Чадърче Quinny

  • 2 175
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 111
 Явно нямат и ползват на Бебе Конфорт с допълнителна приставка.Поне аз това разбрах.

# 31
  • Мнения: 70
Чадърчетата на QUINNY  и BEBE CONFORT са еднакви, но на QUINNY са само черни.
Нямаме информация обаче, за държача на BEBE CONFORT.

# 32
  • Мнения: 1 111
 Добре де, с етикет на Бебе Конфорт ли трябва да ми е чадърчето?Щом се води на Куини не трябва ли да е с лого и етикети на тази фирма?

# 33
  • в стаята
  • Мнения: 469
Чадърче на бебе конфорт мога ли някъде от нета да си поръчам. Не ми се отвори линка на mimozata и не можах да ги разгледам Sad Там може ли да се поръча?

# 34
  • Мнения: 3 457
А във Варна все го няма по магазините!Мога ли да си го поръчам "онлайн"отнякъде,Неделчев-Неделчев ?
eto ti чадърчето
ето от тук -Куини,щом се установи ,че са еднакжи-може да разпиташ Hug

# 35
  • Мнения: 70
Добре де, с етикет на Бебе Конфорт ли трябва да ми е чадърчето?Щом се води на Куини не трябва ли да е с лого и етикети на тази фирма?
На този етап чадърчетата, които ни се доставят от фирмата са в този  вид.
Ще Ви информираме допълнително след като получим необходимата информация.

# 36
  • Мнения: 1 111
 Ох, толкова много изписах за някакво си чадърче.Но поне ще стане ясно и на други майки.
 Не го взех, то си е чисто и просто чадърче на Бебе Конфорт, с два етикета на фирмата в/у него, без никакъв допълнителен държач.Не знам защо го водят Куини.И не виждам никакъв смисъл да е черно, при положение, че Бебе Конфорт предлагат и други цветове.Освен това държача е същият като на Чиполино и Бертони, така че става за всякакви колички.М/у другото очаквах доста повече от това, което видях!

# 37
  • в стаята
  • Мнения: 469
Вчера питах в магазин Биберон във Варна за чадърчето, дори го имаха това на Quinny, 58 лв. и държача не беше като на другите. Освен това продавачката ми обясни, че другите чадърчета не ставали за количките на Quinny, защото аз исках да си взема обикновено. Наистина ли непасват newsm78

# 38
Вчера питах в магазин Биберон във Варна за чадърчето, дори го имаха това на Quinny, 58 лв. и държача не беше като на другите. Освен това продавачката ми обясни, че другите чадърчета не ставали за количките на Quinny, защото аз исках да си взема обикновено. Наистина ли непасват newsm78
значи се оказва ,че все пак има и на Quinny newsm78

# 39
  • в стаята
  • Мнения: 469
Всъщност не го отворих да го разгледам, но приставката за закачане беше съвсем различна от на другите Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 1 111
Всъщност не го отворих да го разгледам, но приставката за закачане беше съвсем различна от на другите Rolling Eyes
Значи на мен не са ми изпратили чадърче с такъв държач, защото си беше съвсем обикновен/за кръгла тръба/.Явно за Зап стават обикновените чадъри на Бебе Конфорт/както и всички други/.Но поне това да беше написано в темата в самото начало.Поне щях друг цвят да избера, защото черно за чадър не ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт