Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 36 778
Че на кво да кълват, постоянно са зад волана. Не става с алкохол да ги изкушава човек, та с шоколад Simple Smile

# 76
  • Мнения: 18 371
Шоколадът е афродизиак, знаете. Simple Smile

# 77
  • София
  • Мнения: 35 294
Знаят Mr. Green

# 78
  • Мнения: 8 013
Елиф, котката се прави, че не ги вижда, защото кучето я пази да не прави бели..
понеже обикновено той го отнася, съблюдава спазването на реда..
шоколад и аз не отказвам.. Yum

# 79
  • Мнения: 9 981
Ха-ха, Анонимче, бива те за шеф!

# 80
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 140
Кво правите бе, студенти, празнувате ли?
Ай наздраве!

# 81
  • Мнения: 20 164
Руска вечер при мен – водка, доматен сок и сельодка.
Прибрах се с една кошница батерии, но само отпочнах украсата.
В пътя казват било удоволствието, не в целта.

# 82
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 140
А, и аз си купих някакви шаренки лампички, но кога ще вадя елхата, нямам никаква представа. Утре съм на семинар, в неделя по разходки и мол, ще видя в понеделник дано успея.

# 83
  • Мнения: 331
...

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 14:08 от _Savina_

# 84
  • София
  • Мнения: 38 895
Добро утро. Аз бях в домашно положение - вино, мезета, филми и тия четири неща.
Украса имам две мини елхички и това е.
Уикенда ще работя, но поне втора смяна.
Цък.

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 10:24 от Rockstar

# 85
  • Мнения: 6 416
Фчера, фчера извадих аз украсите. И времето ми стигна само за елхата и тук-таме украси из къщата, лампичките останаха за днес, може би. Grinning Котката, която не беше проявявала особен интерес към елхата предишните години, фчера най-подробно душеше около елхата, па играчките, па къде я местим ... много интересно. А аз какво правих не знам, ама легнах след 1 часа. И днес за работа ... кой му се спи ... хубуу, че бързо се разсънвам. Joy

# 86
  • Мнения: 9 981
Инче, леко дежурство днес Kissing Heart
Аз пък в мъглата реших, че много ми се разхожда. Други заблудени не видях Joy но ето кой срещнах:

# 87
  • Мнения: 10 815
Дамммм в мъглата две катерици търсят орехи ... Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6 416
Благодаря, Елифче. Grinning Дежурството ми ... от 4 стоки са пристигнали 1 и половина. От втората - шофьорът ми вика: абе, имаш и 1 кашонче, ама не мога да го намеря в буса, в понеделник ще ти го донесе колегата. Кат разгледах, то повече от половината ми стока ще да е в това кашонче. Ужас. Ама и карай, какво да правя, нема се убиваме сега. Joy И третата стока съм убедена, че ше доде, но четвъртата я отписах - тъпо, щото разчиташ уж, пък ... ама, пак - карай. Grinning

При нас беше слънчево, към 8 сутринта тръгна мъглата, сега вече от почти 2 часа пак е слънчево. Така сме в низините, кво да прайш! Grinning

# 89
  • Мнения: 15 413
Тази сутрин си отспах до към 09.00ч. Доволна съм. Инак бях планувала да си се търкалям на дивана и да запам тв. Като цяло осъществих плана с едно прекъсване за закуска и второ  за пазар и готвене на обядо-вечерята и туй то. А, и позачистих лекинко.
Спретнах ориз с праз и джолан на фурна по желание на Джастев и по мое желание - фалшива шкембе чорба с джолан, ммм, отдавна не бях правила, получи ми се, с точната гъстота и степен на запръжка.
И те така.

Последна редакция: сб, 09 дек 2023, 16:43 от Джаста Праста

Общи условия

Активация на акаунт