Чадърче Quinny

  • 2 168
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
 Аз днес си го поръчах в един съседен магазин, от Н&Н ще им го доставят в началото на март.Така че, ако някой иска да знае нещо за самото чадърче да пита, след като го взема ще кажа.

# 16
  • Мнения: 70
град Варна, ул."Бенковски" 64. ДЕПО БЕБЕ ЦЕНТЪР.

# 17
  • Мнения: 1 111
 Днес отидох да си взема чадърчето.Обаче ми дадоха едно, което е с етикети на Бебе Конфорт.Не го взех, защото исках да проверя дали е същото като на Куини, защото аз такова поръчах.Нещо ме съмнява, защото на снимката в/у етикета имаше червен чадър, а на Куини са само черни.Някой може ли да ми каже дали на Бебе Конфорт и Куини са еднакви?Защото ако не са, няма да го взема.

# 18
аз доколкото съм виждала има само черни Peace

# 19
  • Мнения: 3 457
аз доколкото съм виждала има само черни Peace
и аз само за черно знам ,че има

# 20
  • Мнения: 1 111
 А знаете ли на Бебе Конфорт чадъра в нета къде мога да видя?За да ги сравня с този на Куини.

# 21
# 22
  • Мнения: 1 111
 Мимозке, мерси! Grinning  bouquet
 Сега ще видя.

# 23
  • Мнения: 1 111
 Ами то май е същото, само дето има и други цветове.
 И това светло синьото е същото като на количката ми.Хм, много странно, надявам се скоро да се изяснят нещата.

# 24
  • Мнения: 3 457
е ти не го ли поръча от Неделчев? newsm78

# 25
  • Мнения: 3 457
м/у другото миналатяа година мисля ,че чадърчетата на бебе комфорт бяха по 30 и няколко лева newsm78

# 26
  • Мнения: 1 111
 Поръчах го в един магазин, казах им от Н&Н да го вземат, знам ли ги какви са ги свършили там/в магазина де/.Мисля, че с тях говориха по телефона, защото ми казаха цена 55-56 лв.Днес като отидох да го взема не знаеха колко струва, трябвало шефката им да каже.Обаче ако наистина на Бебе Комфорт чадърите са различни от тези на Куини, и наистина струват колкото казва Котето....
 Сега проучвам, че утре като отида...

# 27
  • Мнения: 3 457
значи аз не го казвам със сигурност-просто с такова впечатление съм останала.Добре де ,защо чак сега го получаваш-нали още кога беше то го поръча.Май по-бързо щеше да ти дойде по интернет Peace

# 28
  • Мнения: 1 111
 Ами да, от магазина ми казаха, че си местели склада и т.н.
 Разбра се де, чадърчето е на Бебе Конфорт, но без логото им, само в черно.С допълнителна приставка за Бъз, но на мен такава не ми трябва.Утре ще ходя да го взема.

# 29
  • Мнения: 3 457
Ами да, от магазина ми казаха, че си местели склада и т.н.
 Разбра се де, чадърчето е на Бебе Конфорт, но без логото им, само в черно.С допълнителна приставка за Бъз, но на мен такава не ми трябва.Утре ще ходя да го взема.
добре де Куини имат ли си тяхно прозиводство чадърчета или ползват Бебе Комфорт с допълнителна приставка newsm78

Общи условия

Активация на акаунт