Магазини Pepco 14

  • 56 739
  • 424
  •   1
Отговори
# 75
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 697
Здравейте, може и да е коментирано назад в темата! Интересувам се за работното време по коледните празници!
в сайта виж

# 76
  • Мнения: 27 736
Аз си купих много хубави златисти тавички за печене, не са ламаринени, а плътни, тежат. Много съм доволна.🥰 От 8 лв на 5 лв намалени, два броя си взех. Панерчета, изкуствен сняг за декорации в буркани, ароматни свещи за подаръци.
И при нас имаше твърде малко коледни декорации...
Загледах ги и аз, но се отказах, защото ще се белят. Самата продавачка, ме видя, че ги оглеждам докато им слагаше новата цена и ми каза, че само докато ги е местила от едно на друго място, е видяла как вече им се е ожулила повърхността. Хубави са като големина и дълбочина, но това ме отказа.
Не знам дали говорим за същите тавички...🤔 Но моите се държат доста добре след нарочно силно драскане вкъщи с нокти по повърхността им- точно така си тествам новите тигани и тави.😃 Никакви следи не остават и нищо не се олющи, а съм с гел база под лака...😉 Щом издържат толкова добре на "нокътния тест", значи са ок за мен- аз използвам силиконови прибори.

Последна редакция: пт, 22 дек 2023, 16:51 от dolce miele

# 77
  • София
  • Мнения: 1 447
Дали някъде все още има останало нещо коледно, за гномите изгубих надежда..

# 78
  • Мнения: 1 167
Дано! Simple Smile Предполагам са същите. От 8 намалени на 5 лева. Не много големи, дълбочки, правоъгълни. Имаше подобни и за кекс/хляб, правоъгълни, но по-тесни. Да си ги ползваш със здраве и безаварийно! 😊☃️🌲

# 79
  • Мнения: 27 736
Благодаря! Да, цената е тази.🙂

# 80
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 697
Ха-ха Долс,не тествай така тавички....

# 81
  • Мнения: 27 736
Защо? Аз си ги тествам вкъщи, не в магазина.😛

# 82
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 697
Ами ако се надере? Какво следва ? Интересен опит

# 83
  • Мнения: 27 736
Ами, разбирам колко е качествена и знам горе-долу какво мога да очаквам от тавичката.😃 Тя, ако не е качествена, ще се надвре и при употреба. Нищо че съм супер внимателна и много пазя...😊

# 84
  • София
  • Мнения: 1 627
Тази година всичко коледно се изкупи, много малък избор е останал по магазините.

# 85
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 167
може ли отзиви за килимчето което е изкуствена кожа?

# 86
  • Мнения: 475
Здравейте! Случайно да сте виждали някои от следните артикули, някъде в София или Перник?
 

Вчера обиколих магазините в Люлин и нямаше нищо от това.

Много съм доволна тази година от коледните им ароматизатори, тези с пръчиците имам предвид, взех си няколко различни модела, сложила съм и на стълбището на къщата ни, и във всекидневната ни, в банята дори, на първия етаж на къщата ни имаме едно празно голямо помещение, около 40кв.м., което се ползва вместо мазе, буркани, колелетата на децата, и какво ли още не, реших и там да сложа, вече втора седмица като сляза там и първо ме лъхва хубавата миризма на мед и ванилия и чак тогава на всичко останало. Ще ви снимам кутиите които още не съм ползвала, като се приберем след празниците.

# 87
  • Мнения: 154
Здравейте! Случайно да сте виждали някои от следните артикули, някъде в София или Перник?
 

Вчера обиколих магазините в Люлин и нямаше нищо от това.

Много съм доволна тази година от коледните им ароматизатори, тези с пръчиците имам предвид, взех си няколко различни модела, сложила съм и на стълбището на къщата ни, и във всекидневната ни, в банята дори, на първия етаж на къщата ни имаме едно празно голямо помещение, около 40кв.м., което се ползва вместо мазе, буркани, колелетата на децата, и какво ли още не, реших и там да сложа, вече втора седмица като сляза там и първо ме лъхва хубавата миризма на мед и ванилия и чак тогава на всичко останало. Ще ви снимам кутиите които още не съм ползвала, като се приберем след празниците.

Благодаря! Целта ми беше да ги взема за коледни подаръци, но явно съм се ориентирала прекалено късно 😃

# 88
  • София
  • Мнения: 3 867
Купих си много хубава силиконова подложка за месене и точене - намалена от 8 лв на 5,50. Вече 2 пъти я ползвах, много съм доволна.

# 89
  • Мнения: 7 187
Тази година всичко коледно се изкупи, много малък избор е останал по магазините.
Миналата Коледа още като пуснаха мисля че беше октомври и взех коледни подаръци, одеяла и подобни

Общи условия

Активация на акаунт