Отговори
  • Мнения: 9 010




Ферит, син от богатото семейство Корхан , е известен с това, че поставя пороците  над здравият разум. След като полицията нахлува в  дома им,  дядо му ,решава да ожени внука си, за дъщерята на семеен приятел от родния му град Газиантеп ,за да го вкара в правия път.



Жанр: ДРАМА
Канал: STAR TV
Продуцентска компания: OGM Pictures
Режисьор: БУРДЖУ АЛТЕКИН
Сценарий: МЕХМЕТ БАРЪШ ГЮНГЕР /1 СЕЗОН / 
ЕКИН АКЧАЙ И ЛЕЙЛЯ УСЛУ ЙОТЕР / 2 СЕЗОН/
МЕХМЕТ БАРЪШ ГЮНГЕР / 2 СЕЗОН/











Афра Сарачoулу ,родена на 2 декември 1997 г.е турска актриса и модел. През 2017-2018 г. тя играе една от главните роли в сериала " Г-жа Фазилет и нейните дъщери ", след което набира популярност.От малка майка й я отглежда сама.След развода  Афра се премества в Анталия с майка си.
Момичето стартира своята кариера като модел на 14 години,защото иска да помогне на майка си финансово След няколко неуспешни опита,майка и подписва изгоден договор и така ,Афра се озовава под светлините на прожекторите.




Мерт Рамазан Демир е роден на 28.01.1998 г. в Истанбул. Учи в Dialog Lecture Communication и Michelle Danner Acting Studio. Той споделя главната роля с Damla Sönmez, Cansu Tosun и Ushan Çakir в "I Am You", режисиран от Sonia Nassery Cole. Той пое главната роля в мини-сериала „Çıplak.Мерт Рамазан Демир прави впечатление и в телевизионния сериал „Öğretmen",където отново играе с Афра . В момента той играе ролята на Ферит в новия сериал на Star TV "Yalı Çapkını
















НАСРЕД БУРЯ


Не ще свърши тази игра, дори и да се ядосам,
не ще свърши играта...
Дори и да спечеля, каква ползата от това?
Кръвта ми вече е пролята...

Насред буря съм...
Насред буря съм...
Очите ми не виждат това, което познава сърцето ми.

Не си сам, не грешиш, не се срамувай!
Това е твоята мечта!
Това е капката, преляла чашата!

Насред буря съм...
Насред буря съм една...
Очите ми не виждат това, което познава сърцето ми.

Млади момчета са, не ги наранявай.
Лъжите на онзи стар свят са това.
Погледни ме и виж себе си, такъв е езика на сърцето.
Така обичай вече, че въпросите да изчезнат.

Тази кавга трябва да свърши.
Раздялата трябва да свърши.
Войната трябва да свърши
и да се върне в началото.


Антидепресант



Дъното на бутилката е най-близкия ми приятел,
но също като теб и то има своя предел.
Не исках това между нас да свършва, старах се като луд.
Все още имам една последна дума, ще ме изслушаш, нали?

Не си тръгвай оттук!
Без теб не ще мога да живея.
Много интересно, но не успях да разбера защо
ни лекарство, ни антидепресант болката лекуват.
Умолявам те!

Не си тръгвай оттук!
Без теб не ще мога да живея.
Много интересно, но не успях да разбера защо
ни лекарство, ни антидепресант болката лекуват.
Полудявам!

Знаеш добре, че може всякак да
да се живее, дори и без теб!
Поплачи си малко, ще мине.
Трябва време, за да се забрави…

Разбий оковите си



Това е последната ни нощ със теб
Може би за последен път се любим
Остави огънят да погълне тялото ти
Отдай се на чувствата си тази нощ, тази нощ

Нека една по една всички игри изиграем
Да се потопим докрай в греха
Шт… не говори, изобщо не питай
Разкрий тайните ми тази нощ, тази нощ

Разбий оковите, ела
Нека с теб се насладим на любовта
Затвори очи
Останали без дъх да се издигнем в небесата.

Обратното броене започна
Мига на раздялата е близо
Остави тялото си от страст да гори
На всяка минута нека се насладим
Нека всички забрани нарушим
Нека глътка по глътка изпием любовта тази нощ, тази нощ…

Бурята в мен



Буря в мен бушува,
Изгаря и руши…
Аз и ти ще воюваме ли?
Аз и ти ще спечелим ли?
Буря в мен бушува,
Изгаря и руши…
Аз и ти ще воюваме ли?
Аз и ти ще спечелим ли?

Скрих те в сърцето си,
Откакто за пръв път те видях
и пламъци обхванаха всички страхове...

Лутах се във всички страни,
между истини и лъжи,
Пътя е дълъг, нека ти си в неговия край…

Перличке моя



В колко други тела ме потърси ти?
Но това сърце търсеше само теб!
Не си научи урока то, искаше да положи глава на гърдите ти
И по не за ден да заспи, на инат дори, но се провали…
 
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Съсипан съм
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Разбит съм
 
Съжалявам, самия себе си съжалявам…
Как бих оставил цял един живот в твоите ръце?
Ще го захвърля някъде вътре в душата си.
Нека никой не мисли за мен, както съм падал, така и ще стана!
 
