Помощ! Голям рев след баня.

  • 1 796
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 362
Кали беше същата.
Голям кеф,докато я къпем,а после ревеше,та се късаше.
Временно явление е,не се притеснявай Wink

# 16
  • Мнения: 94

Поради тази причина ние преместихме банята сутрин( ако има кой да ти помага). И аз си мислех, че не иска да я обличам, но сутрин всичко се развива много спокойно - правим гимнастика, масаж, обличане с усмивка.
Дано да се справите, че е много неприятно за майката. Аз се чуствах ужасно!

# 17
  • Мнения: 2 040
Нормално е... и в момента като я взема от коритото и става страшно .. ама ако я оставя тя да реши, трябва цял ден да се къпем  Grinning

# 18
  • Мнения: 17
И ние имахме същия проблем за известно време. Къпем я в корито в стаята и в началото като я извадехме от коритото веднага я слагахме на постланата предварително хавлия в/у повивалника и започваше един рев.... Нещото, което подейства при нас е гушкане - баща й я вади от коритото, а аз я чакам до него с хавлията, увивам я и известно време се гушкаме и си говорим. Така май й отвличаме вниманието, защото много обича да е във водата. Докато се мажем и обличаме малко мрънка, но това е поносимо.

# 19
  • София
  • Мнения: 607
И при нас положението е подобно докато сме в коритото всичко е ок , но извадим ли я започва да протестира .Но понеже сме по големи се заплесва и е по лесно. Така че търпение и пак търпение . newsm10

# 20
  • Мнения: 5 026
И при нас положението е подобно докато сме в коритото всичко е ок , но извадим ли я започва да протестира .Но понеже сме по големи се заплесва и е по лесно. Така че търпение и пак търпение . newsm10
И при нас беше същото. Ще отмине и този период  Peace

# 21
  • Мнения: 56
До 7-я месец положението беше ужасно.Докато го обличах млякото в устата,защото като се разревеше не си поемаше въздух и посиняваше.На два път щях да полудея от тревога,духам в устата не си поема въздух......ужас направо.Сега пак е неприятна процедурата,но другите са прави ,че си отвлича вниманието с разни неща.И аз съм на мнение,че се израства и не вярвам дае някаква травма от родилното.
Моят съвет е:къпеш го по-рано или сутринта,ако е добре с перисталтиката може даже да го нахраниш преди баня,гушкането преди процедурите също върши някаква работа,репертоар с песни,маймунджелъци,биба,втори човек до главата му да  говори нещо.Не искам да те плаша,но в близките месеци сигурно няма да се подобри особено положението,просто детето е с характер.

# 22
  • Мнения: 3 456
Май наистина доста бебчета минават през този период.
Според мен са гладни, защото на моята дъщеря като и дадях шишето се успокояваше.
В банята си играе и е весела, но почне ли обличането все едно я колим докато не си получеше шишето  Mr. Green Когато сме я къпали по-рано е била по-спокойна.
Абсолютно същото беше и при нас !!!

# 23
  • Мнения: 999
И при нас беше така, щом изкарахме Мими от коритцето и рев до скъсване newsm45.Вече от доста време я къпем във банята седнала на столче, и вчера реших да я изкъпя във коритцето за да си по пляска във водата, и като я изкарах пак рев а вече не е бебе.Просто някой бебета много обичат водата  bath1

# 24
Здравей,кк напълно те разбирам защото и ние бяхме така.Моятя дъщери4ка пищеше ще кажеш 4е я  колят.Ако твоето беб4е оби4а биберон- залагалка давай го веднага след банята ,при мене този метод действаше и сега  ве4е не пла4ем след баня.Желая ти успех Grinning

# 25
  • Мнения: 311
ха като прочетох всичко се подсмихнах и то защо?!моите красавци бяха същите и то по 2.рев и нищо не помагаше ни биба, ни маймунджилъци, ни играчки.цялата ставах вир вода от зор.действах много скоростно с мазане и обличане .бяха така от 3-тия до 6-тия месец ,но го израстнаха.опитай да са по спокойни преди баня без много емоции.пробвай и да намалиш градусите на водата да е около 36 ако къпеш с 37.ако ли не здраве да е търпение му е цаката.успех!

# 26
  • Мнения: 81
  При нас ситуацията беше същата. Опитах много варянти в опит да търся причината и.........я открих. КАто извадя малкта от коритото, не я увивам веданага в хавлията й, а я занасям до скрина голичка където я чака затоплената хавлия. Спря да реве. Експериментирай, опитай като мен - може да помогне.

# 27
  • Мнения: 679
И при нас положението е подобно! Преди около седмица-две надаваше такъв рев, че просто не можем да го облечем, един път чак посиня, ей излезе ми ъкълеца Sick После започнахме да го задържаме повече във водата, плицикаме го, правим пляс-пляс с крачетата и още куп други забавления измислихме  Mr. Green След като го извадим от водата многооооо му говорим, показваме му разни неща  и особено една нощна лампичка във формата на звездичка, която много обича! Пак плаче, но не както преди - до захласване, дори към края на обличането вече няма нужда от биба!!!
Мисля че ще премине - дано е скоро ! Успех  Peace

# 28
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Ами обича да се къпе детето и не иска да свършва Wink
Така е, аз давам биба и нещо, което не е играчка (редуувам 3различни дистанционни)  Laughing

# 29
  • Мнения: 729
И моника много реве след баня но не когато я извадим от коритото а когато започна да я обличам.Рееееееев до посиняване.Воаръжавам се с търпение и се надявам някой ден и това да премине.

Общи условия

Активация на акаунт