Отговори
# 690
  • Мнения: 788
Има предположения , за поведението  на Ферит по повод на признаването на бременността

https://twitter.com/CyraBolour/status/1732132136159768672

Снощи четох и коментарите и профила  Интересно ми се видя
Гюлсерен и Гунгер няма да  оставят  Ферит да не психяса
После Мерт при терапевта

# 691
  • Мнения: 847
Нали в много епизоди виждахме ината на Сейран, защо тогава не се заинати, да не подписва, нищо, че деде така говори. Обади се гордостта й. Кво като е заключена, защо не врещя, че обича Ферит и няма да се разведе с Феро. Почти съм сигурна, че реакцията на Халис щеше да е друга. Той искаше да види, че се борят, а не като се отказват, единия се бореше, но другия се отказваше.
Когато дадоха сцената на детството на Феро и Фуат- за домашното...деде си изнесе лекция за отговорността.
"Бягат при деде, когато има проблем", защо, защото не че не са научени на отговорност, създават проблеми и не искат да носят отговорност.

# 692
  • Мнения: 3 470
Джули, разбирам какво искаш да кажеш, но тя нямаше друг избор, освен да подпише. И това е наистина принуда. Ако не беше подписала какво щеше да стане?
А според мен Халис и Кязъм щяха да си мерят криворазбраната чест и сила. Wink
Все пак до решението на Сейран да се махне имаше поредица от събития, в които Ферит пак се забърка в плетките на змиите, хем уж ги знаел какво представляват. Вдигането на ръка си беше само поводът, но не и причината.

# 693
  • Мнения: 727
Добре , че я има гордостта на Сейран.  Без нея  , тя е просто една втора Пелин. Дали Ферит щеше да я обича тогава ? Едва ли ! За него тя е различната , предизвикателната. Нямаше да има СейФер.  Щяхма да гледаме СейФерПел. И на този етап , щяха да дундуркат бебето  , като едно голямо и "щастливо"семейство. И съм убедена , че това щеше да устройва напълно и тримата.

# 694
  • Мнения: 361
Привет на всички, хубаво би било да ни държат в напрежение два три епизода и покрай коледа да ни заредят с положителни емоции, както миналата година все пак нашият си сценарист се завърна... Ясно ми е че неможе да е все цветя и рози ама нека малко поработят по другите двойки в сериала нашичките да са си заедно.

# 695
  • Мнения: 847
Аз разбирам принудата, когато е на живот и смърт, а това си беше избор. Халис им даде възможност за избор. Сейран избра да защити гордостта си, а не любовта си.
Сегашната ситуация, деде пак даде възможност за избор на Феро, но той нито го направи, нито пое отговорност. Какво трябваше да направи Халис, Феро не разказа на Сейран, тя разбра и си тръгна и деде избра да поеме отговорност вместо Феро бей. Едната ела си иди си, другия страхлив и ревлив, е до кога. Така не се води борба, докато не се поема отговорност и взема решение.
За мен Халис колкото крив, толкова и прав в някои ситуации.
Хайде де, откога чакаме някой да психяса, че да отиде на терапевт, но е време, щото това беше дъното.

# 696
  • Мнения: 2 309
За мен, тогава проблема на Халис изобщо не беше Сейран. Беше старият му другар Сафет. Още, откакто се заговори за него, Халис беше под напрежение. Отлично знаеше, че онзи не е забравил за кръвната вражда.
Да не мислите, че Сафет искаше за снаха и Сейран, защото много си я е харесал? Виждаше начин, чрез нея и Ферит да удари Халис и Халис го знаеше това.
Ето, защо, когато разбра, че Сейран я гласят за Тарък, а Ферит виси в онова имение с насочени срещу него пистолети, предприе незабавни действия за развод.
Отново, според мен, ако Сейран не беше подписала, той щеше да има пълното право да натири нахлулите в къщата му да си я взимат. Но, мисля че той знаеше, че Сейран ще подпише. Това играеше добре в неговите ръце. Праща я по живо по здраво, с който е дошъл да я вземе и ясното послание- "не можете да вземете нищо, което е Корхан"
Сейран само си мисли, че деде е бил срещу нея, той беше срещу разпалването на старата вражда.

# 697
  • Мнения: 847
За мен, тогава проблема на Халис изобщо не беше Сейран. Беше старият му другар Сафет. Още, откакто се заговори за него, Халис беше под напрежение. Отлично знаеше, че онзи не е забравил за кръвната вражда.
Да не мислите, че Сафет искаше за снаха и Сейран, защото много си я е харесал? Виждаше начин, чрез нея и Ферит да удари Халис и Халис го знаеше това.
Ето, защо, когато разбра, че Сейран я гласят за Тарък, а Ферит виси в онова имение с насочени срещу него пистолети, предприе незабавни действия за развод.
Отново, според мен, ако Сейран не беше подписала, той щеше да има пълното право да натири нахлулите в къщата му да си я взимат. Но, мисля че той знаеше, че Сейран ще подпише. Това играеше добре в неговите ръце. Праща я по живо по здраво, с който е дошъл да я вземе и ясното послание- "не можете да вземете нищо, което е Корхан"
Сейран само си мисли, че деде е бил срещу нея, той беше срещу разпалването на старата вражда.

