Изпитани сайтове за парфюми - декември 2023

  • 70 666
  • 530
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 195
В prettyshop са пуснали намаления, май основно на комплекти.
Тези ми се сториха на добра цена, не знам дали е без аналог:

https://prettyshop.bg/products/set-linterdit-eau-de-toilette
https://prettyshop.bg/products/set-givenchy-linterdit-eau-de-parfum2

# 511
  • Мнения: 5 083
Някой може ли да сподели кодове за Нотино?

# 512
  • Мнения: 1 603
Имате ли наблюдения Висша козметика дали пускат и през годината такива намаления както сега?

# 513
  • София
  • Мнения: 1 734
Пробвах в Дъглас парфюм на VC&A (Orchid leather) и реших да поръчам отливка от Старкоп, за да го разнося все пак за по-дълго време. Ами… отливката няма нищо общо с аромата в Дъглас! Не ме нападайте, но имам съмнения, че пробутват ментета… Иначе купувам само от Дъглас и Нотино, като последните също не ми вдъхват много доверие.

# 514
  • Мнения: 485
Здравейте! Има ли някой код за Parfium.bg? Бкагодаря предварително!

# 515
  • Мнения: 31 326
Пробвах в Дъглас парфюм на VC&A (Orchid leather) и реших да поръчам отливка от Старкоп, за да го разнося все пак за по-дълго време. Ами… отливката няма нищо общо с аромата в Дъглас! Не ме нападайте, но имам съмнения, че пробутват ментета… Иначе купувам само от Дъглас и Нотино, като последните също не ми вдъхват много доверие.
Лафайет Париж е най- доброто място и евентуално  Хародс. В Дубай мол се съмнявам и аз, там само пързалките използвам.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Пробвах в Дъглас парфюм на VC&A (Orchid leather) и реших да поръчам отливка от Старкоп, за да го разнося все пак за по-дълго време. Ами… отливката няма нищо общо с аромата в Дъглас! Не ме нападайте, но имам съмнения, че пробутват ментета… Иначе купувам само от Дъглас и Нотино, като последните също не ми вдъхват много доверие.

Не пробутват ментета, те са в бизнеса преди Дъглас изобщо да се появят , за Нотино да не говорим.
Ако отливката е дошла днес, дайте и поне 24-48 часа да се климатизира, студено е, мята се по куриери.

# 517
  • София
  • Мнения: 1 734
Densi Hug Не хейтя търговеца, нямам опит и затова споделям. Напълно се доверявам на експертите в темата. Ще изчакам да се адаптират отливките и ще направя нов опит.

# 518
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 362
Днес се присетих за една голяма моя любов, която отдавна е спряна. Дали на някой му е попадала някъде изостанала за продажба - първата Omnia - https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Omnia-151.html

# 519
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Търся (безуспешно) Euphoria forbidden. По-точно търся midnight rain на La prairie, на ми се струва че първия по мога да го открия някъде . Във фрагрантика ги дават близки, а и аз имам такива спомени ☺

# 520
  • Пловдив
  • Мнения: 1 440
Euphoria forbidden има в elfragrance 30 мл за 69 лв.

# 521
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Euphoria forbidden има в elfragrance 30 мл за 69 лв.
ооооо ,много благодаря! Поръчах 50мл за 82лв

# 522
  • Мнения: 189
Здравейте, искам да купя Versace eros, за подарък, но не знам от кой сайт. Във Венера козметикс е най-изгоден, но четох някъде коментари, че уж някои от парфюмите не са оригинални. Мога ли спокойно да поръчам от там, благодаря!

# 523
  • Мнения: 862
Здравейте, искам да купя Versace eros, за подарък, но не знам от кой сайт. Във Венера козметикс е най-изгоден, но четох някъде коментари, че уж някои от парфюмите не са оригинални. Мога ли спокойно да поръчам от там, благодаря!

Спокойно можете да поръчате.

# 524
  • Мнения: 521
За пореден път апел към новодошлите в тази тема- ако ще твърдите, че някой сайт продава ментета правете го поне след сравнение на парфюм от реален магазин, и получената стока.
Твърдения от типа на спомени, съновидения, коридорен остатък от сияж или как седи нещо на шуренайката са меко казано смешни. За да фигурира определен сайт на първата страница в тази тема значи има защо да е там.


Имам отливка и пълноразмерен Orchid leather от Старкорп и нямам и милимунда съмнение в качеството им.
Пък нека съм балък, то е ясно че в тази тема нищо не разбираме след огромни суми похарчени за парфюми (не уточнявам какви, в случай че тук чете нечий съпруг)

Общи условия

Активация на акаунт