Изпитани сайтове за парфюми - декември 2023

  • 71 099
  • 530
  •   1
Отговори
# 495
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 383
Откъде се влиза за шоурума на ВК?

# 496
  • Мнения: 5 086
Откъде се влиза за шоурума на ВК?
Ориентирате ли се за кой безнес център става въпрос?
На втория етаж се качвате и в коридора от ляво е

# 497
  • Мнения: 4 128
Стая 204 Б е точното място.
Бизнес център Сердика, не е мол Сердика.
Погледнете го на картата за точен адрес. Има си главен вход, като влезнете, в дясно се качвате по стълбите и на вторият етаж отново в дясно, по коридора намирате съответната врата (в ляво се намира) и сте там.

# 498
  • Мнения: 1 604
A от там може ли да се купи директно с отстъпката от приложението и има ли мостри на Xerjoff?

# 499
  • Мнения: 5 086
Цените на място са като тези с намалението в момента в приложението. И подаряват мостри вкл. Xerjoff,  Sospiro и т.н. Има и тестери - много, но не на абсолютно всичко

# 500
  • Мнения: 19
Пускам тук за всеки случай, за да няма още опарени:
fragrancebg.com продават ментета.

Взех си уж musk noir на narciso rodrigues.
Щях да кажа че изветрява бързо, ако поне имаше аромат когато се пръсне, а и това няма. Буквално се полях цялата и има едва доловим аромат. Самия печат на бутилката е лош. Не купувайте от там.

# 501
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Пускам тук за всеки случай, за да няма още опарени:
fragrancebg.com продават ментета.

Взех си уж musk noir на narciso rodrigues.
Щях да кажа че изветрява бързо, ако поне имаше аромат когато се пръсне, а и това няма. Буквално се полях цялата и има едва доловим аромат. Самия печат на бутилката е лош. Не купувайте от там.

Че те са си чисти ментета. Как ви хрумна да пазарувате от този магазин?..

# 502
  • Мнения: 19
Пускам тук за всеки случай, за да няма още опарени:
fragrancebg.com продават ментета.

Взех си уж musk noir на narciso rodrigues.
Щях да кажа че изветрява бързо, ако поне имаше аромат когато се пръсне, а и това няма. Буквално се полях цялата и има едва доловим аромат. Самия печат на бутилката е лош. Не купувайте от там.

Че те са си чисти ментета. Как ви хрумна да пазарувате от този магазин?..

Защото се твърди че парфюма е "тестер". Конкретно аромата който исках да купя, е нетраен, дори в оригинал. Купувала съм 50мл опаковка на летището в мюнхен. Разликата в трайността на тестера и на опаковката за продажба просто няма нищо общо. Другия сайт който мисля че беше в списъка с препоръки, му бяха свършили тестерите. И така.

# 503
# 504
  • Мнения: 328
Някой да знае промо код за Koku.bg че не намирам.

# 505
  • Мнения: 464

https://makeup.bg/product/800743/
Mauboussin на много добри цени.

# 506
# 507
# 508
  • Мнения: 1 032
Здравейте, бихте ли ми казали дали неразопакован парфюм може да се върне в Нотино? От физическия магазин е закупен, не онлайн.

# 509
  • Мнения: 8 475
Здравейте, бихте ли ми казали дали неразопакован парфюм може да се върне в Нотино? От физическия магазин е закупен, не онлайн.
Може. Ако е от физическия магазин се връща с касовата бележка.

Общи условия

Активация на акаунт