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Съсипан съм
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Разбит съм


В огъня горя



В колко други тела ме потърси ти?
Но това сърце търсеше само теб!
Не си научи урока то, искаше да положи глава на гърдите ти
И по не за ден да заспи, на инат дори, но се провали…
 
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Съсипан съм
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Разбит съм
 
Съжалявам, самия себе си съжалявам…
Как бих оставил цял един живот в твоите ръце?
Ще го захвърля някъде вътре в душата си.
Нека никой не мисли за мен, както съм падал, така и ще стана!
 
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Съсипан съм
Ах, виж, в огъня горя
Далеч от дома
Не е любов това, а капан
Разбит съм

Присъда




Тишина
Тишина
Тишина
Тишината кънти/отеква по улиците …

Една светлина
Една светлина
Още една светлина угасва в огнището…
 
Някой знае ли нещо…
Има ли изход изобщо…
Това не е право…
Това не е присъда…
 
Никой ли не ни чува?
Слепи ли са вече очите?
Това не е съдба,
Не е съдба…

Животът се руши!
Времето се пречупва!
Сгромолясва се върху нас
Човек не е стена…

Надеждата се съпротивлява!
Издържа в тъмнината…
Разлиства се, извисява се
в дланите на едно дете.

ПРЕВОД-Reni-BG






Саджак Тайм с Ферит и Сейран


Къде бяхме, къде отидохме
















Тема 1,Тема 2,Тема 3,Тема 4,Тема 5,Тема 6,Тема 7,Тема 8,Тема 9,Тема 10, Тема 11,Тема 12,Тема 13,Тема 14,Тема 15,Тема 16,Тема 17,Тема 18,Тема 19,Тема 20 , Тема 21 ,Тема 22 , Тема 23 , Тема 24 , Тема 25 , Тема 26 , Тема 27 , Тема 28 , Тема 27 , Тема 29










Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 22:29 от x BlackRose x

# 1
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816


Мерси за новата тема, Диди... Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 2
  • Мнения: 271
Благодаря за темата! За пореден път прекрасно спретната!❤️🌷
Направи ми впечатление, че май за първи път Сейфер нямат обща сцена и в двата фрага. Може би заради това, че Мерт беше болен 🤕

# 3
  • София
  • Мнения: 1 771
Благодаря за темата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 334
Благодаря за новата тема!  Все така  бързо  да ги изписваме. Hug

Аауу най-много  ме  изненада Кая. Нали уж щеше да имаме фиктивен брак, а той от вратата за краката Joy Суна ще гори... Шегувам се, наистина ми е любопитно какво ще излезе от брака на тези двамата.Joy
Миналия епизод е като първи за сезона. 

# 5
  • Мнения: 230
Благодаря за темата 🌷

# 6
  • Мнения: 22 054
Честита ни нова тема Kissing Heart

# 7
  • Мнения: 1 788
Колко бързо отлетя предната тема
Диди,страхотна нова къщичка,както винаги!Благодаря

Кая така и не попита коя е Пелин,а и никой не обърна внимание,че той я познава и знае коя е
Още повече,че знае,че е бременна

Честит имен ден на празнуващите
Здрави бъдете!!!

# 8
  • Мнения: 362
Благодаря за темата Диди !! 😍

# 9
  • Мнения: 1 154
Здравейте,
Диди благодаря за красивата нова тема.
Колко бързо изписваме една тема когато има движение на героите и динамичен сценарии.
Пожелавам да запълним и тази тема с добри и позитивни коментари. Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart

Мнението ми за новият фраг.
Дядото продължава като рибата да трупа негативи от феновете. Вижда се, че не можа да моделира Ферит като себе си, но не се предава. Нарежда и заповяда неща за които и той не е убеден, че са правилни.
Много морален пък при законна съпруга на внук си му води втора жена, която има брак с друг мъж.
Права е Рени за медиите, че не отразяват този скандал.
От друга страна Суна никак не ми харесва. Ифакат добре я възпита и ми се струва, че достойно ще я замести. А и този прибързан брак въобще малко ми е странен.
Рибата отново пристигна с вдигната глава в имението, но не ми се мисли като как ще си тръгне...
Искам Ферит да се занимава с ухажьорите на Серан и от ревност въобще да не обръща внимание на хлебарката. При положение, че в кафенето Ферит каза, че Сейран е единствената жена която обича, тази на какво се надява.

А, иначе Мерт е още много болен, но Онур е жесток и безмилостен.

# 10
  • Мнения: 9 010
Онур колкото да го кълна ще му е малко бях и забравила тези работи да му се не знае....Защо пак ме връща в миналото ми черно този опосум?
ПП:Само затова...Всичко друго е поправимо ,но не и здравето на хората.



Сетих се откъде ми е познат този тип яке
Ах,аххх Heart

# 11
  • Мнения: 2 239
Благодаря за темата! ✨️

Ние все обвиняваме Онур за всичко ама може пък Мерт да е поискал да си доснима .. знае ли човек..
Предвид това, че Мерт е много трудолюбив и изящен в работата си ако се е почуствал малко по-добре е решил да отиде на снимки.. но видимо не изглежда възстановен за съжаление... дано се оправи по-скоро

# 12
  • Мнения: 697
Благодаря за темата 🌷

Относно 🐟, нали майка и е приятелка с майката на Кая- нормално е да се знаят. За бременноста никой нямаше време да мисли 🙀
На мен друго ми е интересно. Какво иска Нюкет? Да направи Кая единственн наследник? Да отмъсти на Халис? Да отмъсти на всички? Да фалира фамилията..? ( имаше и нещо такова подхвърлено) Защо тогава 🐟 държи да е част от фалиралото семейство. Тя самата нали щеше да отмъщава...как, като стане снаха на Корхан.. ? Да опозпри семейството, та нали така и себе си ще опозори. Иска Ферит? Нали каза, че иска отмъщенеие, пък сега готова на всичко за него. Да отмъсти на Сейран?! За кое, че я изхвърли от собстяенната й стая.
Цялата тази история не ми е съвсем ясна.
Кая от друга страна иска да нарани само дядо си. Дори току виж станат дружки с Феро ефенди.

Последна редакция: ср, 06 дек 2023, 23:14 от Ela1

# 13
  • Мнения: 9 010
По някакъв начин Онур носи отговорност за тези хора на какво ли се чудя като някой актьор пил нещо на сета а те го изкарали пиян само не успях да разбера за кое дизи ставаше дума.
Онур си гледа рахата и парите които ще му спечелят само,че няма да ги носи на гробищата нали го знае?

# 14
  • Мнения: 8 420
Hug  Hug  Hug
Диди благодаря за новата тена  Flowers Rose   Flowers Rose   Flowers Rose .Както винаги е много красиво направена ,а  си добавила вече и наименованието на сериала за България ,"Златно момче".  Simple Smile    Flowers Rose   Flowers Rose   Flowers Rose
В анкетата гласувах,че Сейран и Ферит ще живеят извън имението поне за известно време .Тя си намери за сега къде да живее скоро очаквам и Ферит да вземе да наобикаля и първоначално може и да не  успее да се добре до легълцето на Сейран ,то сигурно даже и до апартамента няма да се добре де  Simple Smile ,нооооо има и други етажи има сигурно и други апартаменти под наем та Ферит като нищо може да  е новия съсед  на тия три студентки. Simple Smile
Изгледах трейлъра и ми хареса .Само не ми хареса дето са изтормозили Мерт въпреки че е зле да снима ,но дано поне само вътре  в имението  е снимал .
Иначе най-ми хареса как рибка се опитва да докосне Ферит и той си дърпа ръката като опарен .Направо вече се чувствам погнусена от тази Пелин,тя достигна нови нива на невиждано падение за една жена.Как можеш да паднеш толкова ниско ,да  се натискаш толкова много на един човек ,който не може да те понася и открито ти  го казва .Как може да позволява на вуйчо си да се разпорежда с нея като все едно е вещ и на това отгоре даже  е извадила и победоносна усмивка като слезе от колата като че ли е новата булка доведена от любящия  си съпруг у дома.
Много ще ми е приятно да видя тази победоносна усмивка на  Animal Fish как ще падне когато първо Ферит най-вероятно не я пусне в стаята си ,а после и ако наистина той вземе ,че хукне след Сейран ей тогава физиономията на  мама рибка ще е най,най,най-готината .Пак със сигурност ще окръгли  устичката и  ще  гледа с нейния тъп поглед ,но няма значение важното е да не е усмихната като все едно е спечелила големия джакпот Angry
Сейран миличката как стои отделно от другите  в новия си дом. Cry Душичката ми тя хем е още много тъжна заради Ферит хем пък и е много ново това положение ,а и не ги познава тия хора все още та така че е нормално да е леко отдръпната.Обачеееее тия три момчета там дето са насядали ,Ферит като разбере за тях сигурно ще полудее.Те дали са приятели ,състуденти или гаджета на някои от другите момичета не знам ,но сигурно единия от тях поне ще вземе да се навърта около нашето момиче и тогава Феро бей с кран ням да могат да го  махнат от апартамента.
Къде му отидоха бузките на това момче Thinking
Само за няколко дена се е свлякъл и изглежда доста недобре.
Дано да не го тормозят много  Мерт  и да го оставят да си почива повече тия дни ,за да се възстанови по-бързо . Flowers Four Leaf Clover





За мен КайСун и техните проблеми и планове за господство в имението на Корхан са ми просто фон и нещо  с което да се допълва сюжета в сериала .
Най-важни и най-любими са ми ей тия две бебчета  Heart  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт