам много "Furla".

# 386
  • Мнения: 107
Най-често купувам обувки и  дрехи.Нямам любима марка.

# 387
  • Мнения: 356
Най-често купувам обувки и дрехи. В последно време обръщам внимание на премиум марки с идеята за по-голямо качество! Любимите ми брандове са Calvin Klein, Nike, Adidas и Moschino.

# 388
  • Мнения: 130
Най-често купувам дрехи и обувки(боти, ботуши, маратонки). Харесвам Адидас, Найк, Манго.

# 389
  • Мнения: 2 009
🛍️ Какви стоки най-често купувате от аутлети и кои са предпочитаните ви брандове? Най-често купувам дрехи - за мен и за семейството. Харесваме Adidas, Nike, Mango.

Общи условия

Активация на акаунт