Да, права си. Какво ги учеше деде, като малки- на първо място е семейството, да се защитават един друг и ако трябва да умрат за него.

# 698
  • Мнения: 727
Деде си е открито против Сейран , по принцип.  Не можа да я пречупи , да стане истинска  Корхан. Той хем иска да поемат отговорност , хем да му се подчиняват. Иска да знае всичко ,да е в течение на всичко и проблемите да се решават по неговия начин. И семейството  да е на първо място , ако има изобщо такова. Трудно ще приеме Сейран. Тя не е от такова тесто , което той харесва - меко и податливо на мачкане.
Но ще опре до нея накрая. Ще е безсилен в даден момент и ще я потърси. Ето този момент мечтая да видя в това дизи -  великия Халис , зарязвал жени и деца по пътя си , с оправданието че го прави в името на семейството да има нужда от момиче като Сейран. Това да имаш любовници и незаконни деца , не петни ли името на  Корхан ?
Не го разбирам  и не го харесвам Халис. Никога няма да забравя , как накара насила Фуат да се храни. Това ми беше мега отвратително.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 13:43 от Kami_J

# 699
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Скрит текст:
Джули, разбирам какво искаш да кажеш, но тя нямаше друг избор, освен да подпише. И това е наистина принуда. Ако не беше подписала какво щеше да стане?
Щеше да остане в имението, като жена на Ферит и Халис нямаше да позволи на Кязъм да я сватосва, с когото и да е. Тзаи опция, обаче не беше приемлива за нея, но заради Ферит не заради друг Тя искаше да се разделят.
Помня, че Халис остави документите на масата и изчака търпеливо, докато подпишат и двамата, дори и дума не обели. Тя не се поколеба изобщо.
И щеше цял живот да ѝ се натяква, че е там заради парите и името Корхан, а не защото много обича Ферит. Деде не е човекът, който може да оцени по друг начин такава постъпка. Той не може да обича. Той обича и се опиянява единствено от себе си и властта, която има. Казваш проблемът не е била Сейран, но тя го отнесе, с нея се държаха като престъпник, нея затвориха, нея принудиха да се откаже от това, което ѝ се полага. Защото каквато ѝ да е, тя не спря да дундурка Ферит цял сезон Wink Демек, чрез страданията на Сейран, като използва най-невинния човек в цялата ситуация, той реши да замаже своята отговорност за кръвната вражда, която сам е причинил.

Освен това, деде много добре опозна Сейран. Съгласна съм с Ками, че не я харесва точно защото си отстоява мнението и не свежда глава, не може да я моделира под предлога уважение към авторитета му. И според мен не е очаквал Сейран да остане и да се примири с детето на Animal Fish Ако си спомняте, той беше против втората им сватба и крояха планове с Ифакат да я отстранят. По-сгоден случай едва ли ще имат вече.

Ками Hands Plus1

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 14:58 от Reni 🧿

# 700
  • Мнения: 847
Припомнете кога каза, че тя ще е новата "ханъма" на имението.
Ако (ах това"ако", ако го нямаше, всичко щеше да е различно) детето наистина е от Ферит, какво трябваше да направи Халис според вас?
Реакцията му беше нормална, когато разбра, че Ферит женен е забременил друга. За него си беше позор, какво трябваше да направи Халис?

# 701
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Ако Ферит не поеме отговорност сега, никога няма да се научи да го прави. Ако Халис наистина искаше Ферит да застане след време начело на семейството, щеше да го остави да се мъчи още, но да вземе сам решение, а не той да му го дава наготово. Тази нерешителност не е само защото Феро иска да има и двете - Сейран и бебето, а защото го е страх да поеме отговорността за последиците от решението си.

И пак стигаме до обществения позор. Даже няма намек, че някой би изкарал или вече е изкарал мръсните тайни на семейството в пресата. Нюхкет като каква я приемат? Как представиха Кая? Аз ли пропуснах нещо или Нюхкет и Кая са признати официално като Корхан? Нали не гледах известно време та... Защото в сезон 1 се говореше за тях като за нещо, което е тайна и трябва да си остане тайна.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 14:50 от Reni 🧿

# 702
  • София
  • Мнения: 1 943
Май ще има фраг тази вечер

https://twitter.com/TvDunyasii/status/1732371640766390780

Уж днес целия фендом щеше да се изсипва на снимачната площадка, още няма снимки Blush

# 703
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 900
Уж днес целия фендом щеше да се изсипва на снимачната площадка, още няма снимки Blush
Нали са вече колеги само и не е интересно JoyJoyJoy

# 704
  • Мнения: 727
Току виж Онур вземе , че се притесни , че интересът към дизито пада и ги накара да обявят че имат връзка . Ще подлудят феновете , за кой ли път.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 17:29 от Kami_J

Общи условия

Активация на акаунт