Ботуши - докога?

  • 1 860
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 120
много зависи,но не от времето,а от настроението ми.миналото лято си взех летни ботуши и много ми вървяха на къси дънкови полички.случвало ми се е по сред люта зима да съм с обувки
аз не гледам на ботушите като зимни обувки,които топлят,а като аксесоар
така че всичко зависи от тоалета и начина,по който искам да изглеждам съответния ден

# 16
  • Мнения: 511
Докогато си искам Laughing Айде да дойде някой и да ми каже кое е прилично и кое не Peace

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Докато ти си искаш.

# 18
  • Мнения: 2 386
Аз пък се чувствам най-комфортно с ботуши. Просто най- много ми харесва как стои на крака. Затова си ги нося докато не стане топло и после веднага минавам на сандали,чехли и т.н. Мразя обувки, все не мога да си харесам... #Crazy Къв такъв човек съм...?!  newsm78

Хабсулютно! Аз съм пристрастена кум ботуши и нищо друго.  Peace

# 19
  • Мнения: 1 546
А какво означава "летни ботуши"?? newsm78

# 20
  • Мнения: 156
Аз нося до Април ботуши после обувки и от Октомври пак ботуши може и от Ноември зависи от времето.

И аз съм така,обикновено от април времето позволява затворени пролетно-есенни обувки,но в днешно време,когато има и летни ботуши и времето и то не знае лято ли е зима ли е,всичко си зависи от човека и тоалета

# 21
  • Мнения: 2 229
Ооо това лято на Слънчев бряг, в най-голямата жега, пече слънце че камъните се пукат и следната гледка се разкрива пред мен на главната алея:
Една мацка с ботуши на високо тънко токче, малко над коляното, синьо-лилави наподобяващи змийска кожа. Laughing Как не умря от жега тая жена не знам. Shocked Е в същото време разбира се беше с толкова къса рокличка, че целият й з****к се виждаше доста стабилно. Laughing Но мисълта ми е, че явно ботушите са целогoдишни и вървят и в най-големите жеги, стига да имаш желание и завиден стил. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 424
До когато си искам нося ботуши  Mr. Green Малко трудно си харесвам обувки,за това обикновено съм с ботуши до към края на Април. Най-вече зависи от времето  Peace

# 23
  • Мнения: 7 186
А какво означава "летни ботуши"?? newsm78

Стават за носене и през топлите месеци. От по- лека материя са, може да имат и дупки под формата на декорации, примерно цветчета и т.н. Е, не са за най- големите жеги, но примерно за вечер стават.

# 24
  • Мнения: 8 917
Зависи от времето.... и ботушите Mr. Green

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Въпрос на лична преценка, стил и... ботуш.
Лятото съм виждала "мацки" с очебийно зимни ботуши и къси поли #Crazy.
Иначе т.н. летни ботуши, които за мен са по-скоро пролетни, са много добро решение за междинните сезони именно защото много трудно си харесвам обувки.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 654
Моя приятелка е толкова пристрастена към това как и изглеждат краката в ботуши, че само не спи с тях CrazyИ през лятото пак си носи -летни, от деним, но не от онези отворените на пръстите а затворени с остър връх. През пролетта и началото на лятото пък е с кожени, изрязани като дантела. Купува си дори еднакъв модел но в различен цвят  #Crazy

# 27
  • Мнения: 3 248
Аз нося до Април ботуши после обувки и от Октомври пак ботуши може и от Ноември зависи от времето.

И аз така. Peace

# 28
Не мога да разбера какво значи вънка слънце до изпотяване на цялото тяло и да се  носят  ботуши,  макар и летни ? Това са изгъзици /пардон за израза/, обикновено вълнуват момичета - пънкарки

# 29
  • Мнения: 1 120
Не мога да разбера какво значи вънка слънце до изпотяване на цялото тяло и да се  носят  ботуши,  макар и летни ? Това са изгъзици /пардон за израза/, обикновено вълнуват момичета - пънкарки
напротив,бих казала,че те ходят с маратонки или кецове.миналото лято забелязах адски много момичета и жени с летни ботуши.честно да ви кажа,понякога ми се е искало да си сложа лятото половер.с тези климатици цяло лято си ходя с хрема.до някъде си мисля,че ботушите ме спасиха лятото от по-тежки настинки
в прочем,дори и на вън,колкото и да е топло,краката ми не завираха с летните ботуши-тази аномалия,обаче не мога да си я обясня

Общи условия

Активация на акаунт