Погрижете се за чистотата на вашите дрехи с Ariel Pods® Споделете опита си и спечелете!

  • 8 371
  • 471
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 727
Ползвам най-често програмата за памук, 50 градуса, 1400 оборота. Дейностите, които извършвам, докато пералнята се труди, са най-различни, няма правило. Satisfied

# 46
  • Мнения: 616
Най-често пускам пералнята на 40 градуса, 800 оборота. Докато чакам пералнята, върша друга домакинска работа.

# 47
  • Мнения: 647
Най-често използвам програма на 40 градуса на кратко пране за 1:15ч.

# 48
  • Мнения: 87
Най-често пера на 40 градуса, 800-1000 оборота максимум. Докато пералнята пере обикновено чистя.

# 49
  • Мнения: 404
Програмата, която най често използвам е на 40 ° в съкратен вид. През това време чистя или готвя.

# 50
  • Мнения: 893
Имам любима кратка програма - 15 минс на 30 гр.
Следващата по използване е 1 час на 40 гр.
Докато пералнята върти, зареждам миялната Grinning

# 51
  • Мнения: 399
Най-често използвам програмата за пране на 40 градуса. Докато работи пералнята, върша останалата домакинска работа, рядко си почивам, но понякога и това се случва. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 104
Програма за памучни тъкани или такава за деликатни на 40 градуса, предимно съкратена. Пия си кафето или извършвам ежедневните си домакински задължения.

# 53
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 699
Програмата за бързо пране на 40' градуса. Докато я чакам си върша другите задачи в къщи.

# 54
  • Мнения: 698
Най често програма на 30 градуса.Докато пере си върша някаква работа.

# 55
  • Мнения: 8 484
Цветно пране на 40 градуса на къса програма. Докато пере върша останалите домашни задължения.

# 56
  • Мнения: 1 979
Пералнята ми работи почти изцяло само на 60 градуса за 2 часа програма. Докато пере върша най-различни неща, но най-често готвя, мия чинии, чистя, понякога извеждам малката навън през това време.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Коя програма за пране използвате най-често и какво правите, докато пералнята пере? - Използвам най-често бързата програма на 40 градуса за 1 час, 1200 оборота. През това време свършвам и други домакински задачи или ако е сутрин - се приготвям за работа.

# 58
  • Пазарджик
  • Мнения: 762
Бърза пералня на ниски градуси /40 градуса около час/ докато пере ,аз върша останалата домакинска работа.

# 59
  • Мнения: 1 342
Програма за цветно пране, 40 градуса. Докато тя пере, аз се занимавам с бебето. Играем, храня го и т.н

Общи условия

Активация на акаунт