спешно питане-преносвам...

  • 1 532
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 175
Между другото да вмъкна,че може и да са ти объркали термина,така,че тепърва да родиш по термин.При мен беше така.Не се притеснявай!Леко раждане и много кураж,че ще ти трябва.

# 16
  • Мнения: 94
Желая ти леко и успешно раждане.

 Peace

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Спокойно, не се притеснявай!
Предполагам, че става въпрос за т.нар."информирано съгласие". То се изисква по закон, а за да дадеш такова, трябва задължително да те информират/консултират какви са възможностите и последиците от тях, например в твоя случай след преносване как се процедира, какво е подходящо за теб, какви варианти има, и ти след това вече като си наясно с нещата, т.е. си информирана, се съгласяваш на определена процедура, и съответно подписваш определени документи. Това е по-скоро споделяне на отговорност, а не прехвърляне на топката Wink
Леко раждане ти желая! Peace

доколкото съм запозната с нещата става въпрос точно за това "информирано съгласие" описано от hanukka ... но доколкото виждам притесненията ти са отминали  Laughing така че ти желая леко и безпроблемно раждане   bouquet

# 18
  • Мнения: 1 273
само да ви кажа, че срещата мина като консултация с друг по-главен от моя лекар, който в продължение на 5 мин. ме подготви механично за раждане - с индукция и сега чакам дали пък няма да тръгне по нормалния начин, ако не утре отивам за таблетка. всички са много мили, но маъ скоро ще се започне... стискайте палци.

Ти какво реши. На мен ми предизвикаха раждането с хапче--не е страшно. Успех Hug

# 19
  • Мнения: 473
чесно казано не са ме питали  - опитаха се да го предизвикат естествено, чрез механично въздействие / не беше много приятно/ и ако не се случи нещо - утре сутринта ще ми сложат предполагам нещо влагалищно и ако и така не стане вече ще решават... казаха ми че не можело да не тръгне днес , но никакви болки нямам...

# 20
  • Мнения: 3 456
Както и да е, когато и да е желая ти едно здраво и красиво бебче !!! smile3525 smile3525 smile3525

# 21
  • Мнения: 683
Спокойно! Скоро да се похвалиш с най-сладкия бебешок!  bouquet

# 22
  • Мнения: 227
На мен също ми прдизвикаха раждането с хапченце влагалищно родих бързо и безболезнено,термина ми беше на 17.03 но родих на 23.03.Не се притеснявай всичко ще мине добре.Успех

# 23
  • Мнения: 990
Не се притеснявай всичко ще е наред. Леко раждане   bouquet

# 24
  • Мнения: 473
ох, забравих да ви питам, за колко горе-долу става раждането след като поставят таблетката?

# 25
  • София
  • Мнения: 5 079
На една позната мама и предизвикаха раждането с таблетка, каза че на всяка пожелава като нейното раждане - за 2ч. е "била готова", нито боляло повече заради предизвикването, нито нищо.  Peace
Спокойно, мисли позитивно, представяй си как всичко ще свърши бързо и ще гушкаш най - красивото и здраво бебче - ТВОЕТО! Heart Eyes

# 26
Имам сестра, която в момента е в болница за преносване вече 7 ден. Докторите минават и нищо не й казват само, че ще чака докато тръгне. Не разбирам това са лекарски работи но седем дена не са ли много, вече се притеснявам. Какво да правим?

# 27
  • Мнения: 327
Имам сестра, която в момента е в болница за преносване вече 7 ден. Докторите минават и нищо не й казват само, че ще чака докато тръгне. Не разбирам това са лекарски работи но седем дена не са ли много, вече се притеснявам. Какво да правим?

Не се притеснявай за сестра си. Щом е под лекарско набюдение значи всичко е ОК. Аз на седмият ден от преносването отидох на лекар и ми казаха: =Ти още не си родила?= На следващият ден ми предизвикаха раждането.
Стискам палци на сестра ти.

Общи условия

Активация на акаунт