Най-хубавия уикенд

  • 32 310
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Я да си го напиша и в тази тема: Врачански балкан - чудно местенце.

хехехе, радвам се, че оценяваш "родния" ми Балкан  Heart Eyes Hug другия път се качете и до х. Пършевица, където се намира и хотел Зоров  - собственик на мандрата Пършевица. Хотелчето е хубаво, чисто с външен басей на билото на планината. Но за къпане става само в най-големите жеги (освен, ако не го подгряват през останалото време). Минус на цялата таз работа е това, че хотела и мандрата са буквално залепени и при неподходящо духащ ветрец си е направо  Sick Но се оживява де. Пък и винаги можеш да се изместиш на съседна полянка.
Лекси, следващия път можете да нощувате в  Горския дом, който е точно до началото на Алеята на приказките. Много чисто и приятно е вътре. А за хапване - тук. Това е по пътя за Леденика, точно преди пролома Вратзата. Има водни колела и е прохладно лятото в най-големите жеги.

За Мелник вече е писано. Пък и аз съм писала в Темата за Мелник.
За Рибарица  newsm78... май не видях, но аз така или иначе не можех да посетя тази вила, която била просто великолепна. Дано следващия път успея  Praynig, ако ли не: аз отивам, а мъж ми остава  Mr. Green

# 16
[/size
 Хубава тема сте захванали. Добре е да имаме информация за места, на които може да си почине човек нормално с децата. Ние обичаме да ходим в Родопите на Доспат.
Там си почиваме май най-добре.Тишина, спокойствие, чист въздух, величествена планина и голямо езеро.
Последно ходихме есента, настанихме се  в една спретната къщурка  с голям двор и хубаво барбекю. Изкарахме си страхотно, а и домакините бяха добрички.
Ето ви сайт: www.viladospat.com
Ние ще ходим пак през март и задължително август.

# 17
  • Мнения: 2 631
Велиана, хареса ми! А това цени на цялата стая ли са или на човек? newsm78

# 18
  • Мнения: 1 655
Няколко години подред посещаваме комплекс Ривиера бийч през зимата. Има СПА пакет, а също закуска и вечеря в цената. Изкарваме си страхотно пълен релакс - процедури, сауна, парна баня, басейн , фитнес , разходка покрай брега. Все пак хотела е пет звезди и предлага много добри условия. Колкото пъти сме били е било спокойно няма я навалицата и шумотевицата. Все пак като се има предвид, че ходим без детето си изкарваме един романтичен уикенд. Човек наистина релаксира от напрегнатото ежедневие в големия град. dancing

# 19
  • Мнения: 658
Ооо, цала година си мечтаем за почивка в Доспатските гори през юли от 5-6 години. Ние ходим в пансион Панайотови в Сърница, преди да открием тях ходехме в Тихия кът на Доспат. Peace

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Мин. година април бяхме в с.Борино. Намира се в Родопите, близо до Доспат.
На хотела, в който преспахме му забравих името(собственикът се казва Ахмед). Но пък мн. ми хареса. Малък, спретнат и уютен. Нощувката беше по 10лв.
Наблизо са и Ягодинската, Харамийската пещери и Дяволското гърло. Има какво да се види. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 455
Аз мога да препоръчам хотел Виталис, с.Пчелин. Има минерален външен басейн , който работи и през зимата, темп. е около 30 градуса. Много е приятно. www.vitalishotel.com

# 22
  • Мнения: 1 701
Село Пчелин - на 80 км. от София, хотела е Виталис, цени - 40 лв. двойна стая в неремонтираната част и 60 лв. в ремонтираната, открит и закрит минерален басейн с топла вода, сауна, ресторант, кафе... райско място!!!  Grinning http://www.visit.bg/winter/photel.php?hotid=475
Ха, сега видях, че Illit вече е писал за това място... водата обаче е 38 градуса, а не 30!  Mr. Green Ние се цамбуркахме посред нощ, а валеше сняг, дъжд, суграшица и духаше нечовешки вятър... а в басейна е... нямам думи!!!  Heart Eyes

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ето ви работещ линк към х-л Виталис:
http://www.hotelvitalis.com/

# 24
  • София
  • Мнения: 1 455
Сбъркала съм сайта - благодаря Шани !  Това че водата е 38 градуса мнооого ме зарадва:) Ние ще ходим там този уикенд, по спомени казах 30, а сега ще я тествам пак лично:)

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Illit - и да не забравиш да споделиш впечатленията си после  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 1 455
Ще се отчета още в понеделник - не сме ходили там от преди да го ремонтират, но пак стаите бяха с легла от ковано желязо. Предполагам сега са оправили ресторанта и фоайето. Ще доложа:)

# 27
Миналата събота и неделя бяхме с приятели в х-л Джамура с.Бачково до Асеновград.Страхотно е: чисти стаи и много топло.Ресторанта предлага добра кухня има и зоо градина, а и исторически забележителности.Няма да съжалявате.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Illit - забрави ни... Sad

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Искам и аз инфо Illit  Rolling Eyes
Сайта на Виталис не работи от няколко дни. Може ли някакви координати Praynig

Общи условия

Активация на акаунт