Гледам и не вярвам на очите си

  • 1 920
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 547
Симпли,от 10.12.06г. до днес при бременност трябва да си в 7-8 г.с което е достатъчно да се види не само плоден сак,но и зародиш.В твой интерес и в интерес на бебчето /дай боже да има бебче/ е да отидеш на лекар.Това че тестовете не ловят бременност вероятно показва по-ниско ниво на хормона на бременността и вероятно лекарят ти ще иска кръвен тест и може да се наложи да приемаш малко допълнителнто хормони.Така че не отлагай.Успех!

# 16
Aз съм случайно в този форум, е не съвсем случайно, защото и аз съм кандидат мама ... та искам да ти кажа, мило момиче , че това са първите признаци на бременност. Първия път като бях бременна чувствах същите придърпвания долу и до де не отидох на видеозон не вярвах, че съм бременна.Болките са нормални...така че очакваме да го потвърдят и лекарите.Успех!!Чувството е велико. За сега съм още гост, но ако всичко е ок ще се регистрирам за по-нататък.Чао момичета...Simple Smile) Simple Smile

# 17
  • Мнения: 191
Здравей,
дано всичко е наред  PraynigРадвай се не се притеснявай Hug  bouquet

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 14
Не съм бременна,  Cry но ми откриха раничка която ще лекуваме

Благодаря Ви много, че бяхте с мен  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 35 950
Не съм бременна,  Cry но ми откриха раничка която ще лекуваме

Благодаря Ви много, че бяхте с мен  bouquet
Съжалявам.
Лекувай раничката и дано скоро да се похвалиш с добра новина. Wink

# 20
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Съжелявам, че така се е получило. Аз тъкмо щях да те окуръжа, че при мен беше много бледа втората чертичка, а си бях бременна, но виждам ,че не такъв случая. Успех!!

# 21
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Очакваме много скоро да се похвалиш с ДРУГА добра новина!!!
Пожелавам бързо да се махне раничката и чудото да стане  Hug

Общи условия

Активация на акаунт