Студени крака - топли сърца - ДЕКЕМВРИйски СПАМ (01.12 - 31.12.2023)

  • 11 585
  • 374
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 10 627
Мойта пералня е тиха. Щом в нас не я чувам, като спя.
Другите може да чуват, ма тока е скъп.

# 286
  • Мнения: 9 919
Дайсче, то беше обяд-вечеря. Не ги бива много в готвенето, ама като атмосфера беше добре - ядене, пиене, подаръци, някакъв куиз и това е общо взето.

# 287
  • Мнения: 6 432
Честита ви Коледа, спамъри! Бъдете здрави! Grinning

Работя аз днес, ама по-малко, че то хора няма. Ама в съботата ми разказаха играта. Направо коледно чудо. Joy Ама то е така преди празник - Второто пришествие по аптеките. Joy

Праих питки и в събота, и в неделя - първата ... така, за проба. Joy Неделята - сън, палачинки, разходки и ... Бъдни вечер. Пандрелникът - ставане рано, че да се качим на Арката на свободата - дето затъвах в сняг няколко пъти - и да се приберем навреме за кафето с котките по центъра /и в аптеката - която котка доде за йедене/. От утре - требе се моткам около басеини - и така 3 деня. А за Нова година - дитето каза, че ше се събират у нас - на долния етаж ... аз минах с прахосмукачка, ама още много требе се подрежда. Ама некак си още не съм му повервала - демек, викам си - нема да стане; бее, бегам от отговорност /в случая работа/. Joy

# 288
  • София
  • Мнения: 10 627
Малеее, каква пролет се е отворила!

Инче, изчисти хубаво, направи снимки и синковеца после да докара визията на снимките Joy

# 289
  • Мнения: 36 174
не ми се прибира

# 290
  • Мнения: 6 703
Дайсче, то беше обяд-вечеря. Не ги бива много в готвенето, ама като атмосфера беше добре - ядене, пиене, подаръци, някакъв куиз и това е общо взето.

Ядене, пиене, е те тия три работи. Като навсякъде значи...

Айде наздраве на очз-спама, да илядите и все така да ни забавлявате!

Поздрав с мое любимо парче. Не поздравявам всеки с него !

Последна редакция: вт, 26 дек 2023, 20:35 от James42

# 291
  • Мнения: 36 174
не разбирам diy клиповете
с цената на усилия, материали, време и инструменти, които обикновено нямаш, се сдобиваш с нещо грозно, ненужно и крещящо, че е сглобено в гаража

пп гледам си фейсбука, а той предновогодишно е решил, че трябва или да майсторя боклуци, или да купувам дрехи, което е поносимо предвид това, че обикновено иска да готвя тестени сладкиши, инструктирана от космати мъжки ръце или да правя упражнения, показвани от обезкосмени мъжки ръце

ппп вярно е, че съм дебела и вечно гладна, затова идеално ме е уцелил

# 292
  • Мнения: 9 919
Много са досадни тея видеа, хем аз обичам да си играя и правя неща.

Тъкмо се събудих, много ми е хубаво да съм отпуска. Гледах аниме до два и половина Heart

# 293
  • София
  • Мнения: 10 627
Да са живи и здрави имениците в темата! Hug
Да си носите имената със здраве, а те да ви носят много щастие и удоволствия! Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз взех саксийки, ще градинарствам. Бегла идея нямам.. .
Един кактус и две като мини алоета трябва да пресадя, един бонзай да изхвърля Sweat , щот тва му беше. Хортензията се чудя във входа ли да я изкарам, или направо до кофата... Може майни пред входа да я засяда?
Ох, много ми е тегаво с тия цветя...
Затва разпилях антидепресантите и мисля ли, мисля...

Последна редакция: чт, 28 дек 2023, 23:58 от Dicewithoutnumbers

# 294
  • Мнения: 36 174
не знам за майните, но я остави във входа, не я убивай

# 295
  • Мнения: 9 919
Ох тоя зверилник Heart Eyes

# 296
  • София
  • Мнения: 10 627
Сложих я в по-малка саксийка и ще я оставя във входа, а като мине зимата май месец, ще я засадя пред входа.
Има някакви нещастни нови листенца, искам да си я гледам.

# 297
  • Мнения: 11 493
Дайсче, само това ли са ти домашните любимци?Joy

# 298
  • София
  • Мнения: 10 627
Засега - да.
Оглеждам се за още една свинка.

# 299
  • Мнения: 17 643
каквоооооооооооооо е това зоологическо градина !!!!!!!!!!! Heart Heart Heart Heart

Общи условия

Активация на акаунт