Звездни Компромати- Декември'23

  • 251 990
  • 1 701
  •   1
Отговори
# 1 650
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
Глупости говори Валери Б. за словореда си. Той е на 37 години, 8 от тях е живял в Италия, останалите 29 в България, абсурдно е това оправдание, но щом върви.

# 1 651
  • София
  • Мнения: 6 502
Валери имаше блестящ старт, трябва много да го яд как се издъни.
На 12 години е заминал за Италия, това оправдание не върви. Просто си е глуповат, но пък симпатичен.

# 1 652
  • Мнения: 587
От интервю на Светлото Гущерова, за снимките в "Плейбой" и реакцията на родителите ѝ.
"Да, те ме насърчаваха, а като излезе списанието с голите ми снимки, баща ми беше толкова горд, че тръгна да го разнася из целия град и да ме показва на всички"

# 1 653
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 639
По логиката на Валери би трябвало италианския му да е по-добър от българския🤔
Джулиана Гани и тя имала парфюм..
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 31 дек 2023, 07:54 от angeles

# 1 654
  • До морето
  • Мнения: 7 163
Еее, само 8 живял в Италия. Ама после поживя в Англия, след това изкара няколко месеца в Португалия.
Представете си колко е трудно да мислиш на италиански, после го обръщаш на английски, от там превеждаш на португалски и докато стигне до българския става "И пак казвам.....човек кат си знае кво му е, само той си знае кво му е!"

# 1 655
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 639
Излиза, че нито един език не знае добре🙂

# 1 656
  • Мнения: 5 929
Излиза, че нито един език не знае добре🙂
За да можеш да се изразяваш дори на майчиния си език се иска много четене, разказване, преразказване. Донякъде е и дарба, но в най-голяма степен целенасочена работа и усилия, като и въпрос на ценности.
Това важи особено за раслите/живяли в разнообразна езикова среда.
И отсъства в представителите на много и най-различни социални етажи.

# 1 657
  • Мнения: 587
Добродушен и благ е Божинката, и за мен лично това е по-важно. Силно харизматичен, а това не се учи! Или го имаш или - не.
Предпочитам да общувам с такъв вид хора. Зарежда ме. Усмихва ме.
А неговата усмивка на края на клипа е запленяваща Simple Smile
Весело посрещане на Новата Година Heart

# 1 658
  • Мнения: 31 424
Чудесен е Валери, добро и наистина харизматично момче е!❤

# 1 659
  • София
  • Мнения: 14 329
Божито,харизматичен, жива да не бях 🤣.

# 1 660
  • Мнения: 587
Божито,харизматичен, жива да не бях 🤣.
Въпрос на усещане Wink Различни хора - шарен свят Hug

# 1 661
  • София
  • Мнения: 23 143
И аз като видя Божинката му се радвам, добродушко е той. За Джизъса не съм така, имам чувството, че е злобно същество.

# 1 662
  • Мнения: 4 717
Според мен и Благо е душица, но ако му влезеш под кожата. За останалите е студен и се държи с резерви.

# 1 663
  • Мнения: 39 715
Добродушен е Джийзъса, само да не ти е в къщата.

# 1 664
  • Мнения: 4 199
Аз мисля, че Благо тормози жените си по някакъв начин. Не мисля, че ги бие, по-скоро е някакъв психологически тормоз. Променя ги, консумира ги, и после търси следващата... някакъв вид паразит 😀

Валери е футболист. Това оправдава изцяло словореда му

Общи условия

Активация на акаунт