Дразнят ли се жените от щастието, споходило приятелките им ?

  • 2 308
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз по - скоро разбрах , че авторката пита дали на вас ви се дразнят , т.е. дали сте усещали завист от страна на приятелки , а не дали вие завиждате ( не , че някой ще си каже )  Wink

На нас винаги ни завиждат. Ние никога не завиждаме.

# 16
  • Мнения: 495
да, дразнят се, но си е до човека по-скоро

# 17
  • Мнения: 4 668
На нас винаги ни завиждат. Ние никога не завиждаме.

Разбира се , нали сме форумки все пак  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 248
Аз лично не се дразня, даже напротив - радвам два пъти повече от тях. Не знам, явно съм си странна птица по природа.
Преди 4 години, когато кандидатствахме с най-близката ми приятелка (аз с история, тя с история и литература) - майка й звънна вкъщи рано сутринта, за да ни съобщи, че аз съм скъсана, а дружката има 5.50 по литература. Толкова се зарадвах, че се разтърчах по стълбите с току що намазаните ми с крем стъпала - едва не се пребих. И да не ви казвам, как връхлетях в стаята си и прекъснах леко полов акт. hahaha
Същата приятелка обмисля детайлите около бъдещата си сватба, а аз вече съм й направила подробен план-разчет. bowuu
Такава радост забелязвам и от нейна страна спрямо мен. Flutter
От друга страна съм се сблъсквала, сблъсквам се и сигурно ще продължавам да се сблъсквам със завистливи злобарки. Rolling Eyes
Така, че както обикновено - не може всики да се слагат под общ знаменател. Peace

# 19
  • Мнения: 3 091
Дразнят ли се жените от щастието, споходило приятелките им ?

Много генерално ми звучи въпросът! има всякакви... Ако са приятелки, не би трябвало да се дразнят.

# 20
  • Мнения: 193
Познавам жени и от двата вида - радващи се и дразнещи се от чуждото щастие. Вторите ги избягвам. Не обичам да гледам криви физиономии и зле прикрита злоба.

# 21
  • Мнения: 4 736
За мое огромно съжаление трябваше да се лиша от контактити си с моя много дългогодишна приятелка именно поради факта, че злобееше зад гърба ми.

Последна редакция: вт, 30 яну 2007, 18:39 от Kasidy

# 22
  • Мнения: 3 423
Нищо човешко никому не е чуждо.
Има злоба, има завист, има дразнене.
Не само между приятели, но и между роднини.
И всичко си е в реда на нещата. Е, и?

# 23
  • Мнения: 516
Ако говорим по принцип - дразнят се и още как!
Имам страни4ни наблюдения относно приятелките на сестра ми -
след като се омъжи,заживя в собствена къща и кара собствена кола - подивяха ooooh!
За някои хора,това не са нормални факти от живота,а повод да завиждат,ако слу4айно  техният собствен живот ги е "прекарал" в друга посока...
Жалко е ,за какви елементарни работи,жените могат да се издразнят една на друга....
Ли4но аз,искам да съм по-щастлива с най-близките си хора,по-лесно да отминават битовите кризи4ки и "завиждам"на приятелките ми,които съумяват да живеят по-спокойно,без излишни емоции....

# 24
  • Мнения: 14 654
моите приятелки не ми завиждат, нито пък аз на тях, само че имам точно 2 приятелки - голям късмет

# 25
  • Мнения: 845
Моя приятелка преди 8 месеца спечели значителна сума. Тогава бях в 9 месец бременна. Поскочих от радост, а съпругът ми помисли,че ще раждам Joy. Много се радвам за тях Heart Eyes имаха нужда от тези парички Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 206
Дразнят се, завиждат, злобеят, откачат, отричат.
Съпоставят се. Не разбират. Дори не искат да са като теб. Искат ти да не си тази.
Гледат, копират, натрапват се. Купуват, разменят, обличат се. Не заради себе си, не и като другата, а заради нея.
Усмихват се, преглъщат, засипват с добродушни и морални мнения.
Гроздето е кисело.
Men rule.

Едва ли имаш жени приятелки. Simple Smile
Което е ОК, защото и аз нямам.

# 27
  • Мнения: 843
                    Дразни ме нещо, което е на МОЙ гръб.   / когато става въпрос за честност и чувства/
               Когато и ако това не е на моя гръб  еееееееееее   !! се радвам от сърце!! Hug

# 28
  • Мнения: 772
оооооооооо,да и още как smile3521

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Вероятно да.
Аз на ничие щастие не се дразня. Все едно да се радвам на нечие нещастие.
А дали на мен някой ми се дразни - не знам. И не ми пука.

Общи условия

Активация на акаунт