🍒 Черешката на тортата 🍒

  • 69 683
  • 1 086
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 298

🍇 🍈 🍉 🍊 🍋 🍌 🍍 🍎 🍏 🍐 🍑 🍒 🍓 🍅 🍆 🌽

Черешката на тортата“ се завръща с нови епизоди и амбициозни участници, които ще кръстосат кулинарни шпаги в оспорваната надпревара за почетния плакет от шеф Манчев.

Кулинарни шедьоври, приготвени по необикновени рецепти и поднесени с вкус, естетика и внимание към детайла, очакват зрителите на NOVA всеки делничен ден от 20.00 ч. по NOVA.
Не пропускайте новите епизоди на предаването, в които арбитър в кулинарната надпревара отново ще бъде строгият, но справедлив шеф Манчев.


Победители:

Бони с 40т.


Теодора Мудева с 40т.


# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Благодаря за новата тема,
Записвам се, интересно ми е да видя Шарлопова какво ще забърка. Не ми изглежда на прилежна домакиня.

# 2
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Записвам се да следя новата седмица.

# 3
  • Мнения: 2 413
Благодаря за темата!

# 4
  • Мнения: X
Хелоу, ето ме и мен, а да видим какво ще е другата седмица, с г-жа Добрева.

# 5
  • Мнения: 9 108
Мерси за темата! Миналата седмица не ги гледах, не съм гледала ИВ и не ги познавам тези, тази има по-интересни гости, ще. Още съм възмутена от Бонка и номерата и.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 560
Радева трудно я понасям,  Шарлопова ми е интересна, защото само чета в компроматите за нея, а другите не познавам, но ще гледам с интерес.

# 7
  • Мнения: 15 316
И на мен ми се струва, че новата седмица ще е интересна. Радева е добра домакиня, но маниера и ми е неприятен.
И благодаря за темата. Flowers Hibiscus

# 8
  • Враца
  • Мнения: 2 664
Аз , тази седмица пропуснах, но следващата звучи добре.

# 9
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
На мен вечерта с арабска кухня ще ми е интересна, ако приготвя арабска, де, Халаф. Много ми е вкусно всичко тяхно, нищо че не е много "инстаграмабъл"🤭

# 10
  • Мнения: 9 526
Седмицата се очертава интересна, особено след предните дървета. То в крайна сметка е важна цялостната атмосфера, не само манджите. Предполагам в това отношение ще са много по-добре, но все пак са и по-възрастни, обиграни и видяли туй-онуй хора.

# 11
  • Мнения: 7 197
Аз също очаквам интересна седмица. Участниците ми изглежда, че дават такава заявка. Да видим.

# 12
  • USA
  • Мнения: 7 298
На мен вечерта с арабска кухня ще ми е интересна, ако приготвя арабска, де, Халаф. Много ми е вкусно всичко тяхно, нищо че не е много "инстаграмабъл"🤭

Ще бъда разочарована ако арабин не поднесе своята арабска кухня,а ми сервира кюфтета или фоа гра.
От всички само Шарлопова и Добрева са ми познати като лица.
Интересно ми е Шарлопова какво ще поднесе - колебая се между омари или свински пържоли и крем брюле или бисквитена торта.

# 13
  • София
  • Мнения: 7 875
На мен вечерта с арабска кухня ще ми е интересна, ако приготвя арабска, де, Халаф. Много ми е вкусно всичко тяхно, нищо че не е много "инстаграмабъл"🤭

Ще бъда разочарована ако арабин не поднесе своята арабска кухня,а ми сервира кюфтета или фоа гра.
От всички само Шарлопова и Добрева са ми познати като лица.
Интересно ми е Шарлопова какво ще поднесе - колебая се между омари или свински пържоли и крем брюле или бисквитена торта.
Апропо Шарлопова може ли да готви или ще рзчита някой друг да и приготви менюто?

# 14
  • Мнения: 10 379
Кой, коооой да ти каже ...

Общи условия

Активация на акаунт