Кралски работи и клюки - декември 2023, януари 2024

  • 147 532
  • 1 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 230
Фелипе и Летисия на годишнаа среща на настоятелството на института "Сервантес" в двореца Аранхуес. Преди началото на срещата, Фелипе е връчил наградата "Ñ" на Дитер Ингеншай, почетен професор по испаноезична литература в Хумболтовия университет в Берлин, а преди това професор по романска филология в Мюнхенския университет. С тази награда се отличават личности, които се отличават с работата си в областта на международното разпространение на испанския език.




Скрит текст:




# 61
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Малките Уелсчета и Тиндълчета не живеят в Уиндзор. Blush
Замъкът се използва понякога от краля и кралицата, но дори и те предпочитат другаде да пребивават за по-дълго.
Иначе всеки ден в Уиндзор нахлуват туристи. Дано се насладят на украсата.
Вътре украсата е супер. Отвън е кич - това е крепост. Какви са тези гирлянди, пък държави ( кълбото), корони  т .н.?

Кралски дом и крепост от над 900 години, замъкът Уиндзор, най-големият обитаван замък в света, остава работещ дворец и днес. Не всички помещения са отворени за посещение. Уиндзор беше последният дом за покойната кралица Елизабет. Тя и принц  Филип са погребани в параклиса Свети Георги, който е на територията на двореца.В момента двореца се ползва за официални церемонии и висши посещения. Възможно е Катрин и Уилям да ползват част от помещенията, защото от тази учебна година децата бяха преместени в училище в Уиндзор.
Украсата отвън може би е от местната община, това са сметнали за подходящо, това са сложили. Иначе първите 2 снимки са от стаите ,които са отворени за посещения, защото съм ги виждала с очите си , за другите две не съм много сигурна , но може да не искат да ни показват как са украсени помещенията ,които се ползват от кралското семейство .

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 767
Летисия и Фелипе изглеждат скарани помежду си?

# 63
  • София
  • Мнения: 7 964
Летисия и Фелипе изглеждат скарани помежду си?
Ми на мен по-скоро ми прилича на това, че Филипе пита Летисия какво е готвила за обяд.

# 64
  • Някъде там
  • Мнения: 16 214
Прекрасни мама и момичетата ѝ..



Лорентийн е гост редактор на списание Nouveau.
Сесия за списанието.


Ехаа


Все си мислех че Фредерик прилича на Маргрете но на коледната картичка се вижда, че и баща му е същия като млад.
Днес зад прозорчето на календара им се крие информация за коледните картички които изпращат.


Летисия обаче реши да се погрижи за краката си и трайно замени много високите токчета.

# 65
  • София
  • Мнения: 707
Фредерик прилича на баща си, да. Йоаким е този, който е на Маргрете, а като по-млад беше направо ...Heart Eyes

Хубава е Лаурентин на фотосесията, тя си е чаровна.
Летисия и Фелипе къде изглеждат скарани, на мен ми се видяха в добро настроение?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Меган от вчера. Изглежда ми някак доста слаба, може да е от черните дрехи.

# 67
  • Някъде там
  • Мнения: 16 214
Матилде и Филип заминават за Германия на държавно посещение.
С хубавото палто е. Много го харесвам, дори бежовото не ми е дразнещо.

# 68
  • Мнения: 4 159
Зарс и Майк за Уелсови:
„В крайна сметка и двамата сме спортисти, така че ако играем тенис на маса, никой от нас не иска да загуби. Същото важи и за настолните игри. Мислех че това е страхотна страна на принцесата на Уелс: те са точно като (нас).

Семействата Тиндал и Уелс излизат редовно и обикновено има игра. „Нашите деца играят с техните деца в състезанията, които имаме“, казва Майк.

# 69
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Принцесата на Уелс пристигна, за да бъде официално открито отделението по хирургия на Деня на детето  лондонската болница "Гай и Сейнт Томас".

# 70
  • Мнения: 9 356
Принцеса Кейт с много мъжкарски колан,(тока)! Yum

# 71
  • Някъде там
  • Мнения: 16 214

Ооо какви хубави цветове..Хубава Матилде.

Пак се кискат като зелки.🤣
Сигурно се сещат за онази снимка от която избягаха 😉😀.

# 72
  • Мнения: 8 482
Още малко снимки на принцесата от днес.






# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 3 095
Прекрасна е принцесата днес.

Общи условия

Активация на акаунт