КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 1

  • 34 930
  • 493
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 3 914
Ами какво да обсъждаме на въпроса: “Как кожената чанта да стане по-лъскава?” И за мен предаването е със забавна насоченост, от колкото с образователна.

# 346
  • Мнения: 13 454
Grinning по-добро е от сухарското Стани богат. Феновете му какво точно искат да демонстрират с тези изказвания в темата.

# 347
  • Мнения: 9 357
Когато трябва да се налучква отговорът,тогава се губи част от забавлението. А въпросите в "Кой да знае?" се налучкват... На тях дори професор с големи научни познания би се затруднил. Като този за чантите в предишния пост...

# 348
  • Мнения: 41 648
Точно пък този за чантите почиваше на що годе научна логика и не беше труден. Но има съвсем странни неща. Което не е лошо, разбирам. Дразни ме само когато от бързане и невежество (или нарочно) не дефинират добре въпроса си. Например такава дреболия като дали бронираният гущер "хапе опашката си" или "захапва опашката си" може тотално да обърка отговарящите.  Или пък топла медена монета поставен (вътре) в леден блок...  Там имаше два варианта според колко е топла и как е поставена, но принципът беше ясен.

Последна редакция: ср, 14 фев 2024, 19:54 от Черна станция

# 349
  • Мнения: 13 207
Мислех да не го гледам, че водещият ми е леко простоват, но случайно го хванах и много се смях с Пъдев и Милица, а е толкова трудно да те разсмеят в днешно време. И сега съм им фен. Особено на Милица - толкова е хубава, умна, шантава, но най-харесвам смеха й. Пъдев и той голям симпатяга.

# 350
  • София
  • Мнения: 1 999
У дома сме с растящо благоразположение към КДЗ. Но го гледаме като забавно, не като "за знаещи". Разбира се, че е различно от СБ. Само че, с жена ми решаваме - единият да търси логичен отговор, другият - най-шантавия. Обикновено (преобладаващо) все някой печели.
Все пак, в доста отговори не съм убеден, че са обективно верни, или че нямат повече от един правилен отговор. Нещо като "обратен куиз": ако решим, че едикаквоси става едикакси, как можем да го обясним? (И - освен от Магаданската АН и откритията Анти-Нобел, търсим още необичайни твърдения и експерименти.)

# 351
  • Stockholm
  • Мнения: 482
Двойно предаване днес, супер Green Heart  Съжалявам, че свършва заради тъпотията Ергенът и подобните му. Пъдев и Милица бяха чудесни Blush

# 352
  • София
  • Мнения: 15 262
Това предаване го гледах с огромно удоволствие. Прекрасна Милица! Открих Пъдев. Сашо е страхотно попадение. Очаквам следващия сезон.

# 353
  • Мнения: 11 391
Какъв беше този 3-часов епизод, разказаха ми играта. От 19.55 до 22.50 Wink Но да, хареса ми. Изгледат всички епизоди от нова година до днес, хареса ми тази игра. Дано през лятото я дават пак.

# 354
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 949
И аз го гледах с удоволствие. Ще ми липсват.

# 355
  • Мнения: 13 454
Жалко че свърши, гледах го с удоволствие.
Както сте писали Милица - чудесна, Пъдев и аз го открих и не само него, а и Сашо Кадиев - знаех кой, мяркала съм го на екран чат -пат и за мен беше синът на Катето Евро, но момчето си има талант  и е излязъл от сянката на майка си.

# 356
  • Мнения: 7 254
И ние с кеф си изгледахме двойния епизод.
Като цяло, много ми хареса шоуто и ще чакам пак да го пуснат. Аз също открих Пъдев, който ми беше много слабо познат. Подбрали са много сполучлив екип с лицето на Кадиев, Милица и Пъдев. Забавляваха ме леко и приятно.

# 357
  • Мнения: 9 357
Въпросът за WC беше забавен. Но не очаквах че отговорът ще е свързан с тоалетната. Все пак Уилям е престолонаследника и не върви според монархическата етика неговият инициал да е след този на Кейт.

# 358
  • Мнения: 11 391
Аз също открих Пъдев
Аз го знам от "Татковци" и също "Сцени от един семеен живот" в МГТ "Зад канала".

Сега в "Аз обичам Б-я" ще ни разкажат играта с тия фолкпевци, още от първия брой започват с Галена и Азис. Които ще показват "шоу", но не и знания.

# 359
  • Мнения: 102
Много готино предаване. Хем научаваш интересни факти, хем се забавляваш и смееш. Преди не харесвах Милица. Вече ми е симпатична, а и е много интелигентна. И повечето гости бяха подходящи/без Загорова и ергенката. Дано след време пак го върнат на екран.

Общи условия

Активация на акаунт